-20% bene VISKAM tik internete iki trečiadienio, perkant už 29 €!

Pirk ir gauk DOVANŲ!

 

MORPH

MORPH - italų ‘art’ kvepalų prekės ženklas, kvepalų gamintojas, apjungiantis parfumerijos pramonės jaunus dizainerius ir rinkodaros specialistus, vadovaujamas italo, aistringo kvepalų fanato - Andrea Angelino.

MORPH kuria neįprastus, intriguojančius, netikėtus aromatus, kurie nepavaldūs laikinoms mados tendencijoms. Tai stiliaus pojūtis, aistra ir kokybė, padidinta ištvermė ir intensyvumas, kruopštaus geriausių natūralių esencijų, kurios buvo aistringai atrenkamos visame pasaulyje rezultatas.

 

MOLINARD

MOLINARD PARFUMS kompanija įkurta 1849 m. Prancūzijos pietuose garsiajame Provanso regione, parfumerijos pramonės širdyje - Grase. Tai ilgametis šeimos verslas, išlikęs iki šių dienų, puoselėjantis senąsias kvepalų gamybos tradicijas. Dabar MOLINARD verslu rūpinasi jau penktoji šios šeimos karta. Garsiausias MOLINARD produktas - Habanita de Molinard kvapas – jau 90-šimt metų yra tarp mėgstamiausių parfumerijos gaminių visame pasaulyje. 1924 m. ši kompozicija buvo pripažinta „ilgiausiai išliekančiais kvepalais pasaulyje”.

 

CHABAUD MAISON DE PARFUM

Vienai šeimai priklausančių nišinių prancūziškų kvepalų namai CHABAUD MAISON DE PARFUM, įkurti Monpeljė mieste, kuria prabangius kvepalus, tualetinį vandenį, žvakes ir aromatus patalpoms, kurie atveria duris į visiškai naują grynos elegancijos visatą. CHABAUD namuose tebegyvuoja požiūris, kad puikūs kvepalai turi papasakoti nuostabią istoriją. Jei kvepalai priverčia širdį plakti smarkiau, vadinasi, jie kalba apie norus, svajones ir troškimus. Jų sužadinanti galia atgaivina praeities prisiminimus ir kviečia pasidalinti mintimis apie tarsi ranka pasiekiamas ateities svajones.

 

JARDIN BOHÈME LES ESSENCES 

Nauja ir prestižinė JARDIN BOHÈME aromatų kolekcija Les Essences – tai odė pačioms vertingiausioms esencijoms, kokias tik gali pasiūlyti ištaigingas bohemiškas sodas.

Les Essences įkūnija begalinę meilę šio sodo esmei, kuriai JARDIN BOHÈME nuo pat pradžių skiria didžiausią dėmesį. Aukštosios parfumerijos aromatai sukurti naudojant puikiausius ir labiausiai išskirtinius parfumerijos pasaulio komponentus. Jie atgyja drąsiai ir unikaliai, kiekvieną kvapą paversdami tikru meno kūriniu. Visos esencijos kruopščiai surinktos rankomis, o kiekvienas kvapas suderintas taip, kad kurtų unikalų, niekada iki šiol nepatirtą aromatinį šedevrą.

Ištaigingos kompozicijos įgavo intensyvaus kvapiojo vandens formatą, nes jų sudėtyje naudojami didesnės nei 20 % koncentracijos aromatiniai aliejai. JARDIN BOHÈME sukūrė įspūdingą, ilgai išliekantį aromatą, kuris sužavi viliojančiai nusidriekiančiu šleifu ir nepaprastai prabangiu, auksu žvilgančiu flakonėliu.

 

Akcija galioja iki 2024 02 14 arba kol baigsis dovanos.

Dovanų kiekis ribotas.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!