Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Pasaulio Futbolo Čempionatas
Pasaulio Futbolo Čempionatas529
rezultatai
Pasaulio Futbolo Čempionatas
(529)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Akių apvadas UnisexARTDECOSoft Eye Liner WaterproofNr. 48
ARTDECO
Soft Eye Liner Waterproof
Akių apvadas
8,99 €
1.2 g (7,49 € / 1 g)
Paakių kaukė pleistrai UnisexFlorence By MillsSwimming Under The Eyes Gel Pads1 vnt.
Florence By Mills
Swimming Under The Eyes Gel Pads
Paakių kaukė pleistrai
6,19 €
2 vnt. (3,10 € / 1 vnt.)
TIK DOUGLAS
+1
dydis
Dydis:
Akių apvadas MoterimsARTDECOCosmic GlamMetallic Long-Lasting29 - METALLIC NEPTUNE
ARTDECO
Cosmic Glam
Metallic Long-Lasting
Akių apvadas
30 d. min. kaina
5,00 €
5,00 €
Reguliari kaina
9,99 €
1.2 g (4,17 € / 1 g)
Parfumuotas vanduo VyramsGivenchyGentleman SocietySociety SPORT60 ml
Givenchy
Gentleman Society
Society SPORT
Parfumuotas vanduo
102,00 €
60 ml (1,70 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Kvepalai VyramsDolce&GabbanaDevotionPour Homme Parfum50 ml
Dolce&Gabbana
Devotion
Pour Homme Parfum
Kvepalai
115,00 €
50 ml (2,30 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Lūpų dažai UnisexARTDECOEmpowered & DesiredEmpowered & Desired Color LipstickTruly Love
ARTDECO
Empowered & Desired
Empowered & Desired Color Lipstick
Lūpų dažai
14,99 €
4 g (3,75 € / 1 g)
Paakių kremas UnisexDr. Susanne von SchmiedebergSkin EnergizerDepuffing15 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
Skin Energizer
Depuffing
Paakių kremas
44,99 €
15 ml (3,00 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai MoterimsDolce&GabbanaViolet Liquid Flush7 ml
Dolce&Gabbana
Violet Liquid Flush
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
41,99 €
7 ml (6,00 € / 1 ml)
Drėkinamoji priemonė voniai UnisexRitualsThe Ritual of MehrBody Scrub250 g
Rituals
The Ritual of Mehr
Body Scrub
Drėkinamoji priemonė voniai
17,49 €
250 g (0,07 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Valomasis veido kremas UnisexDr. Susanne von SchmiedebergCell RevitalizerCleansing Cream125 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
Cell Revitalizer
Cleansing Cream
Valomasis veido kremas
59,99 €
125 ml (0,48 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsNutricurls Shampoo250 ml
Wella Professionals
Nutricurls Shampoo
Plaukų šampūnas
21,99 €
250 ml (0,09 € / 1 ml)
Parfumuotas vanduo VyramsGivenchyGentleman SocietyExtrême60 ml
Givenchy
Gentleman Society
Extrême
Parfumuotas vanduo
110,00 €
60 ml (1,83 € / 1 ml)
Veido fluidas UnisexDr. Susanne von SchmiedebergHyaluronicAnti-A.G.E. Mattifying Fluid50 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
Hyaluronic
Anti-A.G.E. Mattifying Fluid
Veido fluidas
69,99 €
50 ml (1,40 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Lūpų dažai MoterimsARTDECOPerfect Color LipstickNr. 889 - bridesmaid
ARTDECO
Perfect Color Lipstick
Lūpų dažai
14,99 €
4 g (3,75 € / 1 g)
Plaukų atstatomoji priemonė UnisexWella ProfessionalsColorMotionColor Motion+ Structure+ Mask150 ml
Wella Professionals
ColorMotion
Color Motion+ Structure+ Mask
Plaukų atstatomoji priemonė
32,99 €
150 ml (0,22 € / 1 ml)
Veido priežiūros rinkinys UnisexFlorence By MillsA Dashing Duo: Eye Basics Kit1 vnt.
Florence By Mills
A Dashing Duo: Eye Basics Kit
Veido priežiūros rinkinys
30 d. min. kaina
14,67 €
14,67 €
Reguliari kaina
20,95 €
1 vnt. (14,67 € / 1 vnt.)
TIK DOUGLAS
Lūpų dažai UnisexKYLIE COSMETICSMatte Lip CrayonNr. 421 Subtle Flex
KYLIE COSMETICS
Matte Lip Crayon
Lūpų dažai
20,99 €
4 g (5,25 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Veido kremas UnisexDr. Susanne von SchmiedebergYouth BoosterA.G.E.-Reverse Cream50 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
Youth Booster
A.G.E.-Reverse Cream
Veido kremas
116,00 €
50 ml (2,32 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Šepetėlis kaukei UnisexFlorence By MillsSilicone Face Brush1 vnt.
Florence By Mills
Silicone Face Brush
Šepetėlis kaukei
13,49 €
20 g (0,67 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Makiažo bazė UnisexFlorence By MillsMind Over Matte-R Oil Blotting Stick10 g
Florence By Mills
Mind Over Matte-R Oil Blotting Stick
Makiažo bazė
20,99 €
10 g (2,10 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Veido kremas | naktinis UnisexDr. Susanne von SchmiedebergYouth Booster A.G.E.-Reverse Night Cream50 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
Youth Booster A.G.E.-Reverse Night Cream
Veido kremas | naktinis
139,00 €
50 ml (2,78 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Paakių kremas MoterimsRitualsThe Ritual of NamasteAgeless Firming Eye Cream15ml
Rituals
The Ritual of Namaste
Ageless Firming Eye Cream
Paakių kremas
34,99 €
15 ml (2,33 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Paakių kremas UnisexDr. Susanne von SchmiedebergHyaluronicAnti-A.G.E. Gel Eye Cream15 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
Hyaluronic
Anti-A.G.E. Gel Eye Cream
Paakių kremas
44,99 €
15 ml (3,00 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Serumas su hialurono rūgštimi MoterimsShiseidoBIO-PERFORMANCESkin Filler Serum2 x 30 ml
Shiseido
BIO-PERFORMANCE
Skin Filler Serum
Serumas su hialurono rūgštimi
30 d. min. kaina
293,00 €
293,00 €
60 ml (4,88 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Plaukų lakas UnisexWella ProfessionalsNutricurls Milky Waves Spray150 ml
Wella Professionals
Nutricurls Milky Waves Spray
Plaukų lakas
40,99 €
150 ml (0,27 € / 1 ml)
Paakių kremas UnisexFlorence By MillsLook Alive Brightening Eye Cream15 ml
Florence By Mills
Look Alive Brightening Eye Cream
Paakių kremas
21,99 €
15 ml (1,47 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Lūpų pieštukas UnisexFlorence By MillsMark My Words Lip LinersFierce
Florence By Mills
Mark My Words Lip Liners
Lūpų pieštukas
15,99 €
1.2 g (13,33 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Parfumuotas vanduo VyramsGentleman Givenchy60 ml
Givenchy
Gentleman Givenchy
Parfumuotas vanduo
102,00 €
60 ml (1,70 € / 1 ml)
Akių apvadas UnisexFlorence By MillsWhat's My Line? EyelinerAction - Black
Florence By Mills
What's My Line? Eyeliner
Akių apvadas
20,99 €
2 g (10,50 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Akių apvadas UnisexKYLIE COSMETICSKyliner Liquid PenNr. 001 Black
KYLIE COSMETICS
Kyliner Liquid Pen
Akių apvadas
21,99 €
0.3 ml (73,30 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Tualetinis vanduo VyramsGentleman GivenchyGentleman Intense60 ml
Givenchy
Gentleman Givenchy
Gentleman Intense
Tualetinis vanduo
30 d. min. kaina
76,80 €
76,80 €
Reguliari kaina
96,00 €
60 ml (1,28 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
Valomoji veido kaukė UnisexFlorence By MillsMind Glowing Peel Off Mask50 ml
Florence By Mills
Mind Glowing Peel Off Mask
Valomoji veido kaukė
29,99 €
50 ml (0,60 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Veido serumas brandžiai odai MoterimsShiseidoBENEFIANCEWrinkle Smoothing Contour Serum30 ml
Shiseido
BENEFIANCE
Wrinkle Smoothing Contour Serum
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
133,00 €
133,00 €
30 ml (4,43 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Parfumuotas vanduo VyramsYves Saint LaurentLa Nuit De L’HommeEau de Parfum100 ml
Yves Saint Laurent
La Nuit De L’Homme
Eau de Parfum
Parfumuotas vanduo
163,00 €
100 ml (1,63 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
Antakių pieštukas UnisexYves Saint LaurentDessin Des Sourcils Eyebrow PencilNr. 02 - Brun Profond
Yves Saint Laurent
Dessin Des Sourcils Eyebrow Pencil
Antakių pieštukas
31,99 €
1.3 g (24,61 € / 1 g)
Akių apvadas UnisexShiseidoArchLiner Ink0.4 ml
Shiseido
ArchLiner Ink
Akių apvadas
34,99 €
0.4 g (87,48 € / 1 g)
Aplikatorius MoterimsARTDECOEyeshadow Applicator1 vnt.
ARTDECO
Eyeshadow Applicator
Aplikatorius
8,99 €
1 vnt. (8,99 € / 1 vnt.)
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of SakuraSmall Gift Set1 vnt.
Rituals
The Ritual of Sakura
Small Gift Set
Kūno priežiūros rinkinys
26,99 €
1 vnt. (26,99 € / 1 vnt.)
išparduota
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of SeshenLarge Gift Set1 vnt.
Rituals
The Ritual of Seshen
Large Gift Set
Kūno priežiūros rinkinys
30 d. min. kaina
44,79 €
44,79 €
Reguliari kaina
63,99 €
1 vnt. (44,79 € / 1 vnt.)
išparduota
Veido kremas nuo saulės UnisexBeauty of JoseonRelief Sun: Rice + Probiotics50 ml
Beauty of Joseon
Relief Sun: Rice + Probiotics
Veido kremas nuo saulės
30 d. min. kaina
24,99 €
24,99 €
50 ml (0,50 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Netrukus sugrįš
Paakių kremas MoterimsShiseidoVITAL PERFECTIONUPLIFTING AND FIRMING ADVANCED EYE CREAM15 ml
Shiseido
VITAL PERFECTION
UPLIFTING AND FIRMING ADVANCED EYE CREAM
Paakių kremas
30 d. min. kaina
66,91 €
71,37 €
Reguliari kaina
108,00 €
15 ml (4,76 € / 1 ml)
E-KAINA
Netrukus sugrįš
Kvepalai VyramsVersaceEros100 ml
Versace
Eros
Kvepalai
155,00 €
100 ml (1,55 € / 1 ml)
Netrukus sugrįš
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of AyurvedaTrial Set1 vnt.
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Trial Set
Kūno priežiūros rinkinys
19,49 €
1 vnt. (19,49 € / 1 vnt.)
išparduota
Lūpų dažai UnisexLancômeAbsolueL’absolu Rouge Intimatte LipstickNr. 460
Lancôme
Absolue
L’absolu Rouge Intimatte Lipstick
Lūpų dažai
30 d. min. kaina
10,00 €
10,00 €
Reguliari kaina
49,99 €
3.4 g (2,94 € / 1 g)
DOVANA
išparduota
Kvepalų rinkinys MoterimsKylie Jenner FragrancescosmicKylie Jenner Eau De Parfum Gift Set1 vnt.
Kylie Jenner Fragrances
cosmic
Kylie Jenner Eau De Parfum Gift Set
Kvepalų rinkinys
30 d. min. kaina
17,50 €
17,50 €
Reguliari kaina
34,99 €
1 vnt. (17,50 € / 1 vnt.)
išparduota
Kvepalų rinkinys MoterimsKylie Jenner FragrancescosmicKylie Cosmetics Eau De Parfum Trio Gift Set1 vnt.
Kylie Jenner Fragrances
cosmic
Kylie Cosmetics Eau De Parfum Trio Gift Set
Kvepalų rinkinys
30 d. min. kaina
38,50 €
38,50 €
Reguliari kaina
76,99 €
1 vnt. (38,50 € / 1 vnt.)
išparduota
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsFusionIntense Repair250 ml
Wella Professionals
Fusion
Intense Repair
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
13,62 €
16,50 €
Reguliari kaina
21,99 €
250 ml (0,07 € / 1 ml)
E-KAINA
Netrukus sugrįš
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna UnisexRitualsThe Ritual of AyurvedaRituals The Ritual of Ayurveda Hair & Body Mist50 ml
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Rituals The Ritual of Ayurveda Hair & Body Mist
Kūno dulksna
23,99 €
50 ml (0,48 € / 1 ml)
Netrukus sugrįš
Kitas puslapis
Puslapis 10 iš 12
Puslapis 5 iš 12
Puslapis 6 iš 12
Puslapis 7 iš 12
Puslapis 8 iš 12
Puslapis 9 iš 12
Puslapis 10 iš 12
Puslapis 11 iš 12
Puslapis 12 iš 12