Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Pasaulio Futbolo Čempionatas
Pasaulio Futbolo Čempionatas529
rezultatai
Pasaulio Futbolo Čempionatas
(529)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Veido kremas | dieninis UnisexBeauty of JoseonDynasty Cream50 ml
Beauty of Joseon
Dynasty Cream
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
19,78 €
20,10 €
Reguliari kaina
32,99 €
50 ml (0,40 € / 1 ml)
E-KAINA
Lūpų pieštukas MoterimsYves Saint LaurentLovenudeKiss Shaper Sculpting Lip Liner44 Nude Lavallière
Yves Saint Laurent
Lovenude
Kiss Shaper Sculpting Lip Liner
Lūpų pieštukas
30 d. min. kaina
29,75 €
34,00 €
Reguliari kaina
36,99 €
1.2 g (28,33 € / 1 g)
E-KAINA
+8
Galimos kitos spalvos
Blakstienų tušas UnisexYves Saint LaurentVolume Effet Faux CilsNr. 01
Yves Saint Laurent
Volume Effet Faux Cils
Blakstienų tušas
48,99 €
7.5 ml (6,53 € / 1 ml)
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris UnisexYves Saint LaurentTouche ÉclatTouche EclatNr. 2 Luminous Ivory
Yves Saint Laurent
Touche Éclat
Touche Eclat
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris
30 d. min. kaina
47,99 €
36,60 €
Reguliari kaina
47,99 €
2.5 ml (14,64 € / 1 ml)
E-KAINA
-23%
+3
Galimos kitos spalvos
Veido serumas brandžiai odai UnisexLancômeRénergieH.C.F. Triple Serum50 ml
Lancôme
Rénergie
H.C.F. Triple Serum
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
102,20 €
146,00 €
50 ml (2,92 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno priežiūros rinkinys UnisexRitualsThe Ritual of MehrTrial1 vnt.
Rituals
The Ritual of Mehr
Trial
Kūno priežiūros rinkinys
19,49 €
1 vnt. (19,49 € / 1 vnt.)
TIK DOUGLAS
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsINVIGO Scalp BalanceDeep Cleansing Shampoo300 ml
Wella Professionals
INVIGO Scalp Balance
Deep Cleansing Shampoo
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
13,62 €
13,62 €
Reguliari kaina
21,99 €
300 ml (0,05 € / 1 ml)
E-KAINA
Lūpų blizgis MoterimsYves Saint LaurentLoveshineCandy Glaze – Lip Gloss Stick44 - NUDE LAVALLIÈRE
Yves Saint Laurent
Loveshine
Candy Glaze – Lip Gloss Stick
Lūpų blizgis
49,99 €
3.2 g (15,62 € / 1 g)
+6
Galimos kitos spalvos
Blakstienų tušas UnisexLancômeCils Booster XL5.5 ml
Lancôme
Cils Booster XL
Blakstienų tušas
30 d. min. kaina
41,99 €
30,00 €
Reguliari kaina
41,99 €
5.5 ml (5,45 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-28%
Kūno prausimosi aliejus MoterimsRitualsThe Ritual of AyurvedaShower Oil200 ml
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Shower Oil
Kūno prausimosi aliejus
10,99 €
200 ml (0,05 € / 1 ml)
Plaukų šampūnas VyramsRitualsHomme CollectionStrengthening Caffeine Shampoo250 ml
Rituals
Homme Collection
Strengthening Caffeine Shampoo
Plaukų šampūnas
14,99 €
250 ml (0,06 € / 1 ml)
Makiažo valiklis MoterimsLancômeBi FacilBi-Facil Non Oily Instant Cleanser125ml
Lancôme
Bi Facil
Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser
Makiažo valiklis
30 d. min. kaina
34,17 €
34,17 €
Reguliari kaina
45,99 €
125 ml (0,27 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of SakuraBestselling Set1 vnt.
Rituals
The Ritual of Sakura
Bestselling Set
Kūno priežiūros rinkinys
37,99 €
1 vnt. (37,99 € / 1 vnt.)
Parfumuotas vanduo MoterimsPradaParadoxeVirtual Flower50 ml
Prada
Paradoxe
Virtual Flower
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
137,00 €
115,00 €
Reguliari kaina
137,00 €
50 ml (2,30 € / 1 ml)
E-KAINA
-16%
+3
dydžiai
Dydis:
Blakstienų rietiklis UnisexShiseidoEyelash Curler1 vnt
Shiseido
Eyelash Curler
Blakstienų rietiklis
41,99 €
1 vnt. (41,99 € / 1 vnt.)
Namų kvapas UnisexRitualsThe Ritual of MehrFragrance Sticks250 ml
Rituals
The Ritual of Mehr
Fragrance Sticks
Namų kvapas
31,99 €
250 ml (0,13 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Tualetinis vanduo VyramsVersacePour HommeEau de Toilette100 ml
Versace
Pour Homme
Eau de Toilette
Tualetinis vanduo
110,00 €
100 ml (1,10 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
+2
dydžiai
Dydis:
Lūpų blizgis UnisexLancômeJuicy Tubes08 - TICKLED PINK
Lancôme
Juicy Tubes
Lūpų blizgis
30,99 €
15 ml (2,07 € / 1 ml)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Namų kvapas UnisexRitualsPrivate CollectionPrecious Amber Fragrance Sticks Bottle100 ml
Rituals
Private Collection
Precious Amber Fragrance Sticks Bottle
Namų kvapas
26,99 €
100 ml (0,27 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Kūno šveitiklis MoterimsRitualsThe Ritual of KarmaSoftening Body Scrub300 g
Rituals
The Ritual of Karma
Softening Body Scrub
Kūno šveitiklis
17,49 €
300 g (0,06 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Veido serumas brandžiai odai UnisexLancômeGénifiqueUltimate50 ml
Lancôme
Génifique
Ultimate
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
93,17 €
95,00 €
Reguliari kaina
134,00 €
50 ml (1,90 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+2
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsGivenchyL’Interdit80 ml
Givenchy
L’Interdit
Parfumuotas vanduo
152,00 €
80 ml (1,90 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Kūno prausimosi želė UnisexRitualsHomme CollectionShower Foam200 ml
Rituals
Homme Collection
Shower Foam
Kūno prausimosi želė
10,99 €
200 ml (0,05 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Kūno aliejus MoterimsRitualsThe Ritual of KarmaShimmering100 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Shimmering
Kūno aliejus
23,99 €
100 ml (0,24 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Veido priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of NamasteSmall Gift Set1 vnt.
Rituals
The Ritual of Namaste
Small Gift Set
Veido priežiūros rinkinys
16,99 €
1 vnt. (16,99 € / 1 vnt.)
Kūno aliejus UnisexRitualsThe Ritual of AyurvedaSuper Dry100 ml
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Super Dry
Kūno aliejus
30 d. min. kaina
20,82 €
22,50 €
Reguliari kaina
24,99 €
100 ml (0,23 € / 1 ml)
E-KAINA
Plaukų kondicionierius MoterimsKérastaseGloss AbsoluFondant Insta Glaze250 ml
Kérastase
Gloss Absolu
Fondant Insta Glaze
Plaukų kondicionierius
46,99 €
250 ml (0,19 € / 1 ml)
Tualetinis vanduo VyramsValentinoBorn In Roma UomoCoral Fantasy100 ml
Valentino
Born In Roma Uomo
Coral Fantasy
Tualetinis vanduo
30 d. min. kaina
101,23 €
115,00 €
Reguliari kaina
138,00 €
100 ml (1,15 € / 1 ml)
E-KAINA
+1
dydis
Dydis:
Kūno prausimosi aliejus UnisexRitualsThe Ritual of MehrShower Oil200 ml
Rituals
The Ritual of Mehr
Shower Oil
Kūno prausimosi aliejus
10,49 €
200 ml (0,05 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Veido serumas brandžiai odai UnisexLancômeRénergieC.R.X. Triple Serum Retinol50 ml
Lancôme
Rénergie
C.R.X. Triple Serum Retinol
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
158,00 €
110,60 €
Reguliari kaina
158,00 €
50 ml (2,21 € / 1 ml)
DOVANA
-30%
+1
dydis
Dydis:
Antakių želė, Antakių šešėliai/dažai MoterimsARTDECOBrow Filler2 - light brown
ARTDECO
Brow Filler
Antakių želė, Antakių šešėliai/dažai
13,99 €
7 ml (2,00 € / 1 ml)
Kvepalai VyramsValentinoBorn In Roma UomoExtradose Uomo50 ml
Valentino
Born In Roma Uomo
Extradose Uomo
Kvepalai
30 d. min. kaina
150,00 €
119,00 €
Reguliari kaina
150,00 €
50 ml (2,38 € / 1 ml)
E-KAINA
-20%
+1
dydis
Dydis:
Namų kvapas UnisexRitualsPrivate CollectionSuede Vanilla450 ml
Rituals
Private Collection
Suede Vanilla
Namų kvapas
54,99 €
450 ml (0,12 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna MoterimsKYLIE COSMETICSSweet Éclair Hair & Body Mist236 ml
KYLIE COSMETICS
Sweet Éclair Hair & Body Mist
Kūno dulksna
29,99 €
236 ml (0,13 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Lūpų pieštukas UnisexARTDECOGoddess of the SunSoft WaterproofNr. 132 - pure truffle
ARTDECO
Goddess of the Sun
Soft Waterproof
Lūpų pieštukas
8,99 €
1.2 g (7,49 € / 1 g)
+7
Galimos kitos spalvos
Parfumuotas vanduo MoterimsVersaceCrystal Noir50 ml
Versace
Crystal Noir
Parfumuotas vanduo
106,00 €
50 ml (2,12 € / 1 ml)
Parfumuotas vanduo MoterimsLancômeLa Nuit TrésorEau de Parfum50 ml
Lancôme
La Nuit Trésor
Eau de Parfum
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
84,29 €
89,00 €
Reguliari kaina
119,00 €
50 ml (1,78 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Rankų kremas MoterimsRitualsThe Ritual of SakuraHand Balm70 ml
Rituals
The Ritual of Sakura
Hand Balm
Rankų kremas
11,99 €
70 ml (0,17 € / 1 ml)
Parfumuotas vanduo MoterimsVersaceDylan Blue Pour FemmeEau de Parfum100 ml
Versace
Dylan Blue Pour Femme
Eau de Parfum
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
91,67 €
85,94 €
Reguliari kaina
133,00 €
100 ml (0,86 € / 1 ml)
E-KAINA
-6%
+2
dydžiai
Dydis:
Veido kremas | dieninis MoterimsShiseidoVITAL PERFECTIONUplifting And Firming Advanced Cream50 ml
Shiseido
VITAL PERFECTION
Uplifting And Firming Advanced Cream
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
160,00 €
160,00 €
50 ml (3,20 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsDovanų idėjosMini Set - Hair & Body Mist Discovery Trio1 vnt.
Rituals
Mini Set - Hair & Body Mist Discovery Trio
Kūno priežiūros rinkinys
16,49 €
1 vnt. (16,49 € / 1 vnt.)
Kvepalai MoterimsK&Q by Dolce&GabbanaQ Parfum100 ml
Dolce&Gabbana
K&Q by Dolce&Gabbana
Q Parfum
Kvepalai
30 d. min. kaina
106,69 €
129,00 €
Reguliari kaina
179,00 €
100 ml (1,29 € / 1 ml)
E-KAINA
+2
dydžiai
Dydis:
Lūpų aliejus MoterimsLancômeIdôleJuicytreat33 Idôle Nude
Lancôme
Idôle
Juicytreat
Lūpų aliejus
30 d. min. kaina
43,99 €
43,99 €
9 ml (4,89 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+7
Galimos kitos spalvos
Parfumuotas vanduo MoterimsShiseidoGINZASpray50 ml
Shiseido
GINZA
Spray
Parfumuotas vanduo
114,00 €
50 ml (2,28 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Paakių serumas MoterimsShiseidoULTIMUNEPower Infusing Eye Concentate III15 ml
Shiseido
ULTIMUNE
Power Infusing Eye Concentate III
Paakių serumas
30 d. min. kaina
48,14 €
48,14 €
Reguliari kaina
77,99 €
15 ml (3,21 € / 1 ml)
E-KAINA
Kūno dulksna MoterimsValentinoBorn In Roma DonnaGreen Stravaganza50 ml
Valentino
Born In Roma Donna
Green Stravaganza
Kūno dulksna
133,00 €
50 ml (2,66 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Rankų kremas MoterimsRitualsThe Ritual of AyurvedaHand Balm70 ml
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Hand Balm
Rankų kremas
11,99 €
70 ml (0,17 € / 1 ml)
Lūpų dažai UnisexLancômeL'absolu Rouge CreamNr. 250
Lancôme
L'absolu Rouge Cream
Lūpų dažai
48,99 €
4.2 g (11,66 € / 1 g)
DOVANA
+4
Galimos kitos spalvos
Kitas puslapis
Puslapis 3 iš 12
Puslapis 1 iš 12
Puslapis 2 iš 12
Puslapis 3 iš 12
Puslapis 4 iš 12
Puslapis 5 iš 12
Puslapis 6 iš 12
Puslapis 7 iš 12
Puslapis 8 iš 12