RITUALS

Private Collection Savage Garden Fragrance Sticks

Prabangus namų kvapas su kvapiosiomis lazdelėmis
Kam skirta: Aksesuarai namams
Prekė tik internete
450 ml 0,12 € už 1 ml + 1.65 lojalumo eurų
54,95 €
Iki nemokamo pristatymo liko 39 €
NEMOKAMAI atsiimkite šiose Vilniaus DOUGLAS parduotuvėse, liepos 22 d., po 17 val.
- DOUGLAS internetinių užsakymų atsiėmimas, L.Zamenhofo g. 3
- DOUGLAS, PC "Akropolis”, Ozo g. 25
- DOUGLAS, PC "Panorama”, Saltoniškių g. 9

NEMOKAMAI atsiimkite kitose DOUGLAS parduotuvėse, liepos 23 d., po 14 val.
3,90 EUR pristatant DPD kurjeriu jūsų pasirinktu adresu (jei užsakymo suma mažesnė nei 39 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas liepos 23 d.
2,90 EUR pristatant į pasirinktą paštomatą (jei užsakymo suma mažesnė nei 39 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas liepos 22 d.
Rodyti visus pristatymo būdus
Nemokamas pakavimas ir atvirutė
2 mėginiai dovanų

Produkto aprašymas

Private Collection Savage Garden Fragrance Sticks

Prabangus namų kvapas su kvapiosiomis lazdelėmis

Kam skirta: Aksesuarai namams

 

Mėgaukitės stimuliuojančiu ir šildančiu aromatu, kurį skleidžia prabangios kvapiosios lazdelės iš mūsų Private Collection. Žalios ir gaivios vetiverijų, žvalios citrinų ir žolinės kvapiųjų šalavijų natos sukuria nuostabų aromatą, sklindantį iš lazdelių, sumerktų į dailaus dizaino stiklinį indą.

Tai nepaprastai stilingas būdas pakvepinti savo namus. Kambaryje lazdelės skleis nuostabų aromatą, jų nereikia apversti. Tačiau jei norite, kad kvapas būtų intensyvesnis, lazdeles galite apversti ir įmerkti kitu galiuku. Elegantišku ir maloniu aromatu galite mėgautis iki 5 mėnesių. Jei norite, kad aromatas būtų intensyvesnis, kvapiąsias lazdeles naudokite kartu su to paties aromato kvapiąja žvake.

Kaip naudoti

Kvapiąsias lazdeles įmerkite į kvepalų indą. Jei lazdeles apversite ir įmerksite kitu galu, tai gali turėti įtakos jų kvepėjimo laikui. Palietę lazdeles, nusiplaukite rankas su muilu ir vandeniu.

 

PAVOJINGA. Labai degus skystis ir garai. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Smarkiai dirgina akis. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti. PATEKUS ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu vandens/muilo. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) į pavojingų atliekų surinkimo vietas.

 

Sudėtis

Ingredients:

Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes; Tetrahydrolinalool, Eucalyptol, Cis-4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Geranyl Acetate, Linalyl Acetate, Nerol.

Kilmės šalis: Nyderlandai

Produkto sudėtis ilgainiui gali būti keičiama. Prieš naudojant produktą prašome pasitikrinti sudėtį ant pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės pastarąja.

Rašyti atsiliepimą

Atsiliepimai

Puikus, esu išbandžiusi
Snieguolė (išbandęs) 2023-01-31 23:39
Tikrai puiku, kad galima šį produktą nusipirkti Douglas. Pirkau šį namų kvapą iš Rituals. Tikrai gerai laikosi, pakvėpina nemažą patalpą, bet tikrai yra subtilus ir ne kiekvienam...Reikėjo prie jo priprasti, nes pradžioje nepatiko. Dabar tuščias buteliukas puikiai pakvėpina rūbų spintą. Būtų puiku, kad būtų galima įsigyti kvapo papildymą, nes tokį gražų indą nekyla ranka išmesti. Taip prisidėtume prie tvarumo:)
Daiva (išbandęs) 2022-12-14 19:48
Nuostabus kvapas.
Odeta (pirkęs) 2022-12-13 09:26
Labai nudžiugau, kad šį ilgai lauktą produktą įtraukėte į savo asortimentą. Jį visuomet anksčiau pirkdavau iš Rituals . Super.Ačiū
Snieguolė (išbandęs) 2022-12-12 01:13

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!