Posts with tag

Douglas Naturals

Naujienų apžvalgaDOUGLAS NATURALS: prasiplėtusi linija tiesiai iš gamtos

DOUGLAS NATURALS jau buvo surinkęs nemenką gerbėjų ratą, tačiau dabar jis prasiplės dar labiau. Visiškai atsinaujinusi natūralios kosmetikos linija pasiruošusi pavergti širdis tiek savo ingredientais, tiek nepaprastai maloniu poveikiu. Juk tikrasis grožis ateina iš gamtos.

GrožisNATŪRALI PAGALBA PLAUKAMS

Kosmetikos gamintojai kuo toliau, tuo dažniau atsigręžia į gamtą. Mūsų grožiui puoselėti  pasitelkia geriausius jos turtus ir tuo pat metu saugo aplinką. Tuo vadovaujasi ir DOUGLAS NATURALS. O šį kartą jie atskleidžia paslaptį, kaip galima natūraliai pasirūpinti plaukais.

GrožisTu - dienos karalienė

Ar nuolatinis skubėjimas ir rūpesčiai tapo neatsiejama kasdienos dalimi? Pakaks! Kovo 8-tąją visas pasaulis švenčia Tarptautinę Moters dieną tam, kad pagerbtų Tave. Taigi sustok, atsikvėpk ir pasijusk tikra dienos karaliene!

Naujienų apžvalgaVakarinė odos priežiūros rutina

GrožisPuoselėkime savo grožį ištisus metus

Šie metai bus nuostabūs.  Iš kur tai žinome? Nes čia pateikiame svarbiausius Naujųjų Metų grožio tikslus, kuriuos vykdyti būtina pradėti nedelsiant!

GrožisKOVOJAME SU ŠALČIU: KAIP APSAUGOTI ODĄ IR PLAUKUS?

Žiema neabejotinai yra vienas gražiausių metų laikų. Sniegu nukloti laukai, kurie kristaliukais tviska saulės spinduliuose – tai gražioji šio sezono pusė. Bet yra ir kita, daug iššūkių kelianti dalis: slidūs keliai, pusnys, šaltas vėjas ir nuolat šildomos patalpos. Tai ne tik koreguoja mūsų kasdienos įpročius, bet ir verčia šį tą keisti savo odos ir plaukų priežiūroje. Štai keli patarimai, kaip kovoti su atšiauriu oru ir maksimaliai apsisaugoti.