GROŽIS YRA ...

STAIGMENA. PAREIŠKIMAS. PASITIKĖJIMAS. GRACIJA. MEILĖ.

... ir dar daug daugiau.

 

 

 

Kampanijos veidai


Džiaugiamės, kad naujoje DOUGLAS įvaizdžio kampanijoje dalyvauja keturios įvairiapusės asmenybės: Diane Kruger, Elyas M'Barek, Ajok Madel ir Alexandra Agoston. Be charizmos, visus keturis sieja vienas bendras bruožas: drąsa prieš kamerą parodyti save kaip lengvai pasiekiamą ir emocingą.

 

Diane Kruger

 

Diane Kruger yra aktorė, autorė ir modelis, gyvenanti JAV. Ji garsėja drąsiais ir įkvepiančiais vaidmenimis, kuriuose išlieka ištikima sau – puikus pasirinkimas mūsų kampanijai! Taip yra ir todėl, kad ji visada jautė ryšį su DOUGLAS: „Man patinka laisvą dieną pasilepinti DOUGLAS parduotuvėje ir rasti naujų produktų bei gerai pažįstamų klasikinių ikonų“, – atskleidžia ji mums. „Džiaugiuosi, kad dabar esu grožio šeimos dalis.“

 

 

„Vienas iš dalykų, kuris paverčia žmones gražiais, yra gebėjimas matyti grožį visur ir visuose.“

– Diane Kruger

 

Elyas M'Barek

 

Elyas M'Barek yra vienas garsiausių vokiškai kalbančių aktorių. Šiuo metu jis persikelia į Niujorką ir iš pradžių buvo nustebintas mūsų prašymu: „Ne kasdienybė, kad vyro ieškoma tokiai didelei grožio kampanijai. Buvo puiku būti jo dalimi, ir man didelė garbė būti vienu iš naujų veidų. Mums irgi buvo labai smagu – ypač dėl to, kad fotosesijos metu galėjome pažadinti jo aistrą grožiui.

 

 

„Man gražu, kai kažkas sukelia teigiamus jausmus, kai žmogus, akimirka yra nepaprasta ir išskirtinė.“

– Elyas M’Barek

 

Ajok Madel

 

Ajok Madel, gimusi Sudane ir užaugusi Australijoje, yra tarptautiniu mastu žinomas mados ir grožio modelis. Ji turi tokią asmenybę ir prieinamumą, kokių ieškojo Chris Colls, ir tai mus labai įkvepia.

 

 

„Grožis yra pagrindinis raktas, padedantis suprasti pasaulį, kuriame gyvename, ir bendrauti su juo. Grožio dabar mums reikia labiau, nei bet kada.“

– Ajok Madel

 

Alexandra Agoston

 

Alexandra Agoston yra tarptautiniu mastu žinomas modelis. Ji gimė ir užaugo Sidnėjuje, neseniai tapo mama ir dabar gyvena Niujorke. Kaip PARLEY fondo ambasadorė, ji yra įsipareigojusi padėti išsaugoti vandenynus. Jos šiltaširdiškumas mus labai įkvėpė filmavimo aikštelėje.

 

 

„Nėra grožio nemylint to, kas esi.“

– Alexandra Agoston

 

Apie kampaniją

 

Kiekvieną dieną mūsų DOUGLAS filosofija We do beautiful! kviečia mus į dialogą apie mūsų grožio supratimą.

Tai, ką mes suvokiame kaip grožį, yra individualu ir nuolat keičiasi - vakarykštis idealas gali visiškai skirtis nuo šiandienos, o rytojaus gali būti absoliučiai naujas.

Kampanijos GROŽIS YRA… pagalba norime atverti erdvę naujiems impulsams. Ypač svarbu: trys maži taškeliai. Jie yra kvietimas užbaigti sakinį pačiam.

GROŽIS YRA ... 

 

Chris Colls

Fotografas

 

Chris Colls kartu su mumis sukūrė naują vizualinę žinutę. Australas žavi autentiškomis, natūraliai ir lengvai atrodančiomis nuotraukomis ir yra įvaldęs stilių, kurio norėjome pasiekti.

Rezultatas – įspūdinga vaizdų kolekcija, kuri įtraukia ir emocingai puošia DOUGLAS – visose parduotuvėse, plakatuose, mūsų svetainėje ir daugelyje būsimų kampanijų.

„Visa tai - apie sąžiningumą ir intymumą. Čia aš klesčiu kaip fotografas.“
– Chris Colls

 

Kampanijos kūrimas

Užkulisiuose


Keturias fantastiškas dienas praleidome nuošaliame ir natūraliame pietų Prancūzijos paplūdimyje su keturiomis įspūdingomis asmenybėmis. Peržiūrėk šį trumpą filmą, kad pamatytum, kaip vyko kūrybos procesas.

 

 

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!