Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Pasaulio Futbolo Čempionatas
Pasaulio Futbolo Čempionatas529
rezultatai
Pasaulio Futbolo Čempionatas
(529)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Kūno priežiūros rinkinys VyramsRitualsHomme CollectionSmall Gift Set1 vnt.
Rituals
Homme Collection
Small Gift Set
Kūno priežiūros rinkinys
26,99 €
1 vnt. (26,99 € / 1 vnt.)
išparduota
Parfumuotas vanduo MoterimsDolce&GabbanaThe One50 ml
Dolce&Gabbana
The One
Parfumuotas vanduo
119,00 €
50 ml (2,38 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
Netrukus sugrįš
+1
dydis
Dydis:
Lūpų blizgis UnisexLancômeL'Absolu RougeGloss Rôsy Plump8 ml
Lancôme
L'Absolu Rouge
Gloss Rôsy Plump
Lūpų blizgis
30 d. min. kaina
20,50 €
20,50 €
Reguliari kaina
40,99 €
4.2 ml (4,88 € / 1 ml)
DOVANA
išparduota
Priemonė barzdai VyramsRitualsHomme CollectionBeard Oil30 ml
Rituals
Homme Collection
Beard Oil
Priemonė barzdai
20,99 €
30 ml (0,70 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
išparduota
Blakstienų tušas UnisexKYLIE COSMETICSKYLIE COSMETICS Wisp Lash MascaraBLACK
KYLIE COSMETICS
KYLIE COSMETICS Wisp Lash Mascara
Blakstienų tušas
26,99 €
12 ml (2,25 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Netrukus sugrįš
Kvepalų rinkinys MoterimsKylie Jenner FragrancescosmicKylie Jenner Edp 30Ml + Mascara Set1 vnt
Kylie Jenner Fragrances
cosmic
Kylie Jenner Edp 30Ml + Mascara Set
Kvepalų rinkinys
30 d. min. kaina
47,99 €
24,00 €
Reguliari kaina
47,99 €
1 vnt. (24,00 € / 1 vnt.)
išparduota
-49%
Antakių pieštukas UnisexARTDECOUltra Fine Brow Liner21 - ash brown
ARTDECO
Ultra Fine Brow Liner
Antakių pieštukas
13,99 €
0.09 g (155,44 € / 1 g)
Netrukus sugrįš
Lūpų dažai MoterimsYves Saint LaurentRouge Pur CoutureSlim Matte LipstickNr. 38
Yves Saint Laurent
Rouge Pur Couture
Slim Matte Lipstick
Lūpų dažai
30 d. min. kaina
19,20 €
19,20 €
Reguliari kaina
47,99 €
2 g (9,60 € / 1 g)
išparduota
Parfumuotas vanduo MoterimsLancômeIdôleNectar50 ml
Lancôme
Idôle
Nectar
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
81,20 €
81,20 €
Reguliari kaina
116,00 €
50 ml (1,62 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
DOVANA
išparduota
Veido serumas brandžiai odai UnisexLancômeGénifiqueAdvanced Serum100 ml
Lancôme
Génifique
Advanced Serum
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
164,00 €
164,00 €
100 ml (1,64 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Kvepalų rinkinys MoterimsKylie Jenner FragrancescosmicEau de Parfum 50 ml & 10 ml1 vnt
Kylie Jenner Fragrances
cosmic
Eau de Parfum 50 ml & 10 ml
Kvepalų rinkinys
30 d. min. kaina
59,99 €
30,00 €
Reguliari kaina
59,99 €
1 vnt. (30,00 € / 1 vnt.)
išparduota
-49%
Plaukų atstatomoji priemonė UnisexKérastaseBlond AbsoluMasque Cicaextreme200 ml
Kérastase
Blond Absolu
Masque Cicaextreme
Plaukų atstatomoji priemonė
58,99 €
200 ml (0,29 € / 1 ml)
Netrukus sugrįš
Dezodorantas VyramsGivenchyGentleman SocietyGentelman Society Deodorant Stick75 ml
Givenchy
Gentleman Society
Gentelman Society Deodorant Stick
Dezodorantas
44,99 €
75 ml (0,60 € / 1 ml)
Netrukus sugrįš
Tualetinis vanduo VyramsValentinoBorn In Roma UomoYellow Dream Eau de Toilette100 ml
Valentino
Born In Roma Uomo
Yellow Dream Eau de Toilette
Tualetinis vanduo
138,00 €
100 ml (1,38 € / 1 ml)
Netrukus sugrįš
Makiažo pagrindo šepetėlis MoterimsARTDECOMake-up Brush Premium Quality1 vnt.
ARTDECO
Make-up Brush Premium Quality
Makiažo pagrindo šepetėlis
18,99 €
1 vnt. (18,99 € / 1 vnt.)
Netrukus sugrįš
Blakstienų tušas UnisexARTDECOAmazing Effect MascaraNr. 1 Black
ARTDECO
Amazing Effect Mascara
Blakstienų tušas
14,99 €
6 ml (2,50 € / 1 ml)
Netrukus sugrįš
Veido kremas MoterimsShiseidoSoftener & Balancing LotionTreatment Softener Enriched150 ml
Shiseido
Softener & Balancing Lotion
Treatment Softener Enriched
Veido kremas
30 d. min. kaina
51,74 €
51,74 €
Reguliari kaina
68,99 €
150 ml (0,34 € / 1 ml)
išparduota
Akių šešėliai, Paletė MoterimsARTDECOCosmic GlamEyeshadow800 - MOON
ARTDECO
Cosmic Glam
Eyeshadow
Akių šešėliai, Paletė
30 d. min. kaina
3,25 €
3,25 €
Reguliari kaina
6,49 €
0.8 g (4,06 € / 1 g)
išparduota
Veido fluidas UnisexFlorence By MillsGlow Forward Glaze Drops30 ml
Florence By Mills
Glow Forward Glaze Drops
Veido fluidas
27,99 €
30 ml (0,93 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Netrukus sugrįš
Veido kremas | naktinis UnisexRitualsThe Ritual of NamasteAgeless Firming Night Cream50 ml
Rituals
The Ritual of Namaste
Ageless Firming Night Cream
Veido kremas | naktinis
43,99 €
50 ml (0,88 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
išparduota
Priemonė nuo senėjimo žymių UnisexRitualsThe Ritual of NamasteGlow Anti-Ageing Night Cream50 ml
Rituals
The Ritual of Namaste
Glow Anti-Ageing Night Cream
Priemonė nuo senėjimo žymių
38,99 €
50 ml (0,78 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
išparduota
Akių apvadas MoterimsDolce&GabbanaEverink Liner 24H Gel Eye MarkerNr. 01 Total Black
Dolce&Gabbana
Everink Liner 24H Gel Eye Marker
Akių apvadas
41,99 €
0.4 ml (104,98 € / 1 ml)
Netrukus sugrįš
Makiažo pagrindo šepetėlis UnisexShiseidoDaiya Fude Face DuoDaiya Fude Face Duo
Shiseido
Daiya Fude Face Duo
Makiažo pagrindo šepetėlis
79,99 €
1 vnt. (79,99 € / 1 vnt.)
Netrukus sugrįš
Veido šveitiklis UnisexDr. Susanne von SchmiedebergMulti-Effect Enzyme Peeling60 g
Dr. Susanne von Schmiedeberg
Multi-Effect Enzyme Peeling
Veido šveitiklis
54,99 €
60 g (0,92 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
DOVANA
išparduota
Makiažo valiklis MoterimsLancômeBi FacilNourishing & Soothing Instant Eye Makeup Remover125 ml
Lancôme
Bi Facil
Nourishing & Soothing Instant Eye Makeup Remover
Makiažo valiklis
30 d. min. kaina
44,99 €
44,99 €
125 ml (0,36 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Makiažo pagrindo šepetėlis UnisexKYLIE COSMETICSMy Skin Tint Brush 031 vnt.
KYLIE COSMETICS
My Skin Tint Brush 03
Makiažo pagrindo šepetėlis
29,99 €
1 vnt. (29,99 € / 1 vnt.)
TIK DOUGLAS
Netrukus sugrįš
Plaukų kaukė UnisexFlorence By MillsMane Character Vibes Hydrating Hair Mask150 ml
Florence By Mills
Mane Character Vibes Hydrating Hair Mask
Plaukų kaukė
24,99 €
350 g (0,07 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Netrukus sugrįš
Lūpų aliejus UnisexFlorence By MillsGlow Yeah Tinted Lip Oil8 ml
Florence By Mills
Glow Yeah Tinted Lip Oil
Lūpų aliejus
20,99 €
8 ml (2,62 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Netrukus sugrįš
Veido kremas | naktinis UnisexDr. Susanne von SchmiedebergL-CarnosineNight Performer Anti-A.G.E. Cream50 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
L-Carnosine
Night Performer Anti-A.G.E. Cream
Veido kremas | naktinis
99,00 €
50 ml (1,98 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Netrukus sugrįš
Blakstienų tušas UnisexARTDECOThe Glam CollectablesARTDECO The Glam Collectables Eyelights Mascara3 - SILVER GLAM
ARTDECO
The Glam Collectables
ARTDECO The Glam Collectables Eyelights Mascara
Blakstienų tušas
30 d. min. kaina
7,00 €
7,00 €
Reguliari kaina
13,99 €
7.5 ml (0,93 € / 1 ml)
išparduota
Plaukų priežiūros rinkinys UnisexKérastaseBlond Absolu Spring Set With Mask1 vnt.
Kérastase
Blond Absolu Spring Set With Mask
Plaukų priežiūros rinkinys
66,99 €
1 vnt. (66,99 € / 1 vnt.)
Netrukus sugrįš
Lūpų makiažo rinkinys UnisexKYLIE COSMETICSHoliday CollectionGloss and Liner Duo Holiday SetPosie K
KYLIE COSMETICS
Holiday Collection
Gloss and Liner Duo Holiday Set
Lūpų makiažo rinkinys
31,99 €
1 vnt. (31,99 € / 1 vnt.)
TIK DOUGLAS
Netrukus sugrįš
Veido priežiūros rinkinys UnisexFlorence By MillsAva’S Mini & Mighty1 vnt.
Florence By Mills
Ava’S Mini & Mighty
Veido priežiūros rinkinys
39,95 €
1 vnt. (39,95 € / 1 vnt.)
TIK DOUGLAS
Netrukus sugrįš
Namų kvapas UnisexRitualsThe Ritual of KarmaThe Ritual of Karma Parfum d'Interieur500 ml
Rituals
The Ritual of Karma
The Ritual of Karma Parfum d'Interieur
Namų kvapas
30,99 €
500 ml (0,06 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
išparduota
Valomasis veido kremas UnisexFlorence By MillsClean Magic Face Wash50 ml
Florence By Mills
Clean Magic Face Wash
Valomasis veido kremas
11,49 €
50 ml (0,23 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Netrukus sugrįš
+1
dydis
Dydis:
Veido fluidas UnisexFlorence By MillsDreamy Drops Clarifying Serum30 ml
Florence By Mills
Dreamy Drops Clarifying Serum
Veido fluidas
27,99 €
30 ml (0,93 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Netrukus sugrįš
Valomosios veido putos UnisexFlorence By MillsClear The Way Clarifying Face Wash100 ml
Florence By Mills
Clear The Way Clarifying Face Wash
Valomosios veido putos
21,99 €
100 ml (0,22 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Netrukus sugrįš
Paakių kaukė pleistrai UnisexFlorence By MillsUnder The Eyes Depurffing Eye Gel Pads1 x 60 vnt
Florence By Mills
Under The Eyes Depurffing Eye Gel Pads
Paakių kaukė pleistrai
41,99 €
60 vnt. (0,70 € / 1 vnt.)
TIK DOUGLAS
Netrukus sugrįš
Dezodorantas MoterimsRitualsThe Ritual of SakuraAnti-Perspirant Spray Deodorant150 ml
Rituals
The Ritual of Sakura
Anti-Perspirant Spray Deodorant
Dezodorantas
10,49 €
150 ml (0,07 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Netrukus sugrįš
Veido kremas MoterimsDr. Susanne von SchmiedebergL-CarnosineAnti-A.G.E. Cream SPF 3050 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
L-Carnosine
Anti-A.G.E. Cream SPF 30
Veido kremas
83,00 €
50 ml (1,66 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Pas mus netrukus
Kūno prausimosi želė MoterimsShiseidoGINZAPerfumed Shower Cream200 ml
Shiseido
GINZA
Perfumed Shower Cream
Kūno prausimosi želė
54,99 €
200 ml (0,27 € / 1 ml)
Netrukus sugrįš
Rankų kremas UnisexDr. Susanne von SchmiedebergL-CarnosineAnti-A.G.E. Rejuventing Hand Cream100 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
L-Carnosine
Anti-A.G.E. Rejuventing Hand Cream
Rankų kremas
27,99 €
100 ml (0,28 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Netrukus sugrįš
Plaukų aliejus UnisexWella ProfessionalsOil Reflections Smoothening30 ml
Wella Professionals
Oil Reflections Smoothening
Plaukų aliejus
17,99 €
30 ml (0,60 € / 1 ml)
Netrukus sugrįš
Veido kremas UnisexFlorence By MillsFlorence By Mills Dreamy Dew Moisturizer50 ml
Florence By Mills
Florence By Mills Dreamy Dew Moisturizer
Veido kremas
24,99 €
50 ml (0,50 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Netrukus sugrįš
Veido dulksna UnisexFlorence By MillsZero Chill Face Mist100 ml
Florence By Mills
Zero Chill Face Mist
Veido dulksna
18,99 €
100 ml (0,19 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Netrukus sugrįš
Akių šešėlių šepetėlis UnisexARTDECOProfi Eye Blender1 vnt
ARTDECO
Profi Eye Blender
Akių šešėlių šepetėlis
9,99 €
1 vnt. (9,99 € / 1 vnt.)
Netrukus sugrįš
Pudros šepetėlis MoterimsARTDECOContouring Brush1 vnt.
ARTDECO
Contouring Brush
Pudros šepetėlis
30 d. min. kaina
9,75 €
9,75 €
Reguliari kaina
19,49 €
1 vnt. (9,75 € / 1 vnt.)
Netrukus sugrįš
Kompaktinė pudra UnisexARTDECOFixing Powder10 g
ARTDECO
Fixing Powder
Kompaktinė pudra
30 d. min. kaina
9,25 €
9,25 €
Reguliari kaina
18,49 €
10 g (0,93 € / 1 g)
Netrukus sugrįš
Kitas puslapis
Puslapis 11 iš 12
Puslapis 6 iš 12
Puslapis 7 iš 12
Puslapis 8 iš 12
Puslapis 9 iš 12
Puslapis 10 iš 12
Puslapis 11 iš 12
Puslapis 12 iš 12