Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Pasaulio Futbolo Čempionatas
Pasaulio Futbolo Čempionatas529
rezultatai
Pasaulio Futbolo Čempionatas
(529)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Lūpų dažai UnisexFlorence By MillsBe A Vip Liquid LipsticksHello Gorgeous
Florence By Mills
Be A Vip Liquid Lipsticks
Lūpų dažai
19,99 €
3.8 g (5,26 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
+5
Galimos kitos spalvos
Parfumuotas vanduo MoterimsShiseidoGINZAEau De Parfum Intense50 ml
Shiseido
GINZA
Eau De Parfum Intense
Parfumuotas vanduo
119,00 €
50 ml (2,38 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas nuo saulės MoterimsRitualsThe Ritual of KarmaSPF 50+50 ml
Rituals
The Ritual of Karma
SPF 50+
Veido kremas nuo saulės
17,49 €
50 ml (0,35 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Parfumuotas vanduo MoterimsOrebellaBlooming Fire100 ml
Orebella
Blooming Fire
Parfumuotas vanduo
112,00 €
100 ml (1,12 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+2
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsLancômeLa Nuit TrésorIntense100 ml
Lancôme
La Nuit Trésor
Intense
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
105,60 €
105,60 €
Reguliari kaina
176,00 €
100 ml (1,06 € / 1 ml)
DOVANA
Skaistinamasis veido serumas UnisexBeauty of JoseonGlow Deep Serum: Rice + Alpha-Arbutin30 ml
Beauty of Joseon
Glow Deep Serum: Rice + Alpha-Arbutin
Skaistinamasis veido serumas
30 d. min. kaina
22,99 €
22,99 €
30 ml (0,77 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Makiažo pagrindas UnisexShiseidoFUTURE SOLUTION LXTotal Radiance Foundation SPF1502 - Neutral
Shiseido
FUTURE SOLUTION LX
Total Radiance Foundation SPF15
Makiažo pagrindas
133,00 €
30 g (4,43 € / 1 g)
+3
Galimos kitos spalvos
Kvepalai MoterimsIrresistible GivenchyNectar35 ml
Givenchy
Irresistible Givenchy
Nectar
Kvepalai
88,00 €
35 ml (2,51 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Tualetinis vanduo VyramsPradaLuna RossaOcean50 ml
Prada
Luna Rossa
Ocean
Tualetinis vanduo
100,00 €
50 ml (2,00 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Lūpų putlinimo priemonė MoterimsARTDECOHot Chili Lip BoosterHot Chili
ARTDECO
Hot Chili Lip Booster
Lūpų putlinimo priemonė
16,99 €
6 ml (2,83 € / 1 ml)
Veido kremas | dieninis MoterimsShiseidoBIO-PERFORMANCEAdvanced Super Revitalizing Cream50 ml
Shiseido
BIO-PERFORMANCE
Advanced Super Revitalizing Cream
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
119,00 €
119,00 €
50 ml (2,38 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus UnisexKérastaseChroma AbsoluSérum Chroma Thermique150 ml
Kérastase
Chroma Absolu
Sérum Chroma Thermique
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus
41,99 €
150 ml (0,28 € / 1 ml)
Plaukų atstatomoji priemonė UnisexWella ProfessionalsINVIGO Scalp BalanceSoothing & Fragrance-Free Mask150 ml
Wella Professionals
INVIGO Scalp Balance
Soothing & Fragrance-Free Mask
Plaukų atstatomoji priemonė
28,99 €
150 ml (0,19 € / 1 ml)
Lūpų dažai UnisexKYLIE COSMETICSMatte Liquid LipstickNr. 601 Ginger
KYLIE COSMETICS
Matte Liquid Lipstick
Lūpų dažai
22,99 €
3 ml (7,66 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+8
Galimos kitos spalvos
Veido kremas UnisexDr. Jart+Intensive Soothing Repair Cream50 ml
Dr. Jart+
Intensive Soothing Repair Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
41,61 €
41,61 €
Reguliari kaina
48,99 €
50 ml (0,83 € / 1 ml)
E-KAINA
Akių šešėlių šepetėlis UnisexARTDECODvipusis šepetėlis šešėliams1 vnt.
ARTDECO
Dvipusis šepetėlis šešėliams
Akių šešėlių šepetėlis
1,99 €
1 vnt. (1,99 € / 1 vnt.)
Veido dulksna MoterimsDr. Susanne von SchmiedebergHyaluronicAnti-A.G.E. Face Spray100 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
Hyaluronic
Anti-A.G.E. Face Spray
Veido dulksna
44,99 €
100 ml (0,45 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Kvepalų rinkinys MoterimsKylie Jenner FragrancescosmicEau De Parfum Intense 2 X 10 Ml Set1 vnt.
Kylie Jenner Fragrances
cosmic
Eau De Parfum Intense 2 X 10 Ml Set
Kvepalų rinkinys
35,99 €
1 vnt. (35,99 € / 1 vnt.)
Nenuplaunamas plaukų kondicionierius MoterimsKérastaseBlond AbsoluCicaplasme150 ml
Kérastase
Blond Absolu
Cicaplasme
Nenuplaunamas plaukų kondicionierius
41,99 €
150 ml (0,28 € / 1 ml)
Rankų kremas UnisexDr. Jart+CeramidinDr.Jart+ ™ Moisturising Hand Cream100 ml
Dr. Jart+
Ceramidin
Dr.Jart+ ™ Moisturising Hand Cream
Rankų kremas
23,99 €
100 ml (0,24 € / 1 ml)
Akių apvadas UnisexYves Saint LaurentCoutureEYE LINERNr. 1 Noir Minimal Mat
Yves Saint Laurent
Couture
EYE LINER
Akių apvadas
44,99 €
3 ml (15,00 € / 1 ml)
Kūno kremas po deginimosi MoterimsRitualsThe Ritual of KarmaGel200 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Gel
Kūno kremas po deginimosi
17,49 €
200 ml (0,09 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Veido kaukė su aktyvuota anglimi MoterimsRitualsThe Ritual of NamastePurifying Charcoal Wonder Mask70 g
Rituals
The Ritual of Namaste
Purifying Charcoal Wonder Mask
Veido kaukė su aktyvuota anglimi
32,99 €
70 g (0,47 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Veido serumas brandžiai odai UnisexRitualsThe Ritual of NamasteAgeless Firming Serum30 ml
Rituals
The Ritual of Namaste
Ageless Firming Serum
Veido serumas brandžiai odai
34,99 €
30 ml (1,17 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Veido losjonas UnisexDr. Jart+CeramidinSkin Barrier Moisturising Milky Lotion50 ml
Dr. Jart+
Ceramidin
Skin Barrier Moisturising Milky Lotion
Veido losjonas
30 d. min. kaina
33,80 €
33,80 €
Reguliari kaina
39,99 €
50 ml (0,68 € / 1 ml)
E-KAINA
Fiksuojamoji pudra UnisexKYLIE COSMETICSSetting PowderNr. 100 Translucent
KYLIE COSMETICS
Setting Powder
Fiksuojamoji pudra
30,99 €
5 g (6,20 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Lūpų dažai UnisexDolce&GabbanaDevotionEverkiss Liquid LipNr. 410 Audacity
Dolce&Gabbana
Devotion
Everkiss Liquid Lip
Lūpų dažai
45,99 €
5 ml (9,20 € / 1 ml)
+8
Galimos kitos spalvos
Lakštinė veido kaukė UnisexDr. Jart+Intensive Soothing Repair Serum Mask25 g
Dr. Jart+
Intensive Soothing Repair Serum Mask
Lakštinė veido kaukė
30 d. min. kaina
8,19 €
8,19 €
1 vnt. (8,19 € / 1 vnt.)
Kodas:
VED
Akių pieštukas UnisexARTDECOMineral Eye StylerNr. 60
ARTDECO
Mineral Eye Styler
Akių pieštukas
9,99 €
0.4 g (24,98 € / 1 g)
Lūpų blizgis MoterimsARTDECOCosmic GlamKiss Lip Filler1 - COSMIC GLOW
ARTDECO
Cosmic Glam
Kiss Lip Filler
Lūpų blizgis
30 d. min. kaina
8,00 €
8,00 €
Reguliari kaina
15,99 €
4 ml (2,00 € / 1 ml)
Veido losjonas UnisexShiseidoEudermineActivating Essence145 ml
Shiseido
Eudermine
Activating Essence
Veido losjonas
30 d. min. kaina
81,00 €
81,00 €
150 ml (0,54 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Plaukų aliejus UnisexWella ProfessionalsUltimate SmoothStep 3 | Miracle Oil Serum100 ml
Wella Professionals
Ultimate Smooth
Step 3 | Miracle Oil Serum
Plaukų aliejus
69,99 €
100 ml (0,70 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas UnisexRitualsThe Ritual of NamasteSPF 50 Daily Advanced50 ml
Rituals
The Ritual of Namaste
SPF 50 Daily Advanced
Veido kremas
30 d. min. kaina
28,79 €
28,79 €
Reguliari kaina
35,99 €
50 ml (0,58 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Lūpų pieštukas MoterimsDolce&GabbanaMy Lip OverlinerNr. 06 My Rich Plum
Dolce&Gabbana
My Lip Overliner
Lūpų pieštukas
30,99 €
1.2 g (25,83 € / 1 g)
+11
Galimos kitos spalvos
Blakstienų tušas UnisexARTDECOSupreme MascaraBlack
ARTDECO
Supreme Mascara
Blakstienų tušas
16,99 €
15 ml (1,13 € / 1 ml)
Makiažo valiklis UnisexLancômeConfortGalatée400 ml
Lancôme
Confort
Galatée
Makiažo valiklis
30 d. min. kaina
55,99 €
55,99 €
400 ml (0,14 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas nuo saulės UnisexBeauty of JoseonMatte Sun Stick: Mugwort + Camelia18 g
Beauty of Joseon
Matte Sun Stick: Mugwort + Camelia
Veido kremas nuo saulės
30 d. min. kaina
24,99 €
24,99 €
18 g (1,39 € / 1 g)
Kodas:
VED
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai MoterimsKYLIE COSMETICSHybrid356 Summer Sorbet
KYLIE COSMETICS
Hybrid
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
23,99 €
2.5 g (9,60 € / 1 g)
+5
Galimos kitos spalvos
Makiažo aksesuaras UnisexARTDECOBeauty Box Quattro1 vnt.
ARTDECO
Beauty Box Quattro
Makiažo aksesuaras
10,99 €
1 vnt. (10,99 € / 1 vnt.)
Žvakė UnisexRitualsThe Ritual of AyurvedaScented Candle290 g
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Scented Candle
Žvakė
23,99 €
290 g (0,08 € / 1 g)
Veido želė UnisexBeauty of JoseonRed Bean Water Gel100 ml
Beauty of Joseon
Red Bean Water Gel
Veido želė
30 d. min. kaina
16,68 €
18,50 €
Reguliari kaina
25,99 €
100 ml (0,19 € / 1 ml)
E-KAINA
Makiažo aksesuaras UnisexARTDECOBeauty Box Trio1 vnt.
ARTDECO
Beauty Box Trio
Makiažo aksesuaras
9,99 €
1 vnt. (9,99 € / 1 vnt.)
Blakstienų tušas UnisexYves Saint LaurentVolume Effet Faux CilsMascara RadicalNoir Radical
Yves Saint Laurent
Volume Effet Faux Cils
Mascara Radical
Blakstienų tušas
48,99 €
7.5 ml (6,53 € / 1 ml)
Tualetinis vanduo UnisexMaison MargielaReplicaUnder The Stars100 ml
Maison Margiela
Replica
Under The Stars
Tualetinis vanduo
150,00 €
100 ml (1,50 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido losjonas UnisexLancômeAbsolueRose 80 Essence-in-Lotion150 ml
Lancôme
Absolue
Rose 80 Essence-in-Lotion
Veido losjonas
30 d. min. kaina
156,00 €
156,00 €
150 ml (1,04 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Blakstienų tušas UnisexYves Saint LaurentVolume Effet Faux CilsThe CurlerBlack
Yves Saint Laurent
Volume Effet Faux Cils
The Curler
Blakstienų tušas
48,99 €
6.5 ml (7,54 € / 1 ml)
Parfumuotas vanduo VyramsYves Saint LaurentLa Nuit De L’HommeLe Parfum60 ml
Yves Saint Laurent
La Nuit De L’Homme
Le Parfum
Parfumuotas vanduo
112,00 €
60 ml (1,87 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
Lūpų dažai UnisexShiseidoColor Gel Lip BalmNr. 104
Shiseido
Color Gel Lip Balm
Lūpų dažai
42,99 €
2 g (21,50 € / 1 g)
+4
Galimos kitos spalvos
Kitas puslapis
Puslapis 8 iš 12
Puslapis 3 iš 12
Puslapis 4 iš 12
Puslapis 5 iš 12
Puslapis 6 iš 12
Puslapis 7 iš 12
Puslapis 8 iš 12
Puslapis 9 iš 12
Puslapis 10 iš 12
Puslapis 11 iš 12
Puslapis 12 iš 12