Plaukų aksesuarai

(127)
Rūšiuoti:
Filtrai

Praktiški plaukų aksesuarai įvairiems stiliams

Tiek darbe, tiek sportuojant, tiek ypatingomis progomis plaukų aksesuarai yra praktiški pagalbininkai, leidžiantys susikurti individualų įvaizdį. Su aukštos kokybės tikrų plaukų sruogomis kurkite didelės apimties šukuosenas arba karštomis vasaros dienomis susekite plaukus žaismingais plaukų segtukais. Atraskite platų įmantrių plaukų segtukų, gumelių ir kitų plaukų aksesuarų asortimentą Douglas internetinėje svetainėje.

Plaukų aksesuarai – stilingi kasdieniai pagalbininkai

Per intensyvią treniruotę sporto salėje ar užtarnautą grožio ritualą vakare neleiskite plaukams kristi ant veido, naudodami praktiškas gumeles plaukams. Klasikinis plaukų aksesuaras gali būti su elastingu tekstiliniu audiniu arba kaip skaidri plastikinė spiralė. Aukštos kokybės plaukų aksesuarai yra itin švelnūs plaukams ir nepalieka įspaudų. Plaukus taip pat galima akimirksniu susegti atgal tampriomis juostomis plaukams arba paprastais plaukų lankeliais. Pavienes sruogas sutramdykite mažais plaukų segtukais.

Ekstravagantiškas galvos apdangalas, norint išsiskirti iš minios

Akį traukiantys plaukų aksesuarai kartu su įmantriai šukuosenomis yra puikūs ypatingų progų palydovai. Nesvarbu, ar jos papuoštos perlais, aptrauktos aksominiu audiniu, ar spindinčios blizgiais akmenimis – didelės segės, segtukai ir gumelės plaukams meistriškai pabrėžia paprastas šukuosenas. Sukurkite romantišką įvaizdį naudodami elegantiškus plaukų lankelius ir juostas plaukams. Su žaismingais raukiniais, žvilgančiais audiniais ir elegantiškomis aplikacijomis būsite dėmesio centre per kitas vestuves ar gimtadienio vakarėlį. Sudėtingoms šukuosenoms tvirtinti naudokite smeigtukus ir skaidrius segtukus. Taip pat galite vizualiai pailginti trumpus plaukus naudodami prisegamas plaukų sruogas.

Pirkite plaukų aksesuarus DOUGLAS parduotuvėje

Nuo paprastai surištų plaukų iki sudėtingų šukuosenų – trumpų ir ilgų plaukų įvaizdį sumaniai patobulinkite stilingais aksesuarais. Douglas internetinėje parduotuvėje jūsų laukia žaismingos gumelės plaukams, segtukai, lankeliai ir kaspinai, taip pat aukštos kokybės pridedamos plaukų sruogelės individualiai šukuosenai formuoti. Šiuos praktiškus aksesuarus į namus galite užsisakyti vos keliais paspaudimais. Taip pat atraskite rinktinį plaukų lako ir plaukų formavimo priemonių asortimentą ilgai išliekančioms šukuosenoms.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!