Reliquia Reliquia Reliquia
FILIPPO SORCINELLI

Reliqvia

Kvepalai
Kvapas: Medienos, Odos
Kam skirta: Kvepalai moterims, Kvepalai vyrams, Nišiniai kvepalai
+ Dovana
100 ml 2,20 € už 1 ml + 6.6 lojalumo eurų
220 €
Gauk už 169,40 € krepšeliui pasiekus 49 €
TIK INTERNETE! Pirk ir išbandyk

Drąsiai pirk "Bandyk" ženklu pažymėtą kvapą! Su aromatu gauk jo mėginuką, išbandyk kvapą neatidaręs dėžutės ir mėgaukis.

 

Aromatas nepatiko? Nemokamai grąžink nepažeistą pakuotę be jokių klausimų.

Akcija! TIK INTERNETE! -23% bene viskam, perkant už 49 € Nuolaidos nesumuojamos, netaikomos "e-kaina" ir "gera kaina" ženklu pažymėtiems produktams, CHANEL, DIOR, DYSON, HAIR RITUEL BY SISLEY, KÉRASTASE, LA MER, RITUALS, SISLEY, TOM FORD, dovanų kortelėms, renginių bilietams, rinkiniams.
Iki nemokamo pristatymo liko 39 €
NEMOKAMAI atsiimkite šiose Vilniaus DOUGLAS parduotuvėse, ŠIANDIEN, liepos 24 d., po 17 val.
- DOUGLAS internetinių užsakymų atsiėmimas, L.Zamenhofo g. 3
- DOUGLAS, PC "Akropolis”, Ozo g. 25
- DOUGLAS, PC "Panorama”, Saltoniškių g. 9

NEMOKAMAI atsiimkite kitose DOUGLAS parduotuvėse, RYTOJ, liepos 25 d., po 14 val.
3,90 EUR pristatant DPD kurjeriu jūsų pasirinktu adresu (jei užsakymo suma mažesnė nei 39 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas RYTOJ, liepos 25 d.
2,90 EUR pristatant į pasirinktą paštomatą (jei užsakymo suma mažesnė nei 39 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas RYTOJ, liepos 25 d.
Rodyti visus pristatymo būdus
Nemokamas pakavimas ir atvirutė
2 mėginiai dovanų

Produkto aprašymas

Reliqvia Extrait de Parfum

Kvepalų ekstraktas vyrams ir moterims

 

Palieku tai, kas liko

Reliqvia kilęs iš lotyniško veiksmažodžio „relinquo“, kuris reiškia  „aš palieku“. Lotyniškas terminas „reliquiae“ ir graikiškai „λείψανα“ paprastai suprantamas kaip „kas lieka“, pasiliekantis.

Krikščionybėje relikvija – itin garbinamas, gerbiamas dėl savo ypatingos reikšmės, religinis objektas. Tai gali būti Kristaus, Šventosios Mergelės ar kitų šventųjų kūno dalys arba daiktai, kurie kažkada priklausė šventiesiems.

Filippo Sorcinelli aromatas Reliqvia, nukelia mus į Senigallia, į ypatingą Italijos miestą, turtingą savo istorija, meno kūriniais bei svarbių Kristaus kančios relikvijų saugykla - „Šv. Kryžiaus bažnyčia“, laikoma viena iš italų baroko šedevru.

Šiuos maldos namus 1608 metais pastatė „Sakramento ir Šventojo Kryžiaus brolija“, kuri veikia iki šiol, o Filippo yra jos dalis ir užima vargonininko ir meno vadovo pareigas.

 

Reliqvia pasakoja apie paauksuota mediena dekoruotas sienas, dailiai išpuoštas raižiniais ir reljefais, apie smilkalų debesis, plaukiančius link didžiojo altoriaus, tarsi aukso siuvinys, kurio viduje saugoma statula vaizduojanti mirusį Kristų.  Altorių kurį puošia 17 amžiaus medinis kūrinys, kuris rodomas tik kartą per metus. Filippo sinestetiškai* pabandė įrėminti šį Federico Barocci altorių „Kristaus nunešimas į kapą“,  vienu gražiausių dailininko iš Urbino miesto darbu, atliktu 1582 m., kuriam Filippo sukūrė rėmą.

Taigi, Reliqvia yra susitikimo vieta, kurioje atgaivinami prisiminimai, primenantys seniai praėjusį laiką, bet tapusį „iškilmingu ir autentišku auksu“ - nepaperkamumo  žinutė.

Reliqvia yra apčiuopiamas, paskutinis pėdsakas, apibūdinantis gyvenimą kaip stebuklingą egzistenciją. Sakralinių drabužių spinta visada uždaryta, tai šventų žmonių vertingų daiktų saugykla, ir tai  leidžia suprasti, kad laikas yra itin brangus ir rizika jį iššvaistyti, nepaliekant aiškaus pėdsako gyvenime.

Reliqvia yra Kristaus Kančios vinis, banguojantys durpiniai smilkalai iš iškilmingų ir šventų amžių.

Šventumo nėra, jei žmonės jo nepripažįsta, neišaukština jo apeigomis.

Reliqvia -  tobula sakralinė erdvė.

Prisilietimas prie relikvijų, prie to, kas su jomis kontaktavo, yra nepaprasta malonė ir palaima, dėl šios priežasties romėnai nuplėšdavo šventuosius kankinius dengusius šydus, į juos vėliau  buvo įvyniojami ir popiežių kūnai. Štai kodėl popiežiai buvo suvyniojami į šiuos šydus.

Prieš relikvijas kvailiai pasveiksta, apsėstieji išlaisvinami, aklieji atranda regėjimą, luošieji vėl pradeda vaikščioti...

 

Harmininė evoliucija 

  • Viršutinė nata: pačiuliai, smilkalai, kašmyro mediena, Gvajako mediena, sandalo mediena.
  • Širdies nata: apelsinmedžio žiedai, paprastoji pušis, gvazdikėliai, Lentisk, Amyris
  • Bazinės natos: Elemi, saldusis apelsinas, juodieji serbentai, muskato riešutas, dūmai, tabakas.

 

Filippo Sorcinelli šedevras Reliqvia – pateiktas 100 ml kvepalų ekstrakto [extrait de parfum] pavidale.

 

* Sinestetinė metafora sudaroma sujungus skirtingus pojūčius (regos, klausos, skonio, kvapo ar lytėjimo) ar priskiriant vieną iš pojūčių abstrakčiai sąvokai.

Neurologijos mokslas apibūdina sinesteziją kaip reiškinį, kai, dirginant vieno iš pojūčių jutimo centrą, atsiranda du ar daugiau pojūčių. Ką tai reiškia? Veikiant vieną jutimo organą – klausą ar regą, – sinestetas patiria ne tik laukiamą pojūtį, bet ir papildomą. Jam muzika gali būti nuspalvinta įvairiomis spalvomis, raidės – glotnios ar šiurkščios, spalvos kvepėti. Variantų gali būti pačių įvairiausių.

Talpa: 100 ml

 

 

 

Apie kvapus

KVAPŲ KLASIFIKACIJA

Citrusų kvapai
Šie eteriniai aliejai gaunami iš vaisių – citrinų, bergamočių, apelsinų, greipfrutų ir kt. – žievės. Citrusų aromatai skirstomi į gėlių, šipro, prieskonių, medžių, aromatinius kvapus.
Gėlių kvapai
Šios rūšies kvepalams priklauso gėlių – rožių, jazminų, žibuoklių, alyvų, pakalnučių, narcizų ir kt. aromatai. Kartais vyrauja vienos rūšies gėlių kvapas (pavyzdžiui, levandų), kartais skleidžiasi gėlių puokštė, taip pat galima justi medžių, vaisių dvelksmą.
Paparčių kvapai
Šie aromatai neturi nieko bendra su tikru paparčių kvapu. Vyrauja levandų, medžių, ąžuolų kerpių, kumarino, bergamočių ir kiti kvapai. Taip pat galima justi ambros, gėlių, prieskonių dvelksmą. Dažniausiai tokia aromatai skiriami vyrams.
Šipro kvapai
1917 m. François Coty sukūrė pirmuosius kvepalus „Chypre“. Garsiajai šipro aromatų grupei priklauso ąžuolų kerpių, kvapiųjų švitrūnų, pačiulių, bergamočių kvapų deriniai. Taip pat galima justi gėlių, vaisių, odos kvapų dvelksmą.
Medienos kvapai
Šiems aromatams būdingi šilti kvapai (santalų, pačiulių), kartais ir sausas kedrų bei vetiverijų kvapas. Galima justi spygliuočių medžių, ambros, odos, prieskonių dvelksmą. Dažniausiai šie aromatai skiriami vyrams.
Ambros arba rytietiški kvapai
Aromatus sudaro pudros, vanilės, kvapiųjų švitrūnų, gyvulinės kilmės kvapų kompozicijos, suteikiančios kvepalams saldų kvapą. Galima justi švelnų gėlių, medžių, prieskonių, ambros dvelksmą. Dažniausiai tokie kvepalai skiriami moterims, bet esama ir vyriškų.
Odos kvapai
Šių aromatų pagrindas – sausi kvapai. Galima justi išdirbtos odos (dūmų, degančių medžių, smilkalų, tabako ir t. t.) dvelksmą, kartais greta juntami ir gėlių kvapai.
Kvapų tipai

KVAPIŲJŲ MEDŽIAGŲ KONCENTRACIJA

Kvepalai
Kvepalų sudėtyje yra 12–30 proc. aromatinių medžiagų. Kvepalai turi stiprų, ilgai išliekantį (12–24 val.) kvapą, todėl jais patartina kvepintis vakare.
Kvapusis vanduo (EDP)
Kvapiojo vandens, dar vadinamo parfumuotu vandeniu, sudėtyje yra 6–12 proc. aromatinių medžiagų. Pasikvepinus kvapiuoju vandeniu, kvapas išlieka gana ilgai – 6–8 val.
Tualetinis vanduo (EDT)
Jo sudėtyje yra iki 6 proc. aromatinių medžiagų. Tualetinį vandenį geriausiai naudoti dieną, nes jame mažesnė aromatinių medžiagų koncentracija. Kvapas išsilaiko 3–6 val., tačiau kvepalų gamintojai išpilsto juos ir mažais kiekiais, todėl nedidelį tualetinio vandens buteliuką galima visada nešiotis rankinėje.
Kvapiosios kūno priežiūros priemonės
Jų sudėtyje yra iki 4 proc. aromatinių medžiagų. Naudojant to paties kvapo kvapiuosius kūno priežiūros produktus, kvapas išlieka gerokai ilgiau. Parfumerijos specialistai teigia: „Jeigu jūs save mylite ir jeigu leidžia finansinės galimybės, patariame naudoti tos pačios kvapų serijos dezodorantą, kūno kremą ir dušo želę“.

Apie gamintoją

Unum - lotynų kalboje unikalus, vienintelis

Filippo Sorcinelli - italas, kvepalų UNUM namų įkūrėjas - daugelio talentų žmogus: nuo 13 metų jis grojo vargonais keliose katalikų katedrose Italijoje, vėliau dirbo fotografu, tapė paveikslus. 2001 metais Filippo įkūrė studiją LAVS (it: Laboratorio Atelier Vesti Sacre), kuri užsiima bažnytinių drabužių siuvimu. Studija LAVS siuvo drabužius Romos Popiežiui Benediktui XVI ir Romos popiežiui Franciškui.
Pirmasis kvepalų kolekcijos UNUM aromatas atsirado gerokai anksčiau nei kvepalų namai UNUM. Kadangi visi bažnytiniai kostiumai bei jų priedai pagaminti pagal užsakymą LAVS dirbtuvėse buvo impregnuojami specialiais smilkalais, tai ir davė stimulą Filippo Sorcinelli įkurti UNUM kvepalų namus, dėl to pirmieji smilkaliniai kvepalai ir buvo pavadinti studijos vardu LAVS.

Sukurti UNUM aromatus įkvėpė: gotika, italų matematikas Fibonači (kuris atrado aukso seką bei pjūvio santykį), šventieji simboliai, sakralinės muzikos harmonija bei pasaulio religijos.

Sudėtis

Ingredients:

Alcohol denat., Parfum, Aqua, Limonene, Linalool, Amyl Cinnamal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol.

Kilmės šalis: Italija

Galioja atidarius pakuotę: 30M

Produkto sudėtis ilgainiui gali būti keičiama. Prieš naudojant produktą prašome pasitikrinti sudėtį ant pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės pastarąja.

Rašyti atsiliepimą

Atsiliepimai

Nuostabus kvapas kam patinka mediena ,smilkalai.Tiesiog pavergė ir užkerėjo.
Rasa (pirkęs) 2023-11-18 08:03
Kvapas iš pradžių atrodo gana aitrus, labai "dūminis", vėliau išsiskleidžia 'ramesnėm' natom. Man labiausiai jaučiasi kvapi mediena, ypač sandalmedis, dūmai (degintas medis) ir smilkalai. Primena bažnytinių apeigų metu deginamų smilkalų dūmus.
Aušra 2022-04-12 08:01
kvapas nerealus
Aistė 2022-04-02 13:32

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!