Skaistalai

(114)
Rūšiuoti:
Filtrai

Skaistalai – švelniems veido akcentams

Su skaistalais , angliškai „Blush“, galite greitai ir lengvai suteikti veidui rožinio gaivumo. Tinkamas atspalvis suteiks odai švytėjimo ir pabrėš jūsų natūralų grožį. Skaistalus lengva naudoti ir jiems nereikia daug priedų. Tai maža universali kosmetikos priemonė, kurią paprastai galima įsigyti ne tik kaip pudrą, bet ir kaip kremą ar, pavyzdžiui, paletėje. Ar tai bus pudra, paletė, kremas ar pieštukas, priklauso tik nuo jūsų. Naudodami tinkamą techniką, skaistalais galite net šiek tiek modeliuoti veidą. Ilgas, siauras veidas atrodo trumpesnis, jei skaistalai tepami žemiau skruostikaulių. Jei jūsų veidas šiek tiek kampuotas, švelniai tepkite skaistalus atgal po skruostikauliais. Jei jūsų veidas šiek tiek kampuotas, švelniai tepkite skaistalus po skruostikauliais link ausų. Jei jūsų veidas apvalus, makiažą pradėkite nuo skruostikaulių ir švelniai tepkite link smilkinių.

Skaistalai tinka kiekvienai progai

Skaistalus galite rinktis pagal savo gyvenimo būdą ar norus. Čia pateikiame trumpą dažniausiai pasitaikančių skaistalų apžvalgą:

  • Pudros formos skaistalai: Švelnią ryškios arba subtilios spalvos pudrą galima tepti ant odos naudojant skaistalų šepetėlį. Jie iš karto ir ilgam suteikia skruostams šilkinio gaivumo.
  • Skaistalų paletės: Skaistalų palečių privalumas yra tas, kad rinkinyje yra keli spalvoti atspalviai. Skruostų paletės suteikia švelnaus spalvų perėjimo galimybę. Kontūrų ir ryškalų paletės sukuria žavingus efektus ir pabrėžia kontūrus.
  • Kreminiai skaistalai:juos galima lengvai ir tiksliai užtepti – net ir pirštų galiukais. Nepaisant paprasto naudojimo, kreminiai skaistalai suteikia sodrių spalvų.
  • Pieštukiniai skaistalai: jie yra lengvi ir juos paprasta užtepti. Patogiai su pieštuku užsitepkite skaistalus namuose arba keliaudami.
  • Skysti skaistalai: juos lengva tepti ir jie suteikia nuostabiai tolygų, švytintį veido atspalvį. Jūsų veidui suteikiama itin subtilaus švelnaus blizgesio.

Jei daug keliaujate arba mėgstate patogų naudojimą, rinkitės pudrinius skaistalus, taip pat rutuliukų ar lapelių pavidalo. Naudodami paletę galite laisvai eksperimentuoti su skaistalų atspalviais. Bendrai: pradedantiesiems tinka įprasti pudriniai skaistalai, tačiau kremus ir losjonus taip pat galima lengvai užtepti ant odos naudojant tinkamus priedus, pavyzdžiui, skaistalus „Cushion“. O jei ieškote subtilaus makiažo dieniniam makiažui, nesuklysite pasirinkę tos pačios spalvos, kaip ir lūpos, skaistalus.

Pirkite skaistalus Douglas internetinėje parduotuvėje

Skaistalai yra svarbi ir veiksminga sėkmingo makiažo sudedamoji dalis. Nesvarbu, ar tai būtų pudra, paletė, kremas, ar vieni iš daugelio kitų, kuriuos galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje. Dar šiandien vos keliais paspaudimais užsisakykite mėgstamą produktą tiesiai į namus.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!