Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Pasaulio Futbolo Čempionatas
Pasaulio Futbolo Čempionatas529
rezultatai
Pasaulio Futbolo Čempionatas
(529)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Tualetinis vanduo MoterimsVersaceCrystal NoirEau de Toilette Spray90 ml
Versace
Crystal Noir
Eau de Toilette Spray
Tualetinis vanduo
121,00 €
90 ml (1,34 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Priemonė nuo senėjimo žymių MoterimsShiseidoVITAL PERFECTIONUplifting And Firming Advanced Cream Enriched50 ml
Shiseido
VITAL PERFECTION
Uplifting And Firming Advanced Cream Enriched
Priemonė nuo senėjimo žymių
30 d. min. kaina
99,43 €
160,00 €
50 ml (3,20 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexKYLIE COSMETICSPressed Blush PowderNr. 335 Baddie On The Block
KYLIE COSMETICS
Pressed Blush Powder
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
23,99 €
7.5 g (3,20 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
+2
Galimos kitos spalvos
Sugeriamasis veido popierius UnisexARTDECOOil Control Paper1 x 100 vnt.
ARTDECO
Oil Control Paper
Sugeriamasis veido popierius
30 d. min. kaina
9,59 €
9,59 €
1 vnt. (9,59 € / 1 vnt.)
Kodas:
VED
Kūno dulksna UnisexRitualsThe Ritual of KarmaHair & Body Mist50 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Hair & Body Mist
Kūno dulksna
23,99 €
50 ml (0,48 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsPrivate CollectionPrecious Amber Mini Set1 vnt.
Rituals
Private Collection
Precious Amber Mini Set
Kūno priežiūros rinkinys
12,49 €
1 vnt. (12,49 € / 1 vnt.)
Antakių šešėliai UnisexARTDECOEye Brow Kit1 - Light/Medium
ARTDECO
Eye Brow Kit
Antakių šešėliai
16,99 €
1 vnt. (16,99 € / 1 vnt.)
Kūno priežiūros rinkinys UnisexRitualsThe Ritual of KarmaSmall Gift Set1 vnt.
Rituals
The Ritual of Karma
Small Gift Set
Kūno priežiūros rinkinys
26,99 €
1 vnt. (26,99 € / 1 vnt.)
Tualetinis vanduo VyramsVersaceDylan BlueEau de Toilette Spray100 ml
Versace
Dylan Blue
Eau de Toilette Spray
Tualetinis vanduo
30 d. min. kaina
110,00 €
72,19 €
Reguliari kaina
110,00 €
100 ml (0,72 € / 1 ml)
E-KAINA
-34%
+2
dydžiai
Dydis:
Priemonė nuo senėjimo žymių MoterimsShiseidoVITAL PERFECTIONOvernight Firming Treatment50 ml
Shiseido
VITAL PERFECTION
Overnight Firming Treatment
Priemonė nuo senėjimo žymių
30 d. min. kaina
101,81 €
159,00 €
Reguliari kaina
174,00 €
50 ml (3,18 € / 1 ml)
E-KAINA
Veido kremas | dieninis MoterimsShiseidoWASOShikulime Mega Hydrating Moisturizer50 ml
Shiseido
WASO
Shikulime Mega Hydrating Moisturizer
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
45,99 €
45,99 €
50 ml (0,92 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Veido kremas VyramsRitualsHomme CollectionFace Cream50 ml
Rituals
Homme Collection
Face Cream
Veido kremas
33,99 €
50 ml (0,68 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Parfumuotas vanduo VyramsVersaceErosEnergy100 ml
Versace
Eros
Energy
Parfumuotas vanduo
110,00 €
100 ml (1,10 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Dezodorantas UnisexVersaceBright CrystalDeodorant Stick50 ml
Versace
Bright Crystal
Deodorant Stick
Dezodorantas
30 d. min. kaina
25,67 €
25,67 €
Reguliari kaina
38,99 €
50 ml (0,51 € / 1 ml)
E-KAINA
Parfumuotas vanduo MoterimsDolce&GabbanaThe Only OneEau de Parfum50ml
Dolce&Gabbana
The Only One
Eau de Parfum
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
73,01 €
89,00 €
Reguliari kaina
109,00 €
50 ml (1,78 € / 1 ml)
E-KAINA
GRAVIRUOJAMA
+1
dydis
Dydis:
Veido priežiūros priemonės UnisexBeauty of JoseonGinseng Essence Water150 ml
Beauty of Joseon
Ginseng Essence Water
Veido priežiūros priemonės
30 d. min. kaina
14,82 €
18,30 €
Reguliari kaina
24,99 €
150 ml (0,12 € / 1 ml)
E-KAINA
Valomosios veido putos UnisexBeauty of JoseonGreen Plum Refreshing Cleanser100 ml
Beauty of Joseon
Green Plum Refreshing Cleanser
Valomosios veido putos
30 d. min. kaina
17,49 €
17,49 €
100 ml (0,17 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Parfumuotas vanduo MoterimsKylie Jenner Fragrancescosmic2.0100 ml
Kylie Jenner Fragrances
cosmic
2.0
Parfumuotas vanduo
74,99 €
100 ml (0,75 € / 1 ml)
+3
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsYves Saint LaurentLibreL'Eau Nue50 ml
Yves Saint Laurent
Libre
L'Eau Nue
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
133,00 €
109,00 €
Reguliari kaina
133,00 €
50 ml (2,18 € / 1 ml)
E-KAINA
-18%
+1
dydis
Dydis:
Lūpų pieštukas MoterimsLancômeLip IdôleLip Shaper Creamy Matte Lip LinerNr. 33
Lancôme
Lip Idôle
Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner
Lūpų pieštukas
30 d. min. kaina
29,99 €
28,00 €
Reguliari kaina
29,99 €
1.2 g (23,33 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
-6%
+9
Galimos kitos spalvos
Rankų kremas MoterimsShiseidoULTIMUNEPower Infusing Hand Cream50 ml
Shiseido
ULTIMUNE
Power Infusing Hand Cream
Rankų kremas
30 d. min. kaina
38,99 €
27,29 €
Reguliari kaina
38,99 €
50 ml (0,55 € / 1 ml)
-30%
Veido kremas VyramsRitualsHomme CollectionFace Cream50 ml
Rituals
Homme Collection
Face Cream
Veido kremas
39,99 €
50 ml (0,80 € / 1 ml)
Drėkinamoji veido kaukė MoterimsShiseidoWASOYuzu-C Beauty Sleeping Mask50 ml
Shiseido
WASO
Yuzu-C Beauty Sleeping Mask
Drėkinamoji veido kaukė
30 d. min. kaina
33,35 €
44,90 €
Reguliari kaina
50,99 €
50 ml (0,90 € / 1 ml)
E-KAINA
Tualetinis vanduo UnisexMaison MargielaReplicaLazy Sunday Morning30 ml
Maison Margiela
Replica
Lazy Sunday Morning
Tualetinis vanduo
30 d. min. kaina
51,84 €
64,80 €
Reguliari kaina
78,99 €
30 ml (2,16 € / 1 ml)
E-KAINA
GRAVIRUOJAMA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Antakių pieštukas UnisexLancômeBrow Define Pencilr. 12 Dark Brown
Lancôme
Brow Define Pencil
Antakių pieštukas
31,99 €
0.9 g (35,54 € / 1 g)
DOVANA
Maskuojamoji priemonė UnisexLancômeTeint Idole Ultra WearCare & Glow Serum ConcealerNr. 105W
Lancôme
Teint Idole Ultra Wear
Care & Glow Serum Concealer
Maskuojamoji priemonė
30 d. min. kaina
45,99 €
43,00 €
Reguliari kaina
45,99 €
13 ml (3,31 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-6%
+13
Galimos kitos spalvos
Kūno dulksna UnisexRitualsThe Ritual of MehrHair & Body Mist50 ml
Rituals
The Ritual of Mehr
Hair & Body Mist
Kūno dulksna
23,99 €
50 ml (0,48 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Kvepalai MoterimsPradaParadoxeRadical Essence50 ml
Prada
Paradoxe
Radical Essence
Kvepalai
30 d. min. kaina
110,16 €
122,20 €
Reguliari kaina
162,00 €
50 ml (2,44 € / 1 ml)
E-KAINA
+3
dydžiai
Dydis:
Plaukų kaukė UnisexWella ProfessionalsFusionIntense Repair Mask75 ml
Wella Professionals
Fusion
Intense Repair Mask
Plaukų kaukė
30 d. min. kaina
21,99 €
16,90 €
Reguliari kaina
21,99 €
75 ml (0,23 € / 1 ml)
E-KAINA
-23%
Maskuojamoji priemonė UnisexYves Saint LaurentAll HoursPrecise Angles Cream ConcealerNr. LC1
Yves Saint Laurent
All Hours
Precise Angles Cream Concealer
Maskuojamoji priemonė
30 d. min. kaina
35,49 €
42,00 €
Reguliari kaina
47,99 €
15 ml (2,80 € / 1 ml)
E-KAINA
+9
Galimos kitos spalvos
Kūno dulksna VyramsValentinoBorn In Roma UomoGreen Stravaganza50 ml
Valentino
Born In Roma Uomo
Green Stravaganza
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
83,19 €
99,00 €
Reguliari kaina
107,00 €
50 ml (1,98 € / 1 ml)
E-KAINA
+1
dydis
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsK&Q by Dolce&GabbanaQ30 ml
Dolce&Gabbana
K&Q by Dolce&Gabbana
Q
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
57,37 €
67,50 €
Reguliari kaina
83,00 €
30 ml (2,25 € / 1 ml)
E-KAINA
GRAVIRUOJAMA
+2
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsDolce&GabbanaDevotionEau De Parfum100 ml
Dolce&Gabbana
Devotion
Eau De Parfum
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
161,00 €
109,00 €
Reguliari kaina
161,00 €
100 ml (1,09 € / 1 ml)
E-KAINA
GRAVIRUOJAMA
-32%
+3
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsLancômeTrésorMidnight Rose Eau de Parfum30 ml
Lancôme
Trésor
Midnight Rose Eau de Parfum
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
81,00 €
56,20 €
Reguliari kaina
81,00 €
30 ml (1,87 € / 1 ml)
E-KAINA
GRAVIRUOJAMA
DOVANA
-30%
+1
dydis
Dydis:
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris MoterimsYves Saint LaurentAll HoursHyper Luminize Highlighter02 - HYPNOTIC HONEY
Yves Saint Laurent
All Hours
Hyper Luminize Highlighter
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris
30 d. min. kaina
56,90 €
53,63 €
Reguliari kaina
71,99 €
5 g (10,73 € / 1 g)
E-KAINA
-5%
Plaukų kaukė MoterimsKérastaseChronologisteIntense Régénérant200 ml
Kérastase
Chronologiste
Intense Régénérant
Plaukų kaukė
64,99 €
200 ml (0,32 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna MoterimsLancômeLa vie est belleL'Elixir100 ml
Lancôme
La vie est belle
L'Elixir
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
31,49 €
31,49 €
Reguliari kaina
41,99 €
100 ml (0,31 € / 1 ml)
DOVANA
Parfumuotas vanduo MoterimsDolce&GabbanaDevotionIntense50 ml
Dolce&Gabbana
Devotion
Intense
Parfumuotas vanduo
134,00 €
50 ml (2,68 € / 1 ml)
+3
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo VyramsPradaLuna RossaBlack100 ml
Prada
Luna Rossa
Black
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
153,00 €
108,10 €
Reguliari kaina
153,00 €
100 ml (1,08 € / 1 ml)
E-KAINA
-29%
+2
dydžiai
Dydis:
Blakstienų tušas UnisexDolce&GabbanaDevotionEverfull XL Mascara 36H Extreme Volume & Lift MascaraNr. 01 Total Black
Dolce&Gabbana
Devotion
Everfull XL Mascara 36H Extreme Volume & Lift Mascara
Blakstienų tušas
41,99 €
8 ml (5,25 € / 1 ml)
Tualetinis vanduo UnisexVersaceVersense30 ml
Versace
Versense
Tualetinis vanduo
30 d. min. kaina
69,99 €
48,40 €
Reguliari kaina
69,99 €
30 ml (1,61 € / 1 ml)
E-KAINA
GRAVIRUOJAMA
-30%
+1
dydis
Dydis:
Rankų kremas UnisexRitualsThe Ritual of MehrRecovery Hand Balm70 ml
Rituals
The Ritual of Mehr
Recovery Hand Balm
Rankų kremas
12,49 €
70 ml (0,18 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Lūpų blizgis UnisexLancômeLip IdôleCuddleBlur™ Matte21 - BLUSHING BLANKET
Lancôme
Lip Idôle
CuddleBlur™ Matte
Lūpų blizgis
30 d. min. kaina
30,75 €
30,75 €
Reguliari kaina
41,99 €
8.5 ml (3,62 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
MoterimsRitualsThe Ritual of SakuraRefill Hand Wash600 ml
Rituals
The Ritual of Sakura
Refill Hand Wash
18,90 €
600 ml (0,03 € / 1 ml)
Parfumuotas vanduo MoterimsYves Saint LaurentBlack OpiumGlitter50 ml
Yves Saint Laurent
Black Opium
Glitter
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
85,20 €
85,20 €
Reguliari kaina
142,00 €
50 ml (1,70 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Sausas plaukų šampūnas MoterimsRitualsHair Care CollectionRefreshing Dry Shampoo50 ml
Rituals
Hair Care Collection
Refreshing Dry Shampoo
Sausas plaukų šampūnas
5,99 €
50 ml (0,12 € / 1 ml)
Veido kremas | dieninis MoterimsLancômeHydra ZenGlow Liquid Moisturizer50 ml
Lancôme
Hydra Zen
Glow Liquid Moisturizer
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
60,99 €
60,99 €
50 ml (1,22 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Akių šešėliai, Paletė UnisexDolce&GabbanaMake-upEVER ICON EYE PALETTE01 AMBER VENUS
Dolce&Gabbana
Make-up
EVER ICON EYE PALETTE
Akių šešėliai, Paletė
72,99 €
6.5 g (11,23 € / 1 g)
Kitas puslapis
Puslapis 4 iš 12
Puslapis 1 iš 12
Puslapis 2 iš 12
Puslapis 3 iš 12
Puslapis 4 iš 12
Puslapis 5 iš 12
Puslapis 6 iš 12
Puslapis 7 iš 12
Puslapis 8 iš 12
Puslapis 9 iš 12