Plaukų šampūnai

(454)
Rūšiuoti:
Filtrai

Pirkti šampūną – gražiems ir sveikiems plaukams

Po plovimo plaukai atrodo sveiki ir žvilgantys, jei naudojate jūsų plaukų tipui tinkantį šampūną. Nesvarbu, ar jūsų plaukai yra šviesūs, rudi, tiesūs, garbanoti, su sausais galiukais ar riebiomis šaknimis - kiekvienam poreikiui yra tinkamas šampūnas. Atraskite savo mėgstamiausius produktus iš plataus Douglas asortimento moterims ir vyrams.

Kuris plaukų šampūnas tinka jums?

Geras šampūnas pašalina riebalus, nešvarumus ir priežiūros priemonių likučius iš plaukų, nepažeisdamas pačios plaukų struktūros. Jame taip pat yra taip vadinamų paviršinio aktyvumo medžiagų, kurios užtikrina, kad plaunant plaukus ant jų esantys riebalai susijungtų su vandeniu ir būtų išplauti kartu su nešvarumais. Į plaukų šampūnų sudėtį taip pat įeina įvairūs papildomi ingredientai, turintys maitinamąjį, valomąjį ar raminamąjį poveikį arba suteikiantys malonų kvapą. Pavyzdžiui, šampūne sausiems plaukams yra drėkinamojo alavijo arba glicerino, o šampūne riebiems plaukams gali būti riebalus sugeriančio gydomojo molio arba citrinos. Tam tikroms plaukų spalvoms skirti šampūnai išlygina išblukusią spalvą ir sugrąžina spalvai spindesį. Norint sužinoti, ar jūsų plaukai yra sausi ar riebūs, galite atkreipti dėmesį į kelis svarbius požymius. Sausi plaukai dažnai būna trapūs ir lengvai lūžta, jų išvaizda gali būti blanki, be blizgesio. Be to, sausa galvos oda gali sukelti pleiskanas, o plaukai gali būti šiurkštūs, sunkiai valdomi ir veliantys. Kita vertus, riebūs plaukai greitai tampa riebaluoti, ypač prie šaknų. Jie gali atrodyti sunkūs ir prarasti apimtį, o blizgesys gali būti per didelis, sukuriantis riebalų įspūdį. Riebūs plaukai dažnai reikalauja dažnesnio plovimo, kad atrodytų švarūs. Be to, riebalų perteklius ant galvos odos taip pat gali sukelti pleiskanas.

Patarimai, kaip plauti plaukus jų nepažeidžiant:

  • Prieš plaudami kruopščiai iššukuokite plaukus, kad sumažintumėte jų lūžinėjimą. Taip pat pašalinsite ir didžiąją dalį modeliavimo priemonių.
  • Plaukams iki pečių užtenka nedidelio kiekio šampūno. Tolygiai paskirstykite jį nuo šaknų iki galiukų, o tada nuplaukite, nepalikdami ilgam.
  • Neplaukite plaukų per karštu vandeniu. Karštas vanduo labiau sausina odą ir plaukus bei stimuliuoja riebalinių liaukų veiklą, todėl plaukai greičiau riebaluojasi.
  • Po plovimo nuskalaukite plaukus šaltu vandeniu. Šaltas vanduo uždaro viršutinį kutikulės sluoksnį ir plaukai atrodo sveikesni ir blizgesni.

Pirkite šampūną internetu DOUGLAS – atraskite pasirinkimą dabar

Douglas internetinėje parduotuvėje rasite šampūno, pritaikyto jūsų plaukų priežiūros poreikiams. Naudodamiesi praktiškais filtrais peržiūrėkite tik šampūnus, pavyzdžiui, šampūnus ploniems ar garbanotiems plaukams arba jautriai galvos odai. Taip pat galite pasirinkti ypatingas savybes, pavyzdžiui, atkuriamąjį, veganišką, be silikono arba su SPF. Tokiu būdu paprastai ir greitai rasite tinkamą plaukų šampūną. Patogiai užsisakykite pasirinktą šampūną tiesiai į namus.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!