Lengva odos priežiūra vasarą

Patarimai tavo vasariškam spindesiui

 

Mūsų odos poreikiai vasarą yra visai kitokie nei žiemą. Sunkūs ir riebūs produktai užleidžia vietą lengvoms, gaivioms tekstūroms. Sužinok, ko imtis, kad karštuoju sezonu švytėtum kaip saulė!

 

Švytėjimas vietoj blizgesio

Lengvi drėkikliai dienai

 

Kai lauke šilta, mūsų oda išskiria daugiau sebumo ir atrodo riebesnė nei įprastai. Lengvos formulės, kurios drėkina ir nėra riebios, padeda išvengti nepageidaujamo blizgesio. Drėkinamieji serumai tinka sausai odai, o gelio tekstūros produktai riebiai ir mišriai odai suteikia gaivią, sveikai švytinčią odą.

 

ATRASK

 

Švelnūs šveitikliai

Suteik odai švytėjimo

 

Vasaros laikotarpiu reguliarus odos šveitimas yra būtinas siekiant turėti skaisčią ir švytinčią odą. Tai išlygina odą, skatina regeneraciją ir gali padaryti pigmentines dėmes mažiau matomomis. Naudok švelnius šveitiklius, kad nesudirgintum odos. Papildomas patarimas: geriausia naudoti vakare.

 

ATRASK

 

 

Švelnus valymas

Išvenk odos sudirgimo

 

Kruopštus valymas taip pat svarbus ir vasarą, kad vakare nuo odos būtų pašalinti nešvarumai, prakaitas ir riebalų likučiai bei užkirstas kelias porų užsikimšimui. Naudok švelnius produktus, kurie nesausina odos ir nepažeidžia jos natūralaus barjero.

 

ATRASK

 

Dar daugiau drėgmės

Priežiūra ištroškusiai odai

 

Karščio ir prakaito dėka oda netenka vandens ir greičiau išsausėja. Druska ir chloras taip pat prisideda prie tolimesnės odos dehidratacijos. Taigi, ypač po ilgų dienų paplūdimyje ar baseine, palepink savo odą intensyviai drėkinančia procedūra, tokia kaip maitinamoji kaukė, ir toliau švytėk!

 

ATRASK

 

Lengvi kūno losjonai

Priežiūra visam kūnui

 

Karštis ir saulės spinduliai ypač apkrauna odą vasarą. Kūno losjonai suteikia drėgmės ir skatina regeneraciją. Jų tekstūra taip pat neturėtų būti per sunki: lengvi arba gelio pavidalo losjonai, nepaliekantys riebios plėvelės ant odos, dabar yra tinkamiausias pasirinkimas.

 

ATRASK

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!