Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Pasaulio Futbolo Čempionatas
Pasaulio Futbolo Čempionatas529
rezultatai
Pasaulio Futbolo Čempionatas
(529)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Lūpų blizgis UnisexARTDECOLip Wonder SerumNr. 1
ARTDECO
Lip Wonder Serum
Lūpų blizgis
16,49 €
4 ml (4,12 € / 1 ml)
Parfumuotas vanduo VyramsGivenchyGentleman SocietyAmbree60 ml
Givenchy
Gentleman Society
Ambree
Parfumuotas vanduo
110,00 €
60 ml (1,83 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsShiseidoGINZANight Intense50 ml
Shiseido
GINZA
Night Intense
Parfumuotas vanduo
123,00 €
50 ml (2,46 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Plaukų šampūnas UnisexKérastaseBlond AbsoluBain Ultra-Viole250 ml
Kérastase
Blond Absolu
Bain Ultra-Viole
Plaukų šampūnas
33,99 €
250 ml (0,14 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexARTDECOEyeshadow Base5 ml
ARTDECO
Eyeshadow Base
Makiažo bazė
10,49 €
5 ml (2,10 € / 1 ml)
Tualetinis vanduo MoterimsVersaceDylan Turquoise100 ml
Versace
Dylan Turquoise
Tualetinis vanduo
121,00 €
100 ml (1,21 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Tualetinis vanduo VyramsK&Q by Dolce&GabbanaK50 ml
Dolce&Gabbana
K&Q by Dolce&Gabbana
K
Tualetinis vanduo
90,00 €
50 ml (1,80 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas UnisexDr. Susanne von SchmiedebergHyaluronicMoisture Boost50 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
Hyaluronic
Moisture Boost
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas
89,00 €
50 ml (1,78 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Valomosios veido putos UnisexDr. Jart+Gentle Cleansing Foam150 ml
Dr. Jart+
Gentle Cleansing Foam
Valomosios veido putos
30 d. min. kaina
29,99 €
29,99 €
150 ml (0,20 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexKYLIE COSMETICSLip & Cheek Blush TintNr. 117 Dazed
KYLIE COSMETICS
Lip & Cheek Blush Tint
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
26,99 €
9 ml (3,00 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+2
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexKYLIE COSMETICSKYLIE COSMETICS Powder Blush StickNr. 351 Make Him Blush
KYLIE COSMETICS
KYLIE COSMETICS Powder Blush Stick
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
26,99 €
12 g (2,25 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
+2
Galimos kitos spalvos
Tualetinis vanduo VyramsPradaLuna RossaCarbon50 ml
Prada
Luna Rossa
Carbon
Tualetinis vanduo
100,00 €
50 ml (2,00 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Tualetinis vanduo VyramsPradaLuna RossaSport Eau de Toilette50 ml
Prada
Luna Rossa
Sport Eau de Toilette
Tualetinis vanduo
100,00 €
50 ml (2,00 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas | naktinis MoterimsShiseidoBENEFIANCEOvernight Wrinkle Resisting Cream50 ml
Shiseido
BENEFIANCE
Overnight Wrinkle Resisting Cream
Veido kremas | naktinis
30 d. min. kaina
134,00 €
134,00 €
50 ml (2,68 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Tualetinis vanduo MoterimsLancômeLes ÔÔ Zenith100 ml
Lancôme
Les Ô
Ô Zenith
Tualetinis vanduo
105,00 €
100 ml (1,05 € / 1 ml)
DOVANA
Makiažo aksesuaras UnisexARTDECOBeauty Box Duo1 vnt.
ARTDECO
Beauty Box Duo
Makiažo aksesuaras
8,69 €
1 vnt. (8,69 € / 1 vnt.)
Veido dulksna UnisexKYLIE COSMETICSSetting Spray100 ml
KYLIE COSMETICS
Setting Spray
Veido dulksna
30 d. min. kaina
29,99 €
29,99 €
100 ml (0,30 € / 1 ml)
Kodas:
VED
TIK DOUGLAS
Akių pieštukas UnisexLancômeCrayon KhôlNoir - Crayon Khôl
Lancôme
Crayon Khôl
Akių pieštukas
32,99 €
1.5 g (21,99 € / 1 g)
DOVANA
Tualetinis vanduo UnisexMaison MargielaReplicaFrom The Garden30 ml
Maison Margiela
Replica
From The Garden
Tualetinis vanduo
77,99 €
30 ml (2,60 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Lūpų kaukė MoterimsDr. Jart+Vital Hydra SolutionHydrating Lip Mask Mini20 ml
Dr. Jart+
Vital Hydra Solution
Hydrating Lip Mask Mini
Lūpų kaukė
30 d. min. kaina
20,31 €
20,31 €
Reguliari kaina
25,99 €
1 vnt. (20,31 € / 1 vnt.)
E-KAINA
+1
dydis
Dydis:
Akių apvadas UnisexARTDECOMermaid KissBronze Glam Eye Liner4 - Glam Rose
ARTDECO
Mermaid Kiss
Bronze Glam Eye Liner
Akių apvadas
30 d. min. kaina
5,00 €
5,00 €
Reguliari kaina
9,99 €
2.5 ml (2,00 € / 1 ml)
Skysti lūpų dažai UnisexKYLIE COSMETICSLip BlushNr. 407 Butterfly
KYLIE COSMETICS
Lip Blush
Skysti lūpų dažai
21,99 €
3.5 g (6,28 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
+1
Galimos kitos spalvos
Makiažo bazė UnisexARTDECOSkin Perfecting Make-Up Base15 ml
ARTDECO
Skin Perfecting Make-Up Base
Makiažo bazė
19,99 €
15 ml (1,33 € / 1 ml)
Makiažo aksesuaras UnisexARTDECOBeauty Box Quadrat1 vnt.
ARTDECO
Beauty Box Quadrat
Makiažo aksesuaras
14,49 €
1 vnt. (14,49 € / 1 vnt.)
Plaukų atstatomoji priemonė UnisexKérastaseChroma AbsoluSoin Acide Chroma Gloss210 ml
Kérastase
Chroma Absolu
Soin Acide Chroma Gloss
Plaukų atstatomoji priemonė
58,99 €
210 ml (0,28 € / 1 ml)
Lūpų šepetėlis MoterimsARTDECOMystical Forest Lip Brush Premium1 vnt.
ARTDECO
Mystical Forest Lip Brush Premium
Lūpų šepetėlis
13,49 €
1 vnt. (13,49 € / 1 vnt.)
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai MoterimsDolce&GabbanaMake-upPaint Me Up!04 Mauve Graffiti
Dolce&Gabbana
Make-up
Paint Me Up!
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
28,99 €
5 ml (5,80 € / 1 ml)
+3
Galimos kitos spalvos
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus UnisexKérastaseRésistanceResistance Sérum Thérapiste30 ml
Kérastase
Résistance
Resistance Sérum Thérapiste
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus
55,99 €
30 ml (1,87 € / 1 ml)
Tualetinis vanduo MoterimsLancômeIdôle25 ml
Lancôme
Idôle
Tualetinis vanduo
70,99 €
25 ml (2,84 € / 1 ml)
DOVANA
+2
dydžiai
Dydis:
Lūpų blizgis UnisexARTDECOPlumping Lip FluidNr. 31 Tres Francais
ARTDECO
Plumping Lip Fluid
Lūpų blizgis
14,99 €
3 ml (5,00 € / 1 ml)
Priemonė barzdai VyramsRitualsHomme CollectionBeard Shampoo & Conditioner250 ml
Rituals
Homme Collection
Beard Shampoo & Conditioner
Priemonė barzdai
11,49 €
250 ml (0,05 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Kūno priežiūros rinkinys UnisexRitualsThe Ritual of MehrLarge Gift1 vnt.
Rituals
The Ritual of Mehr
Large Gift
Kūno priežiūros rinkinys
50,99 €
1 vnt. (50,99 € / 1 vnt.)
Lūpų blizgis UnisexARTDECOGlossy Lip Finish5 ml
ARTDECO
Glossy Lip Finish
Lūpų blizgis
12,99 €
5 ml (2,60 € / 1 ml)
Makiažo valiklis MoterimsLancômeDouceurEau Micellaire400 ml
Lancôme
Douceur
Eau Micellaire
Makiažo valiklis
30 d. min. kaina
58,99 €
58,99 €
400 ml (0,15 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Lūpų dažai MoterimsDolce&GabbanaMy Juicy Sheer Instant Shine & Hydration Lip StyloNr. MY 333
Dolce&Gabbana
My Juicy Sheer Instant Shine & Hydration Lip Stylo
Lūpų dažai
45,99 €
1.6 g (28,74 € / 1 g)
+9
Galimos kitos spalvos
Maskuojamoji priemonė UnisexLancômeEffacernes Long Lasting Softening Concealer SPF30Nr. 02 - Beige Sable
Lancôme
Effacernes Long Lasting Softening Concealer SPF30
Maskuojamoji priemonė
42,99 €
15 ml (2,87 € / 1 ml)
DOVANA
Veido kremas UnisexDr. Susanne von SchmiedebergHyaluronicAnti-A.G.E. Gel Cream50 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
Hyaluronic
Anti-A.G.E. Gel Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
48,99 €
48,99 €
Reguliari kaina
69,99 €
50 ml (0,98 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Makiažo valiklis MoterimsShiseidoRebalancing LotionsRefreshing Cleansing Water180 ml
Shiseido
Rebalancing Lotions
Refreshing Cleansing Water
Makiažo valiklis
30 d. min. kaina
41,99 €
41,99 €
180 ml (0,23 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus UnisexWella ProfessionalsINVIGO Scalp BalanceAnti Hair-Loss Serum8 x 6 ml
Wella Professionals
INVIGO Scalp Balance
Anti Hair-Loss Serum
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus
61,99 €
6 ml (10,33 € / 1 ml)
Tualetinis vanduo UnisexFlorence By MillsWildly Me50 ml
Florence By Mills
Wildly Me
Tualetinis vanduo
46,99 €
50 ml (0,94 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+3
dydžiai
Dydis:
Akių šešėliai, Paletė MoterimsARTDECOThe DenimEyeshadowNr. 71A
ARTDECO
The Denim
Eyeshadow
Akių šešėliai, Paletė
6,49 €
0.8 g (8,11 € / 1 g)
+1
Galimos kitos spalvos
Paakių serumas UnisexRitualsThe Ritual of NamasteAnti-Ageing Eye Concentrate15ml
Rituals
The Ritual of Namaste
Anti-Ageing Eye Concentrate
Paakių serumas
30,99 €
15 ml (2,07 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris UnisexKYLIE COSMETICSKylighter Pressed Illuminating PowderSalted Caramel
KYLIE COSMETICS
Kylighter Pressed Illuminating Powder
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris
29,99 €
8 g (3,75 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Lūpų makiažo rinkinys UnisexKYLIE COSMETICSGlossy Lip Kit355 Comes Naturally
KYLIE COSMETICS
Glossy Lip Kit
Lūpų makiažo rinkinys
36,99 €
1 vnt. (36,99 € / 1 vnt.)
+3
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai MoterimsKYLIE COSMETICSCrème LipstickNr. 510 Talk Is Cheap
KYLIE COSMETICS
Crème Lipstick
Lūpų dažai
23,99 €
3.5 g (6,85 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
+2
Galimos kitos spalvos
Purškiama priemonė nuo saulės MoterimsRitualsThe Ritual of KarmaSun Protection Milky Spray SPF 50200 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Sun Protection Milky Spray SPF 50
Purškiama priemonė nuo saulės
19,49 €
200 ml (0,10 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Plaukų kondicionierius UnisexWella ProfessionalsINVIGO Color ServiceColor Brilliance Fine Conditioner200 ml
Wella Professionals
INVIGO Color Service
Color Brilliance Fine Conditioner
Plaukų kondicionierius
26,99 €
200 ml (0,13 € / 1 ml)
Lūpų pieštukas UnisexARTDECOThe DenimSoft Lip Liner WaterproofNr. 120
ARTDECO
The Denim
Soft Lip Liner Waterproof
Lūpų pieštukas
8,99 €
1.2 g (7,49 € / 1 g)
Kitas puslapis
Puslapis 9 iš 12
Puslapis 4 iš 12
Puslapis 5 iš 12
Puslapis 6 iš 12
Puslapis 7 iš 12
Puslapis 8 iš 12
Puslapis 9 iš 12
Puslapis 10 iš 12
Puslapis 11 iš 12
Puslapis 12 iš 12