Ar žinojai?! Dabar pristatymas - NEMOKAMAS! Pirk už 10 Eur ar daugiau ir nemokėk už siuntimą. Pasinaudok puikiu pasiūlymu! 
Geriausi pasiūlymais ir visos akcijos čia >

Sensai Absolute Silk

Kategorijos

NAUJOJI ODOS PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ LINIJA ABSOLUTE SILK

Odos priežiūros priemonės ABSOLUTE SILK įkūnija nuostabias Koišimaru šilko savybes, atveriančias Jums naują grožio pasaulį. Jas naudojant kas kartą patiriamas nepaprastas pokytis ir daugybė malonių pojūčių, tarsi atjaunėjus ir apsigaubus nepaprastų savybių turinčiu Koišimaru šilku. Veikiama unikalaus, nuo senėjimo požymių saugančių veikliųjų medžiagų Koishimaru Silk Royal™ komplekso, oda atrodo sveika ir gyvybinga.

Įkvėpti neprilygstamų Koišimaru šilko savybių kosmetikos SENSAI kūrėjai toliau tobulino šią išskirtinę sudedamąją dalį. Jie sukūrė odos priežiūros sampratą keičiantį naują ypatingą veikliųjų medžiagų kompleksą Koishimaru Silk Royal™. Veikliųjų medžiagų kompleksas Koishimaru Silk Royal™ saugo odą nuo senėjimo požymių imituodamas stulbinančias Koišimaru šilko savybes. Jis ne tik skatina hialurono rūgšties gamybą dermoje ir epidermyje, kad neišsektų jos drėgmės šaltinis, bet ir palaiko gerą odos būklę. Neišsenkantis drėgmės šaltinis ilgainiui atgaivina nuostabias odos savybes ir ji atrodo sveika, stangri bei švytinti iš vidaus.