Daugiafunkcinė veido paletė Smashbox
Daugiafunkcinė veido paletė Smashbox
SMASHBOX

Shapematters Palette

Daugiafunkcinė veido paletė
Daugiafunkcinė veido paletė Smashbox
1 vnt. 64,95 € 64,95 € už 1 vnt
 
Į krepšelį + 1.95 lojalumo eurų Turime sandėlyje Kur galima įsigyti?
Nemokamas pristatymas perkantiems virš € 49
Nemokamas dovanų pakavimas
Du nemokami mėginėliai

Produkto aprašymas

Shapematters Palette

Daugiafunkcinė veido paletė

Shapematters Palette paletė yra tobulas makiažo priemonių rinkinys, idealiai tinkantis keliaujant. Pabrėžkite savo skruostikaulius, patobulinkite nosies kontūrus, sukurkite tobulus antakius ir išryškinkite savo akis spindinčiais akių šešėliais ir intensyviu akių apvadu. Šią SMASHBOX paletę sudaro: 9 akių šešėliai, 3 kontūravimo pudros, 2 antakių pudros, antakių vaškas, dvigubas šepetėlis akių šešėliams/antakiams, pilno dydžio veidrodis ir 3 interaktyvios kortelės su makiažo pamokomis (antakių, veido, akių).

Talpa: 1vnt.

Apie gamintoją

SMASHBOX COSMETICS

SMASHBOX COSMETICS – dar palyginti jauna, tačiau progresyvi profesionalios dekoratyvinės kosmetikos gamintoja, kurią 1996 m. Los Andžele įkūrė stiliaus ir mados pasaulio žvaigždės Deanas ir Davisas Factorai, legendinio makiažo meistro ir guru MAX FACTOR (Maximilian Factorowitz) provaikaičiai.

Broliai Deanas ir Davisas jau kurį laiką yra gerai žinomi bei pripažinti tarp JAV ir viso pasaulio mados fotografų, o savo didžiąją dalį laiko skiria žymiausių mados žurnalų fotosesijoms. Broliai daug dėmesio skiria ne tik fotografijai, bet ir makiažui, kaip neatskiriamai fotosesijos daliai, todėl jie šiuo metu vadovauja ne tik 1991 m. įkurtai  SMASHBOX PHOTO STUDIOS, bet ir 1996 m. gyvuoti pradėjusiai SMASHBOX COSMETICS.

SMASHBOX COSMETICS vizija – makiažo priemonių, skirtų naudoti profesionalių fotosesijų metu, kūrimas ir gamyba. Pirkėjui siūloma didelė produktų įvairovė, vis kitokia priemonių tekstūra ir gaunamas rezultatas – preciziški matiškumo ir švytėjimo kontrastai, kurie ypač matomi per fotosesiją, keičiantis specialiam apšvietimui. Kompanijos credo – dalytis makiažo meno patirtimi, perimta dirbant su žymiaisiais makiažo meistrais.

SMASHBOX COSMETICS daug dėmesio skiria ekologijai. Tokį požiūrį patvirtina ekologiškos, gamtoje suyrančios gaminių pakuotės. Tai ne vien kosmetika, bet ir odos priežiūra. Priemonėse gausu natūralios kilmės ekstraktų, kitų patentuotų odos grožį puoselėjančių ir nuo žalingos aplinkos apsaugančių aktyviųjų komponentų.

SMASHBOX COSMETICS kompanijos priemones nuolat naudoja aktorės Angelina Jolie, Charlize Theron, Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Nicole Kidman, modelis Gisele Bundchen, dainininkė Madonna ir daugelis kitų.

Atsiliepimai

Kiek naudoju, kolkas negaila nei vieno sumoketo cento!
Tik galetu antakiu seseliai buti tamsesni, siek tiek padulka voku seseliai.
Patogi dezute ir didelis veidrodis!
Veronika 2017-08-21 21:03
Esu laaabai patenkita pirkiniu,viskas vienoje vietoje,spalvos puikios,laikosi labai gerai.Nuostabi palete
Ramune 2017-07-14 08:10
Man tai tobula paletė,viskas vienoje vietoje,spalvos nuostabios,puikiai dengiasi ir laikosi.Esu labai labai patenkinta
Ramune 2017-07-11 18:53
Turiu, myliu, bijau momento, kai isnaudosiu.
Zana 2017-07-10 20:20
Su šios kompanijos produktais buvau susipažinusi jau labai senai, deja kurį laiką Lietuvoje jų nebuvo galimybės įsigyti. Tai aukštos kokybės produktai. Spalvos, tekstūra, pigmentacija tobuli.
Kristina 2016-10-31 10:19
Rašyti atsiliepimą