Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Pasaulio Futbolo Čempionatas
Pasaulio Futbolo Čempionatas529
rezultatai
Pasaulio Futbolo Čempionatas
(529)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Makiažo bazė UnisexShiseidoSYNCHRO SKINSoft Blurring Primer30 ml
Shiseido
SYNCHRO SKIN
Soft Blurring Primer
Makiažo bazė
50,99 €
30 ml (1,70 € / 1 ml)
Tualetinis vanduo UnisexMaison MargielaReplicaSailing Day30 ml
Maison Margiela
Replica
Sailing Day
Tualetinis vanduo
78,99 €
30 ml (2,63 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsVersaceDylan Blush Pink50 ml
Versace
Dylan Blush Pink
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
89,25 €
89,25 €
Reguliari kaina
107,00 €
50 ml (1,79 € / 1 ml)
E-KAINA
+2
dydžiai
Dydis:
Plaukų kremas UnisexKérastaseNutritiveNectar Thermique150 ml
Kérastase
Nutritive
Nectar Thermique
Plaukų kremas
41,99 €
150 ml (0,28 € / 1 ml)
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsINVIGO Nutri-EnrichDeep Nourishing Shampoo300 ml
Wella Professionals
INVIGO Nutri-Enrich
Deep Nourishing Shampoo
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
13,62 €
14,00 €
Reguliari kaina
21,99 €
300 ml (0,05 € / 1 ml)
E-KAINA
+1
dydis
Dydis:
Bronzinanti pudra UnisexARTDECOL.A. VibesBronze StickNr. 1
ARTDECO
L.A. Vibes
Bronze Stick
Bronzinanti pudra
12,49 €
4.5 g (2,78 € / 1 g)
Parfumuotas vanduo MoterimsIrresistible GivenchyEau de Parfum35 ml
Givenchy
Irresistible Givenchy
Eau de Parfum
Parfumuotas vanduo
88,00 €
35 ml (2,51 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Akių šešėliai, Paletė MoterimsLancômeIdôleGoddess Dimension12 - LUNAR GLOW
Lancôme
Idôle
Goddess Dimension
Akių šešėliai, Paletė
36,99 €
1.2 g (30,83 € / 1 g)
DOVANA
+9
Galimos kitos spalvos
Parfumuotas vanduo UnisexOrebellaNIGHTCAP50 ml
Orebella
NIGHTCAP
Parfumuotas vanduo
82,00 €
50 ml (1,64 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+2
dydžiai
Dydis:
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris UnisexFlorence By MillsSelf-Reflecting Highlighter StickSelf Worth
Florence By Mills
Self-Reflecting Highlighter Stick
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris
20,99 €
6 g (3,50 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Akių šešėliai, Paletė UnisexARTDECOGlamourEyeshadow372 - glam natural skin
ARTDECO
Glamour
Eyeshadow
Akių šešėliai, Paletė
6,49 €
0.8 g (8,11 € / 1 g)
+3
Galimos kitos spalvos
Plaukų kaukė UnisexWella ProfessionalsUltimate RepairStep 2 | with AHA & Omega-9150 ml
Wella Professionals
Ultimate Repair
Step 2 | with AHA & Omega-9
Plaukų kaukė
52,99 €
150 ml (0,35 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Valomasis veido aliejus UnisexBeauty of JoseonGinseng Cleansing Oil210 ml
Beauty of Joseon
Ginseng Cleansing Oil
Valomasis veido aliejus
30 d. min. kaina
18,46 €
28,99 €
210 ml (0,14 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Bronzinanti pudra MoterimsARTDECOHello Sunshine Bronzing Powder Compact Long-LastingNr. 50 - Almond
ARTDECO
Hello Sunshine Bronzing Powder Compact Long-Lasting
Bronzinanti pudra
23,95 €
10 g (2,40 € / 1 g)
Kompaktinė pudra MoterimsYves Saint LaurentAll HoursHyper BlurNr. 01 Translucent
Yves Saint Laurent
All Hours
Hyper Blur
Kompaktinė pudra
71,99 €
10 g (7,20 € / 1 g)
Akių šešėliai, Paletė UnisexARTDECOIconic Eyeshadow Palette2 - Garden of Delight
ARTDECO
Iconic Eyeshadow Palette
Akių šešėliai, Paletė
19,99 €
9.6 g (2,08 € / 1 g)
Paakių kaukė MoterimsShiseidoVITAL PERFECTIONUplifting And Firming Express Eye Mask12 x 2 vnt
Shiseido
VITAL PERFECTION
Uplifting And Firming Express Eye Mask
Paakių kaukė
30 d. min. kaina
105,00 €
113,00 €
12 vnt. (9,42 € / 1 vnt.)
Kodas:
VED
Antakių pieštukas MoterimsARTDECOEye Brow DesignerNr. 02 - Dark
ARTDECO
Eye Brow Designer
Antakių pieštukas
12,99 €
1 g (12,99 € / 1 g)
+1
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexARTDECOWhispers of the silk roadLip Shine Stylo70 - SOUVENIR
ARTDECO
Whispers of the silk road
Lip Shine Stylo
Lūpų dažai
17,99 €
0.5 g (35,98 € / 1 g)
+1
Galimos kitos spalvos
Antakių šepetėlis UnisexARTDECOLash Brush1 vnt.
ARTDECO
Lash Brush
Antakių šepetėlis
30 d. min. kaina
5,59 €
5,59 €
1 vnt. (5,59 € / 1 vnt.)
Kodas:
VED
Namų kvapas MoterimsRitualsThe Ritual of AyurvedaHome Perfume400 ml
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Home Perfume
Namų kvapas
35,99 €
400 ml (0,09 € / 1 ml)
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of SakuraSmall Gift Set1 vnt.
Rituals
The Ritual of Sakura
Small Gift Set
Kūno priežiūros rinkinys
25,99 €
1 vnt. (25,99 € / 1 vnt.)
Skysti lūpų dažai MoterimsDolce&GabbanaKiss My Gloss! 4D Gloss Stick & Lip Liner Duo Nr. 02 Giggle
Dolce&Gabbana
Kiss My Gloss! 4D Gloss Stick & Lip Liner Duo
Skysti lūpų dažai
55,99 €
1.1 g (50,90 € / 1 g)
+3
Galimos kitos spalvos
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of KarmaSun Care Bestsellers1 vnt.
Rituals
The Ritual of Karma
Sun Care Bestsellers
Kūno priežiūros rinkinys
35,99 €
1 vnt. (35,99 € / 1 vnt.)
TIK DOUGLAS
Akių apvadas UnisexYves Saint LaurentCrushliner Stylo Eyeliner WaterproofNr. 01
Yves Saint Laurent
Crushliner Stylo Eyeliner Waterproof
Akių apvadas
35,99 €
0.35 g (102,83 € / 1 g)
Plaukų aliejus MoterimsKérastaseChronologisteL'Huile De Parfum75 ml
Kérastase
Chronologiste
L'Huile De Parfum
Plaukų aliejus
87,00 €
75 ml (1,16 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsValentinoBorn In Roma DonnaYellow Dream Eau de Parfum30 ml
Valentino
Born In Roma Donna
Yellow Dream Eau de Parfum
Parfumuotas vanduo
94,00 €
30 ml (3,13 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Plaukų kaukė UnisexWella ProfessionalsINVIGO Nutri-EnrichNutri Enrich Deep Nourishing Mask75 ml
Wella Professionals
INVIGO Nutri-Enrich
Nutri Enrich Deep Nourishing Mask
Plaukų kaukė
13,99 €
75 ml (0,19 € / 1 ml)
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas UnisexBeauty of JoseonCalming Serum: Green Tea + Panthenol30 ml
Beauty of Joseon
Calming Serum: Green Tea + Panthenol
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas
30 d. min. kaina
22,99 €
20,30 €
Reguliari kaina
22,99 €
30 ml (0,68 € / 1 ml)
E-KAINA
-11%
Blakstienų tušas UnisexARTDECOAngel Eyes Mascara1 Black
ARTDECO
Angel Eyes Mascara
Blakstienų tušas
15,99 €
10 ml (1,60 € / 1 ml)
Plaukų kremas UnisexKérastaseCurl ManifestoCrème De Jour Fondamentale150 ml
Kérastase
Curl Manifesto
Crème De Jour Fondamentale
Plaukų kremas
41,99 €
150 ml (0,28 € / 1 ml)
Lūpų putlinimo priemonė MoterimsARTDECOPlumping Lip FluidNr. 35 Juicy Berry
ARTDECO
Plumping Lip Fluid
Lūpų putlinimo priemonė
13,99 €
3 ml (4,66 € / 1 ml)
+3
Galimos kitos spalvos
Veido kremas UnisexDr. Susanne von SchmiedebergL-CarnosineAnti-A.G.E. Cream Sensitive Skin50 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
L-Carnosine
Anti-A.G.E. Cream Sensitive Skin
Veido kremas
79,99 €
50 ml (1,60 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Veido aliejus UnisexShiseidoULTIMUNEPOWER INFUSING OIL75 ml
Shiseido
ULTIMUNE
POWER INFUSING OIL
Veido aliejus
30 d. min. kaina
62,99 €
62,99 €
75 ml (0,84 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Lūpų pieštukas UnisexShiseidoLipliner InkDuoNr. 04
Shiseido
Lipliner InkDuo
Lūpų pieštukas
35,99 €
1.1 g (32,72 € / 1 g)
+2
Galimos kitos spalvos
Kūno dulksna MoterimsOrebellaGARDENIA'S WHISPER BODY & HAIR PERFUME MIST123 ml
Orebella
GARDENIA'S WHISPER BODY & HAIR PERFUME MIST
Kūno dulksna
42,00 €
123 ml (0,34 € / 1 ml)
Žvakė UnisexRitualsThe Ritual of Mehr290 g
Rituals
The Ritual of Mehr
Žvakė
23,99 €
290 g (0,08 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Blakstienų tušas UnisexARTDECOArt Couture Lash VolumizerNr.01 Black
ARTDECO
Art Couture Lash Volumizer
Blakstienų tušas
15,99 €
1 vnt. (15,99 € / 1 vnt.)
Parfumuotas vanduo MoterimsDolce&GabbanaDevotionIntense100 ml
Dolce&Gabbana
Devotion
Intense
Parfumuotas vanduo
177,00 €
100 ml (1,77 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Veido kremas | naktinis UnisexShiseidoBENEFIANCENutriperfect Night Cream50 ml
Shiseido
BENEFIANCE
Nutriperfect Night Cream
Veido kremas | naktinis
30 d. min. kaina
111,30 €
111,30 €
Reguliari kaina
159,00 €
50 ml (2,23 € / 1 ml)
Tualetinis vanduo UnisexMaison MargielaReplicaOn A Date30 ml
Maison Margiela
Replica
On A Date
Tualetinis vanduo
78,99 €
30 ml (2,63 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas | naktinis MoterimsLancômeRénergieMulti-Lift Night Cream50 ml
Lancôme
Rénergie
Multi-Lift Night Cream
Veido kremas | naktinis
30 d. min. kaina
145,00 €
145,00 €
50 ml (2,90 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus UnisexKérastaseBlond Absolu2% Pure Hyaluronic Acid Serum50 ml
Kérastase
Blond Absolu
2% Pure Hyaluronic Acid Serum
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus
58,99 €
50 ml (1,18 € / 1 ml)
Blakstienų tušas MoterimsARTDECOCurl & Styling MascaraBlack
ARTDECO
Curl & Styling Mascara
Blakstienų tušas
13,99 €
1 vnt. (13,99 € / 1 vnt.)
Kvepalai MoterimsLancômeTrésorLa Nuit Trésor Le Parfum100 ml
Lancôme
Trésor
La Nuit Trésor Le Parfum
Kvepalai
171,00 €
100 ml (1,71 € / 1 ml)
DOVANA
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsColorMotionColor Motion+ Shampoo250 ml
Wella Professionals
ColorMotion
Color Motion+ Shampoo
Plaukų šampūnas
21,99 €
250 ml (0,09 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Parfumuotas vanduo VyramsGentleman GivenchyGentleman Boisee60 ml
Givenchy
Gentleman Givenchy
Gentleman Boisee
Parfumuotas vanduo
102,00 €
60 ml (1,70 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
+1
dydis
Dydis:
Makiažo bazė UnisexDolce&GabbanaDevotionEverlast PrimerTranslucent
Dolce&Gabbana
Devotion
Everlast Primer
Makiažo bazė
54,99 €
28 ml (1,96 € / 1 ml)
Kitas puslapis
Puslapis 7 iš 12
Puslapis 2 iš 12
Puslapis 3 iš 12
Puslapis 4 iš 12
Puslapis 5 iš 12
Puslapis 6 iš 12
Puslapis 7 iš 12
Puslapis 8 iš 12
Puslapis 9 iš 12
Puslapis 10 iš 12
Puslapis 11 iš 12
Puslapis 12 iš 12