Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Pasaulio Futbolo Čempionatas
Pasaulio Futbolo Čempionatas529
rezultatai
Pasaulio Futbolo Čempionatas
(529)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Tualetinis vanduo VyramsValentinoBorn In Roma Uomo50 ml
Valentino
Born In Roma Uomo
Tualetinis vanduo
30 d. min. kaina
103,00 €
82,00 €
Reguliari kaina
103,00 €
50 ml (1,64 € / 1 ml)
E-KAINA
-20%
+1
dydis
Dydis:
Antakių želė, Antakių šešėliai/dažai UnisexARTDECOClear Lash & Brow Gel10 ml
ARTDECO
Clear Lash & Brow Gel
Antakių želė, Antakių šešėliai/dažai
11,99 €
10 ml (1,20 € / 1 ml)
Makiažo fiksavimo priemonė UnisexARTDECOEmpowered & Desired3 In 1100 ml
ARTDECO
Empowered & Desired
3 In 1
Makiažo fiksavimo priemonė
30 d. min. kaina
18,99 €
18,99 €
100 ml (0,19 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Namų kvapas UnisexRitualsThe Ritual of KarmaFragrance Sticks250 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Fragrance Sticks
Namų kvapas
31,99 €
250 ml (0,13 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Makiažo pagrindas UnisexDolce&GabbanaBlueberry Nutri-Tint SPF 20 Pa+++Nr. 5N
Dolce&Gabbana
Blueberry Nutri-Tint SPF 20 Pa+++
Makiažo pagrindas
54,99 €
30 ml (1,83 € / 1 ml)
+15
Galimos kitos spalvos
Parfumuotas vanduo MoterimsYves Saint LaurentLibreVanille Couture50 ml
Yves Saint Laurent
Libre
Vanille Couture
Parfumuotas vanduo
147,00 €
50 ml (2,94 € / 1 ml)
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexARTDECOBlusherNr. 07 salmon blush
ARTDECO
Blusher
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
9,99 €
1 vnt. (9,99 € / 1 vnt.)
+7
Galimos kitos spalvos
Antakių šepetėlis MoterimsARTDECO2 in 1 Brow Perfector1 vnt.
ARTDECO
2 in 1 Brow Perfector
Antakių šepetėlis
10,49 €
1 vnt. (10,49 € / 1 vnt.)
Parfumuotas vanduo VyramsYves Saint LaurentYParfum Intense100 ml
Yves Saint Laurent
Y
Parfum Intense
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
170,00 €
139,00 €
Reguliari kaina
170,00 €
100 ml (1,39 € / 1 ml)
E-KAINA
GRAVIRUOJAMA
-18%
+1
dydis
Dydis:
Valomosios veido putos UnisexLancômeMousse Eclat Express Clarifying Self-Foaming Cleanser200ml
Lancôme
Mousse Eclat Express Clarifying Self-Foaming Cleanser
Valomosios veido putos
30 d. min. kaina
30,77 €
31,50 €
Reguliari kaina
41,99 €
200 ml (0,16 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Kūno prausimosi aliejus UnisexRitualsThe Ritual of KarmaShower Oil200 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Shower Oil
Kūno prausimosi aliejus
10,49 €
200 ml (0,05 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Makiažo pagrindas UnisexKYLIE COSMETICSPower Plush Longwear FoundationNr. 2.5W
KYLIE COSMETICS
Power Plush Longwear Foundation
Makiažo pagrindas
35,99 €
30 ml (1,20 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+10
Galimos kitos spalvos
Kūno saulės kremas MoterimsRitualsThe Ritual of KarmaSun Protection Milky Spray SPF 30200 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Sun Protection Milky Spray SPF 30
Kūno saulės kremas
19,49 €
200 ml (0,10 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Veido šveitiklis MoterimsRitualsThe Ritual of NamasteSkin Brightening75 ml
Rituals
The Ritual of Namaste
Skin Brightening
Veido šveitiklis
15,99 €
75 ml (0,21 € / 1 ml)
Valomosios veido putos UnisexRitualsThe Ritual of NamasteGentle Cleansing Foam150 ml
Rituals
The Ritual of Namaste
Gentle Cleansing Foam
Valomosios veido putos
15,49 €
150 ml (0,10 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Veido kremas | dieninis MoterimsLancômeHydra ZenStress-Relieving Moisturising Rich50 ml
Lancôme
Hydra Zen
Stress-Relieving Moisturising Rich
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
57,58 €
58,90 €
Reguliari kaina
77,99 €
50 ml (1,18 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Veido priežiūros rinkinys UnisexShiseidoVITAL PERFECTIONLiftdefine Radiance Face Mask1 x 6 vnt.
Shiseido
VITAL PERFECTION
Liftdefine Radiance Face Mask
Veido priežiūros rinkinys
156,00 €
1 vnt. (156,00 € / 1 vnt.)
Makiažo pagrindas MoterimsARTDECOLight Luminous FoundationNr. 8 Neutral - Neutral Porcelain
ARTDECO
Light Luminous Foundation
Makiažo pagrindas
17,99 €
25 ml (0,72 € / 1 ml)
+2
Galimos kitos spalvos
Valomosios veido putos MoterimsShiseidoSoftener & Balancing LotionCLARIFYING CLEANSING FOAM125 ml
Shiseido
Softener & Balancing Lotion
CLARIFYING CLEANSING FOAM
Valomosios veido putos
30 d. min. kaina
40,49 €
40,49 €
Reguliari kaina
53,99 €
125 ml (0,32 € / 1 ml)
Maskuojamoji priemonė UnisexDolce&GabbanaMake-upEVERLAST CONCEALER1 - LIGHT
Dolce&Gabbana
Make-up
EVERLAST CONCEALER
Maskuojamoji priemonė
39,99 €
11 ml (3,64 € / 1 ml)
+15
Galimos kitos spalvos
Lūpų pieštukas UnisexARTDECOMineral Lip StylerNr. 18
ARTDECO
Mineral Lip Styler
Lūpų pieštukas
9,99 €
0.4 g (24,98 € / 1 g)
+5
Galimos kitos spalvos
Parfumuotas vanduo MoterimsLancômeLa vie est belleIris Absolu30 ml
Lancôme
La vie est belle
Iris Absolu
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
66,50 €
66,50 €
Reguliari kaina
95,00 €
30 ml (2,22 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
DOVANA
+2
dydžiai
Dydis:
Plaukų priežiūros rinkinys UnisexKérastasePremière3 Step Decalcifying & Repairing Routine For Damaged Hair1 vnt.
Kérastase
Première
3 Step Decalcifying & Repairing Routine For Damaged Hair
Plaukų priežiūros rinkinys
118,00 €
1 vnt. (118,00 € / 1 vnt.)
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexDolce&GabbanaDevotionCheeks & Eyes MatchNr. 01 Blissful Mauve
Dolce&Gabbana
Devotion
Cheeks & Eyes Match
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
53,99 €
8 g (6,75 € / 1 g)
+3
Galimos kitos spalvos
Tualetinis vanduo VyramsYves Saint LaurentLa Nuit De L’HommeEau de Toilette60 ml
Yves Saint Laurent
La Nuit De L’Homme
Eau de Toilette
Tualetinis vanduo
104,00 €
60 ml (1,73 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
+1
dydis
Dydis:
Lūpų blizgis UnisexARTDECOLip BrillianceNr. 62 - Brilliant Soft Pink
ARTDECO
Lip Brilliance
Lūpų blizgis
14,99 €
5 ml (3,00 € / 1 ml)
+5
Galimos kitos spalvos
Kvepalų rinkinys MoterimsKylie Jenner FragrancescosmicEau de Parfum Set1 vnt.
Kylie Jenner Fragrances
cosmic
Eau de Parfum Set
Kvepalų rinkinys
46,99 €
1 vnt. (46,99 € / 1 vnt.)
Makiažo pagrindas MoterimsKYLIE COSMETICSNatural Blur Powder FoundationNr. 4WN
KYLIE COSMETICS
Natural Blur Powder Foundation
Makiažo pagrindas
35,99 €
10 g (3,60 € / 1 g)
+20
Galimos kitos spalvos
Kompaktinė pudra MoterimsARTDECOMineral Compact Powder Refill05 - fair ivory
ARTDECO
Mineral Compact Powder Refill
Kompaktinė pudra
13,99 €
1 vnt. (13,99 € / 1 vnt.)
Veido kremas | dieninis MoterimsLancômeHydra ZenGel Cream50 ml
Lancôme
Hydra Zen
Gel Cream
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
77,99 €
77,99 €
50 ml (1,56 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno prausimosi želė VyramsVersaceMan Eau FraîcheBath & Shower Gel200 ml
Versace
Man Eau Fraîche
Bath & Shower Gel
Kūno prausimosi želė
30 d. min. kaina
25,67 €
25,67 €
Reguliari kaina
38,99 €
200 ml (0,13 € / 1 ml)
E-KAINA
Parfumuotas vanduo MoterimsLancômeIdôlePower50 ml
Lancôme
Idôle
Power
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
93,06 €
93,06 €
Reguliari kaina
125,00 €
50 ml (1,86 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+3
dydžiai
Dydis:
Maskuojamoji priemonė UnisexARTDECOLong Wear ConcealerNr. 18
ARTDECO
Long Wear Concealer
Maskuojamoji priemonė
16,99 €
7 ml (2,43 € / 1 ml)
Antakių šešėliai UnisexARTDECOEye Brow PowderNr. 3 - Brown
ARTDECO
Eye Brow Powder
Antakių šešėliai
6,09 €
0.8 g (7,61 € / 1 g)
+1
Galimos kitos spalvos
Parfumuotas vanduo UnisexRitualsOriental EssencesRoi D’Orient15 ml
Rituals
Oriental Essences
Roi D’Orient
Parfumuotas vanduo
18,49 €
15 ml (1,23 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
TIK DOUGLAS
Kvepalai VyramsPradaLuna RossaOcean Le Parfum100 ml
Prada
Luna Rossa
Ocean Le Parfum
Kvepalai
168,00 €
100 ml (1,68 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Veido kremas | dieninis MoterimsLancômeGénifiqueYouth Activating Cream50ml
Lancôme
Génifique
Youth Activating Cream
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
108,00 €
108,00 €
50 ml (2,16 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of NamasteSmall Gift Set1 vnt.
Rituals
The Ritual of Namaste
Small Gift Set
Veido priežiūros rinkinys
16,99 €
1 vnt. (16,99 € / 1 vnt.)
Veido serumas brandžiai odai MoterimsLancômeRénergieH.C.F. Triple Serum Eye High Performance Anti-Aging Eye Concentrate20 ml
Lancôme
Rénergie
H.C.F. Triple Serum Eye High Performance Anti-Aging Eye Concentrate
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
77,29 €
82,50 €
Reguliari kaina
104,00 €
20 ml (4,13 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Parfumuotas vanduo MoterimsLancômeIdôlePeach'N Roses100 ml
Lancôme
Idôle
Peach'N Roses
Parfumuotas vanduo
158,00 €
100 ml (1,58 € / 1 ml)
DOVANA
+3
dydžiai
Dydis:
Lakštinė veido kaukė UnisexDr. Jart+DermaskSoothing Hydra Solution™ PRO26 g
Dr. Jart+
Dermask
Soothing Hydra Solution™ PRO
Lakštinė veido kaukė
30 d. min. kaina
7,19 €
7,19 €
1 vnt. (7,19 € / 1 vnt.)
Kodas:
VED
Plaukų formavimo vaškas UnisexRitualsElixir CollectionShaping Hair Paste50 ml
Rituals
Elixir Collection
Shaping Hair Paste
Plaukų formavimo vaškas
14,49 €
50 ml (0,29 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Namų kvapas MoterimsRitualsThe Ritual of SakuraHome Perfume400 ml
Rituals
The Ritual of Sakura
Home Perfume
Namų kvapas
34,90 €
400 ml (0,09 € / 1 ml)
Lūpų dažai UnisexShiseidoTechnosatin Gel LipstickNr. 408
Shiseido
Technosatin Gel Lipstick
Lūpų dažai
42,99 €
4 g (10,75 € / 1 g)
+12
Galimos kitos spalvos
Veido kremas UnisexShiseidoVITAL PERFECTIONUplifting and Firming Advanced Cream Soft Refill50 ml
Shiseido
VITAL PERFECTION
Uplifting and Firming Advanced Cream Soft Refill
Veido kremas
30 d. min. kaina
106,06 €
160,00 €
50 ml (3,20 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Parfumuotas vanduo VyramsPradaLuna RossaOcean For Men100 ml
Prada
Luna Rossa
Ocean For Men
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
116,27 €
119,00 €
Reguliari kaina
159,00 €
100 ml (1,19 € / 1 ml)
E-KAINA
+2
dydžiai
Dydis:
Plaukų kondicionierius UnisexKérastaseBlond AbsoluCicaflash Conditioner250 ml
Kérastase
Blond Absolu
Cicaflash Conditioner
Plaukų kondicionierius
46,99 €
250 ml (0,19 € / 1 ml)
Tualetinis vanduo VyramsYves Saint LaurentL’HommeEau de Toilette100 ml
Yves Saint Laurent
L’Homme
Eau de Toilette
Tualetinis vanduo
135,00 €
100 ml (1,35 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
+1
dydis
Dydis:
Kitas puslapis
Puslapis 6 iš 12
Puslapis 1 iš 12
Puslapis 2 iš 12
Puslapis 3 iš 12
Puslapis 4 iš 12
Puslapis 5 iš 12
Puslapis 6 iš 12
Puslapis 7 iš 12
Puslapis 8 iš 12
Puslapis 9 iš 12
Puslapis 10 iš 12
Puslapis 11 iš 12