Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Pasaulio Futbolo Čempionatas
Pasaulio Futbolo Čempionatas529
rezultatai
Pasaulio Futbolo Čempionatas
(529)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Plaukų kaukė UnisexKérastaseNutritiveMasquintense Riche Intense-Nutrition Hair Mask200 ml
Kérastase
Nutritive
Masquintense Riche Intense-Nutrition Hair Mask
Plaukų kaukė
53,99 €
200 ml (0,27 € / 1 ml)
Valomasis veido tonikas UnisexBeauty of JoseonGreen Plum Refreshing Toner: AHA + BHA150 ml
Beauty of Joseon
Green Plum Refreshing Toner: AHA + BHA
Valomasis veido tonikas
30 d. min. kaina
25,99 €
25,99 €
150 ml (0,17 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Kvepalai MoterimsLancômeLa vie est belleL'Original Hair & Body Mist100 ml
Lancôme
La vie est belle
L'Original Hair & Body Mist
Kvepalai
30 d. min. kaina
31,49 €
31,49 €
Reguliari kaina
41,99 €
100 ml (0,31 € / 1 ml)
DOVANA
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsInvigo Scalp Balance Anti-Dandruff Shampoo300 ml
Wella Professionals
Invigo Scalp Balance Anti-Dandruff Shampoo
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
13,62 €
13,62 €
Reguliari kaina
21,99 €
300 ml (0,05 € / 1 ml)
E-KAINA
Veido kremas MoterimsShiseidoVITAL PERFECTIONConcentrated Supreme Cream1 vnt.
Shiseido
VITAL PERFECTION
Concentrated Supreme Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
116,06 €
175,00 €
50 ml (3,50 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Lūpų blizgis UnisexKYLIE COSMETICSHigh GlossNr. 808 Kylie
KYLIE COSMETICS
High Gloss
Lūpų blizgis
20,99 €
3.3 ml (6,36 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+16
Galimos kitos spalvos
Blakstienų tušas UnisexLancômeDéfinicils High Definition MascaraNr. 01 - Noir Infini - Définicils
Lancôme
Définicils High Definition Mascara
Blakstienų tušas
44,99 €
6.5 ml (6,92 € / 1 ml)
DOVANA
Kūno dulksna MoterimsKYLIE COSMETICSCaramel Cloud Hair & Body Mist236 ml
KYLIE COSMETICS
Caramel Cloud Hair & Body Mist
Kūno dulksna
29,99 €
236 ml (0,13 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Kūno putos UnisexRitualsThe Ritual of MehrBODY LOTION MOUSSE150 ml
Rituals
The Ritual of Mehr
BODY LOTION MOUSSE
Kūno putos
13,99 €
150 ml (0,09 € / 1 ml)
Tualetinis vanduo VyramsVersaceErosEau de Toilette100 ml
Versace
Eros
Eau de Toilette
Tualetinis vanduo
30 d. min. kaina
77,00 €
77,00 €
Reguliari kaina
110,00 €
100 ml (0,77 € / 1 ml)
E-KAINA
+2
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsVersaceEros pour FemmeEau de Parfum50 ml
Versace
Eros pour Femme
Eau de Parfum
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
73,33 €
68,74 €
Reguliari kaina
107,00 €
50 ml (1,37 € / 1 ml)
E-KAINA
-6%
+1
dydis
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsGivenchyL’InterditRouge50 ml
Givenchy
L’Interdit
Rouge
Parfumuotas vanduo
124,00 €
50 ml (2,48 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Makiažo pagrindas UnisexARTDECORich TreatmentNr. 15
ARTDECO
Rich Treatment
Makiažo pagrindas
20,95 €
20 ml (1,05 € / 1 ml)
+3
Galimos kitos spalvos
Bronzinanti pudra UnisexDolce&GabbanaDevotionFace & Eyes Match Lasting Bronzer & Eyeshadow Powder - Powder bronzerNr. 04 Medium Deep
Dolce&Gabbana
Devotion
Face & Eyes Match Lasting Bronzer & Eyeshadow Powder - Powder bronzer
Bronzinanti pudra
57,99 €
14 g (4,14 € / 1 g)
+2
Galimos kitos spalvos
Skutimosi putos VyramsRitualsHomme CollectionSHAVE FOAM200 ml
Rituals
Homme Collection
SHAVE FOAM
Skutimosi putos
12,99 €
200 ml (0,06 € / 1 ml)
Veido kremas | naktinis MoterimsLancômeAdvanced Genifique Repairing Night Cream50 ml
Lancôme
Advanced Genifique Repairing Night Cream
Veido kremas | naktinis
30 d. min. kaina
84,39 €
84,39 €
Reguliari kaina
114,00 €
50 ml (1,69 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Akių šešėliai, Paletė UnisexLancômeOmbre HypnôseHypnôse PaletteNr. 09 Fraicheur Rosee
Lancôme
Ombre Hypnôse
Hypnôse Palette
Akių šešėliai, Paletė
30 d. min. kaina
58,37 €
66,50 €
Reguliari kaina
78,99 €
3.5 g (19,00 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
Makiažo pagrindas UnisexYves Saint LaurentAll HoursGlowLC1
Yves Saint Laurent
All Hours
Glow
Makiažo pagrindas
71,99 €
25 ml (2,88 € / 1 ml)
+21
Galimos kitos spalvos
Antakių pieštukas MoterimsARTDECOEye Brow PencilNr. 02 - Intensive Brown
ARTDECO
Eye Brow Pencil
Antakių pieštukas
6,99 €
1.1 g (6,35 € / 1 g)
+1
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexARTDECOPerfect Color LipstickNr. 830 - spring in paris
ARTDECO
Perfect Color Lipstick
Lūpų dažai
14,99 €
4 g (3,75 € / 1 g)
+12
Galimos kitos spalvos
Kompaktinė pudra MoterimsARTDECOMineral Compact Powder20 - neutral beige
ARTDECO
Mineral Compact Powder
Kompaktinė pudra
22,95 €
1 vnt. (22,95 € / 1 vnt.)
Cheminis pilingas UnisexBeauty of JoseonApricot Blossom Peeling Gel100 ml
Beauty of Joseon
Apricot Blossom Peeling Gel
Cheminis pilingas
30 d. min. kaina
11,41 €
17,49 €
100 ml (0,17 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Veido serumas brandžiai odai MoterimsLancômeAbsolue Longevity MDIntercept The Serum50 g
Lancôme
Absolue Longevity MD
Intercept The Serum
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
194,00 €
194,00 €
50 ml (3,88 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Akių apvadas UnisexARTDECOHigh Precision Liquid LinerNr. 01 - Black
ARTDECO
High Precision Liquid Liner
Akių apvadas
22,99 €
0.55 ml (41,80 € / 1 ml)
Lūpų blizgis UnisexARTDECOGlossy Lip Volumizer6 ml
ARTDECO
Glossy Lip Volumizer
Lūpų blizgis
13,99 €
6 ml (2,33 € / 1 ml)
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of KarmaTrial Set1 vnt.
Rituals
The Ritual of Karma
Trial Set
Kūno priežiūros rinkinys
19,49 €
1 vnt. (19,49 € / 1 vnt.)
Blakstienų tušas UnisexARTDECOAll In One Mascara03
ARTDECO
All In One Mascara
Blakstienų tušas
16,99 €
10 ml (1,70 € / 1 ml)
Pincetas MoterimsARTDECOPerfect Brows Tweezers1 vnt.
ARTDECO
Perfect Brows Tweezers
Pincetas
30 d. min. kaina
6,29 €
8,99 €
1 vnt. (8,99 € / 1 vnt.)
Kodas:
VED
Veido kremas MoterimsLancômeRénergieH.P.N. 300-Peptide Cream Rich50 ml
Lancôme
Rénergie
H.P.N. 300-Peptide Cream Rich
Veido kremas
30 d. min. kaina
89,60 €
128,00 €
50 ml (2,56 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Dezodorantas MoterimsLancômeBocageGentle Roll-On Deodorant50 ml
Lancôme
Bocage
Gentle Roll-On Deodorant
Dezodorantas
31,99 €
50 ml (0,64 € / 1 ml)
DOVANA
Parfumuotas vanduo MoterimsVersaceBright CrystalAbsolu50 ml
Versace
Bright Crystal
Absolu
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
73,33 €
73,33 €
Reguliari kaina
106,00 €
50 ml (1,47 € / 1 ml)
E-KAINA
GRAVIRUOJAMA
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas UnisexDr. Jart+Vital Hydra SolutionHydro Plump Water Cream50 ml
Dr. Jart+
Vital Hydra Solution
Hydro Plump Water Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
28,60 €
28,60 €
Reguliari kaina
33,99 €
50 ml (0,57 € / 1 ml)
E-KAINA
Makiažo bazė UnisexShiseidoRevitalEssenceSkin Glow Primer30 ml
Shiseido
RevitalEssence
Skin Glow Primer
Makiažo bazė
30 d. min. kaina
34,69 €
34,69 €
Reguliari kaina
52,99 €
30 ml (1,16 € / 1 ml)
E-KAINA
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of JingLarge Gift Set1 vnt.
Rituals
The Ritual of Jing
Large Gift Set
Kūno priežiūros rinkinys
50,99 €
1 vnt. (50,99 € / 1 vnt.)
Rankų kremas MoterimsRitualsThe Ritual of KarmaInstant Care70 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Instant Care
Rankų kremas
12,49 €
70 ml (0,18 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of AyurvedaMe-Time Set Joyful Reset1 vnt.
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Me-Time Set Joyful Reset
Kūno priežiūros rinkinys
21,99 €
1 vnt. (21,99 € / 1 vnt.)
Plaukų kondicionierius UnisexWella ProfessionalsUltimate RepairConditioner Step 2200 ml
Wella Professionals
Ultimate Repair
Conditioner Step 2
Plaukų kondicionierius
40,99 €
200 ml (0,20 € / 1 ml)
Parfumuotas vanduo MoterimsValentinoVoce VivaEau de Parfum Spray100 ml
Valentino
Voce Viva
Eau de Parfum Spray
Parfumuotas vanduo
184,00 €
100 ml (1,84 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
+2
dydžiai
Dydis:
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsUltimate RepairShampoo Step 1250 ml
Wella Professionals
Ultimate Repair
Shampoo Step 1
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
22,76 €
22,76 €
Reguliari kaina
36,99 €
250 ml (0,09 € / 1 ml)
E-KAINA
Kūno prausimosi putos MoterimsRitualsThe Ritual of AyurvedaFoaming Shower Gel50 ml
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Foaming Shower Gel
Kūno prausimosi putos
6,09 €
50 ml (0,12 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Kvepalai MoterimsVersaceBright CrystalParfum90 ml
Versace
Bright Crystal
Parfum
Kvepalai
30 d. min. kaina
124,02 €
123,06 €
Reguliari kaina
176,00 €
90 ml (1,37 € / 1 ml)
E-KAINA
-0%
+1
dydis
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsLancômeIdôleNow Eau de Parfum Florale100 ml
Lancôme
Idôle
Now Eau de Parfum Florale
Parfumuotas vanduo
156,00 €
100 ml (1,56 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
DOVANA
+2
dydžiai
Dydis:
Tualetinis vanduo MoterimsLancômeLes ÔÔff Now100 ml
Lancôme
Les Ô
Ôff Now
Tualetinis vanduo
30 d. min. kaina
78,09 €
78,90 €
Reguliari kaina
105,00 €
100 ml (0,79 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Veido kremas | dieninis UnisexRitualsThe Ritual of NamasteAnti-Ageing Lightweight50 ml
Rituals
The Ritual of Namaste
Anti-Ageing Lightweight
Veido kremas | dieninis
39,99 €
50 ml (0,80 € / 1 ml)
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus UnisexWella ProfessionalsUltimate RepairMiracle Hair Rescue Step 330 ml
Wella Professionals
Ultimate Repair
Miracle Hair Rescue Step 3
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus
30 d. min. kaina
28,01 €
28,01 €
Reguliari kaina
44,99 €
30 ml (0,93 € / 1 ml)
E-KAINA
Skutimosi kremas VyramsRitualsHomme CollectionShave Cream250 ml
Rituals
Homme Collection
Shave Cream
Skutimosi kremas
19,49 €
250 ml (0,08 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Rankų muilas UnisexRitualsThe Ritual of KarmaRefill Hand Wash600 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Refill Hand Wash
Rankų muilas
18,90 €
600 ml (0,03 € / 1 ml)
Veido serumas brandžiai odai UnisexBeauty of JoseonRevive Serum: Ginseng + Snail Mucin30 ml
Beauty of Joseon
Revive Serum: Ginseng + Snail Mucin
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
22,99 €
22,99 €
30 ml (0,77 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Kitas puslapis
Puslapis 5 iš 12
Puslapis 1 iš 12
Puslapis 2 iš 12
Puslapis 3 iš 12
Puslapis 4 iš 12
Puslapis 5 iš 12
Puslapis 6 iš 12
Puslapis 7 iš 12
Puslapis 8 iš 12
Puslapis 9 iš 12
Puslapis 10 iš 12