Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Pasaulio Futbolo Čempionatas
Pasaulio Futbolo Čempionatas529
rezultatai
Pasaulio Futbolo Čempionatas
(529)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Kvepalai MoterimsValentinoBorn In Roma DonnaExtradose Parfum50 ml
Valentino
Born In Roma Donna
Extradose Parfum
Kvepalai
30 d. min. kaina
119,79 €
119,79 €
Reguliari kaina
174,00 €
50 ml (2,40 € / 1 ml)
E-KAINA
+2
dydžiai
Dydis:
Tualetinis vanduo VyramsVersaceEau Fraiche100 ml
Versace
Eau Fraiche
Tualetinis vanduo
30 d. min. kaina
72,19 €
72,19 €
Reguliari kaina
106,00 €
100 ml (0,72 € / 1 ml)
E-KAINA
GRAVIRUOJAMA
+2
dydžiai
Dydis:
Makiažo pagrindas UnisexShiseidoSYNCHRO SKINSelf-RefreshingNr. 120 Ivory
Shiseido
SYNCHRO SKIN
Self-Refreshing
Makiažo pagrindas
30 d. min. kaina
44,03 €
44,03 €
Reguliari kaina
66,99 €
30 ml (1,47 € / 1 ml)
E-KAINA
+7
Galimos kitos spalvos
Parfumuotas vanduo MoterimsValentinoBorn In Roma DonnaIntense100 ml
Valentino
Born In Roma Donna
Intense
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
132,00 €
165,00 €
Reguliari kaina
199,00 €
100 ml (1,65 € / 1 ml)
E-KAINA
+2
dydžiai
Dydis:
Blakstienų tušas UnisexYves Saint LaurentLash ClashLash Latex1 - BLACK
Yves Saint Laurent
Lash Clash
Lash Latex
Blakstienų tušas
30 d. min. kaina
33,90 €
43,50 €
Reguliari kaina
48,99 €
8.5 ml (5,12 € / 1 ml)
E-KAINA
Kūno kremas UnisexRitualsThe Ritual of MehrWhipped Body Cream220 ml
Rituals
The Ritual of Mehr
Whipped Body Cream
Kūno kremas
25,99 €
220 ml (0,12 € / 1 ml)
Makiažo pagrindas UnisexLancômeTeint Idole Ultra Wear Care & GlowNr. 105W
Lancôme
Teint Idole Ultra Wear Care & Glow
Makiažo pagrindas
30 d. min. kaina
60,99 €
45,74 €
Reguliari kaina
60,99 €
30 ml (1,52 € / 1 ml)
DOVANA
-25%
+12
Galimos kitos spalvos
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of SakuraTrial Set1 vnt.
Rituals
The Ritual of Sakura
Trial Set
Kūno priežiūros rinkinys
19,49 €
1 vnt. (19,49 € / 1 vnt.)
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of AyurvedaSmall Gift Set1 vnt.
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Small Gift Set
Kūno priežiūros rinkinys
26,99 €
1 vnt. (26,99 € / 1 vnt.)
Tualetinis vanduo MoterimsVersaceBright Crystal90 ml
Versace
Bright Crystal
Tualetinis vanduo
30 d. min. kaina
121,00 €
79,75 €
Reguliari kaina
121,00 €
90 ml (0,89 € / 1 ml)
E-KAINA
GRAVIRUOJAMA
-34%
+2
dydžiai
Dydis:
Maskuojamoji priemonė UnisexLancômeTeint Idole Ultra WearAll Over ConcealerNr. 110 Ivoire C 010
Lancôme
Teint Idole Ultra Wear
All Over Concealer
Maskuojamoji priemonė
30 d. min. kaina
34,49 €
31,79 €
Reguliari kaina
45,99 €
13 ml (2,45 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-7%
+9
Galimos kitos spalvos
Lūpų balzamas, Lūpų kremas MoterimsYves Saint LaurentLoveshineCandy Glow – Strengthening Lip BalmNr. 44B
Yves Saint Laurent
Loveshine
Candy Glow – Strengthening Lip Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
47,99 €
35,62 €
Reguliari kaina
47,99 €
3.2 g (11,13 € / 1 g)
E-KAINA
-25%
+5
Galimos kitos spalvos
Kūno prausimosi putos UnisexRitualsThe Ritual of MehrFoaming Shower Gel200 ml
Rituals
The Ritual of Mehr
Foaming Shower Gel
Kūno prausimosi putos
11,49 €
200 ml (0,06 € / 1 ml)
Parfumuotas vanduo MoterimsKylie Jenner Fragrancescosmic50 ml
Kylie Jenner Fragrances
cosmic
Parfumuotas vanduo
59,99 €
50 ml (1,20 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+4
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsLancômeIdôle100 ml
Lancôme
Idôle
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
110,17 €
129,00 €
Reguliari kaina
158,00 €
100 ml (1,29 € / 1 ml)
E-KAINA
GRAVIRUOJAMA
DOVANA
+3
dydžiai
Dydis:
Paakių kremas MoterimsLancômeGénifiqueYeux Ultimate Dual-Repair20 ml
Lancôme
Génifique
Yeux Ultimate Dual-Repair
Paakių kremas
30 d. min. kaina
62,99 €
62,99 €
20 ml (3,15 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Kūno prausimosi putos MoterimsRitualsThe Ritual of KarmaFoaming Shower Gel200 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Foaming Shower Gel
Kūno prausimosi putos
11,49 €
200 ml (0,06 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Paakių kremas UnisexShiseidoBENEFIANCEWrinkle Smoothing Eye Cream15 ml
Shiseido
BENEFIANCE
Wrinkle Smoothing Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
60,03 €
60,03 €
Reguliari kaina
97,00 €
15 ml (4,00 € / 1 ml)
E-KAINA
Dezodorantas VyramsRitualsHomme CollectionANTI-PERSPIRANT SPRAY150 ml
Rituals
Homme Collection
ANTI-PERSPIRANT SPRAY
Dezodorantas
9,89 €
150 ml (0,07 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Makiažo pagrindas UnisexDolce&GabbanaDevotionEverlast Foundation SPF20Nr. 05N
Dolce&Gabbana
Devotion
Everlast Foundation SPF20
Makiažo pagrindas
59,99 €
27 ml (2,22 € / 1 ml)
+15
Galimos kitos spalvos
Parfumuotas vanduo MoterimsYves Saint LaurentBlack OpiumOver Red50 ml
Yves Saint Laurent
Black Opium
Over Red
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
88,00 €
110,00 €
Reguliari kaina
133,00 €
50 ml (2,20 € / 1 ml)
E-KAINA
GRAVIRUOJAMA
+2
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsYves Saint LaurentMon ParisEau de Parfum50 ml
Yves Saint Laurent
Mon Paris
Eau de Parfum
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
88,00 €
105,00 €
Reguliari kaina
126,00 €
50 ml (2,10 € / 1 ml)
E-KAINA
+2
dydžiai
Dydis:
Veido kremas | dieninis UnisexLancômeRénergieH.P.N. UVMUNE SPF50 CREAM50 ml
Lancôme
Rénergie
H.P.N. UVMUNE SPF50 CREAM
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
126,00 €
126,00 €
50 ml (2,52 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+2
dydžiai
Dydis:
Makiažo pagrindas MoterimsLancômeIdôleSkin 3+ Serum Supertint22C
Lancôme
Idôle
Skin 3+ Serum Supertint
Makiažo pagrindas
30 d. min. kaina
55,99 €
43,90 €
Reguliari kaina
55,99 €
30 ml (1,46 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-21%
+5
Galimos kitos spalvos
Kūno šveitiklis MoterimsRitualsThe Ritual of AyurvedaRejuvenating Body Scrub300 g
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Rejuvenating Body Scrub
Kūno šveitiklis
18,49 €
300 g (0,06 € / 1 g)
Kūno priežiūros rinkinys UnisexRitualsThe Ritual of MehrMedium Gift1 vnt.
Rituals
The Ritual of Mehr
Medium Gift
Kūno priežiūros rinkinys
36,99 €
1 vnt. (36,99 € / 1 vnt.)
Veido tonikas UnisexLancômeRe-Hydrating Comforting Toner400 ml
Lancôme
Re-Hydrating Comforting Toner
Veido tonikas
30 d. min. kaina
55,99 €
39,90 €
Reguliari kaina
55,99 €
400 ml (0,10 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-28%
+1
dydis
Dydis:
Veido serumas brandžiai odai MoterimsShiseidoULTIMUNEPower Infusing Serum50 ml
Shiseido
ULTIMUNE
Power Infusing Serum
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
81,30 €
83,00 €
Reguliari kaina
131,00 €
50 ml (1,66 € / 1 ml)
E-KAINA
+1
dydis
Dydis:
Namų kvapas UnisexRitualsThe Ritual of AyurvedaFragrance Sticks250 ml
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Fragrance Sticks
Namų kvapas
31,99 €
250 ml (0,13 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsVersaceDylan Purple100 ml
Versace
Dylan Purple
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
85,94 €
85,94 €
Reguliari kaina
133,00 €
100 ml (0,86 € / 1 ml)
E-KAINA
+2
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsKylie Jenner FragrancescosmicIntense100 ml
Kylie Jenner Fragrances
cosmic
Intense
Parfumuotas vanduo
78,99 €
100 ml (0,79 € / 1 ml)
+3
dydžiai
Dydis:
Blakstienų tušas UnisexShiseidoControlled Chaos MascaraNr. 01 Black Pulse
Shiseido
Controlled Chaos Mascara
Blakstienų tušas
30 d. min. kaina
26,89 €
30,90 €
Reguliari kaina
43,99 €
11.5 ml (2,69 € / 1 ml)
E-KAINA
+1
Galimos kitos spalvos
Parfumuotas vanduo MoterimsYves Saint LaurentBlack OpiumLe Parfum90 ml
Yves Saint Laurent
Black Opium
Le Parfum
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
140,48 €
155,00 €
Reguliari kaina
201,00 €
90 ml (1,72 € / 1 ml)
E-KAINA
GRAVIRUOJAMA
+2
dydžiai
Dydis:
Plaukų kondicionierius MoterimsRitualsHair Care CollectionHydrating Conditioner250 g
Rituals
Hair Care Collection
Hydrating Conditioner
Plaukų kondicionierius
14,99 €
250 g (0,06 € / 1 g)
Lūpų pieštukas UnisexKYLIE COSMETICSPrecision Pout Lip LinerNr. 629 Stone
KYLIE COSMETICS
Precision Pout Lip Liner
Lūpų pieštukas
18,99 €
1 g (18,99 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
+9
Galimos kitos spalvos
Kūno šveitiklis MoterimsRitualsThe Ritual of SakuraBODY SCRUB250 g
Rituals
The Ritual of Sakura
BODY SCRUB
Kūno šveitiklis
17,49 €
250 g (0,07 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Namų kvapas UnisexRitualsThe Ritual of SakuraFragrance Sticks250 ml
Rituals
The Ritual of Sakura
Fragrance Sticks
Namų kvapas
31,99 €
250 ml (0,13 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsYves Saint LaurentLibreFlowers & Flames90 ml
Yves Saint Laurent
Libre
Flowers & Flames
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
183,00 €
149,00 €
Reguliari kaina
183,00 €
90 ml (1,66 € / 1 ml)
E-KAINA
-18%
+2
dydžiai
Dydis:
Rankų muilas UnisexRitualsThe Ritual of AyurvedaHand Wash300 ml
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Hand Wash
Rankų muilas
14,49 €
300 ml (0,05 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsValentinoBorn In Roma DonnaPurple Melancholia50 ml
Valentino
Born In Roma Donna
Purple Melancholia
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
91,67 €
115,00 €
Reguliari kaina
134,00 €
50 ml (2,30 € / 1 ml)
E-KAINA
+2
dydžiai
Dydis:
Kūno dulksna MoterimsRitualsThe Ritual of SakuraHair & Body Mist50 ml
Rituals
The Ritual of Sakura
Hair & Body Mist
Kūno dulksna
23,99 €
50 ml (0,48 € / 1 ml)
Veido kremas MoterimsLancômeRénergieCollagen+ Lift-Xtend50 ml
Lancôme
Rénergie
Collagen+ Lift-Xtend
Veido kremas
30 d. min. kaina
95,50 €
95,50 €
Reguliari kaina
111,00 €
50 ml (1,91 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Plaukų kondicionierius MoterimsKérastaseGenesisFondant Renforcateur200 ml
Kérastase
Genesis
Fondant Renforcateur
Plaukų kondicionierius
44,99 €
200 ml (0,22 € / 1 ml)
Kūno priežiūros rinkinys VyramsRitualsHomme CollectionMedium Gift Set1 vnt.
Rituals
Homme Collection
Medium Gift Set
Kūno priežiūros rinkinys
36,99 €
1 vnt. (36,99 € / 1 vnt.)
Paakių kremas MoterimsLancômeRénergieYeux20 ml
Lancôme
Rénergie
Yeux
Paakių kremas
30 d. min. kaina
53,24 €
55,50 €
Reguliari kaina
77,99 €
20 ml (2,78 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Tualetinis vanduo VyramsYves Saint LaurentYEau de Toilette60 ml
Yves Saint Laurent
Y
Eau de Toilette
Tualetinis vanduo
30 d. min. kaina
106,00 €
82,50 €
Reguliari kaina
106,00 €
60 ml (1,38 € / 1 ml)
E-KAINA
GRAVIRUOJAMA
-22%
+1
dydis
Dydis:
Kūno kremas MoterimsRitualsThe Ritual of KarmaWhipped220 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Whipped
Kūno kremas
30 d. min. kaina
24,56 €
23,50 €
Reguliari kaina
25,99 €
220 ml (0,11 € / 1 ml)
E-KAINA
-4%
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexColor Booster Lip BalmBoosting Pink
Color Booster Lip Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
9,79 €
14,99 €
3 g (5,00 € / 1 g)
Kodas:
VED
+1
Galimos kitos spalvos
Kitas puslapis
Puslapis 2 iš 12
Puslapis 1 iš 12
Puslapis 2 iš 12
Puslapis 3 iš 12
Puslapis 4 iš 12
Puslapis 5 iš 12
Puslapis 6 iš 12
Puslapis 7 iš 12