Straipsniai kategorijoje

Grožis

GrožisERBOLINEA - jaukių ir rafinuotų namų aromatai

Kai kiemą už lango užkloja sniego patalai – namuose leisti vakarus traukia dar labiau. Čia žybsi eglės lemputės, garuoja ką tik užplikyta arbata, o kambarį užpildo mylimas namų kvapas. Pastarąjį renkuosi, atsižvelgdama į metų laiką, o kartais į nuotaiką. Šią žiemą namų jaukumą išpildau ERBOLINEA Prestige Rosato Di Vino aromatu.

GrožisHair Rituel by SISLEY - inovatyvios formulės, aromatai ir ilgalaikis poveikis

Mano rankose atsidūrus „Hair rituel by SISLEY“ priemonėms, pirmas dalykas, kurį puolu daryti – uosti jas. SISLEY visuomet žavi natūraliu žoleliu aromatu ir plaukų priežiūros priemonės – ne išimtis. Antra – apima palengvėjimas, kai suprantu, kad priemonės skirtos plaukų apimčiai didinti. Rudenį ėmiau gerti vitaminus, tačiau organizmas poveikį pajus tik po 2-3 mėnesių, o slenkančius plaukus norisi pagauti jau dabar.

GrožisEISENBERG Paris - viskas, kas svarbiausia odos senėjimo procesams pristabdyti

Ach, kaip plastiškai valso ritmu už lango ant žemės leidžiasi spalvoti medžių lapai... Viens du trys... viens du trys... Žvilgsnio „atplėšti“ neįmanoma... Žiūri, siela nurimsta ir, regis, nieko daugiau nesinori tik svajoti... Dieviškas gamtos grožis... Ir nežinau ar vaizdas pritraukia pojūčius, ar pojūčiai sufokusuoja žvilgsnį į vaizdą, bet beskaitinėjant apie vieną iš kosmetikos rinkos korifėjų, akį patraukia tokia eilutė: „...vienas iš pagrindinių kompanijos tikslų yra atnešti grožį į vyrų ir moterų gyvenimą...“ O kai apie grožį kalba Jose Eisenberg - dailininkas, mados, elitinio meno ir grožio guru, sumanęs sujungti šias dvi sritis į vieną, netikėti neįmanoma...

GrožisAVANT - švytinčios odos šaltinis

Kiek jums svarbus jūsų įvaizdis? Ar stengiatės, kad jis atspindėtų ne tik jūsų grožio suvokimą, bet ir vidines vertybes? Mėgstu sėdėti parke vidury dienos ir stebėti žmones. Kartais žaidžiu žaidimą „Pasikeičiam stiliais“. Bandau įsivaizduoti, kaip atrodytų pro šalį einantis laisvos sielos, ekstravagantiškos išvaizdos menininkas, įvilktas į jį lenkiančio klerko griežtą klasikinį kostiumą ir atvirkščiai... Dažniausiai, tokia vizualizacija sukelia tik juoką, nes tai nedera. Mūsų įvaizdis - vizitinė kortelė, vaizdinė žinutė apie tai, kas mes ir kaip suprantame pasaulį, apie tai, kaip norėtume, kad mus priimtų. Tai svarbu. Ir svarbu ne tik žmonėms. Reprezentacija itin rūpinasi kiekviena, save gerbianti įmonė, kurdama savo įvaizdį per prekės ženklus su tam tikra filosofija ir vertybėmis...

GrožisPIXI - puikiai žino, ko reikia odai

PIXI – iš makiažo pasaulio į odos priežiūrą įžengęs prekės ženklas. Tokie paprastai puikiai žino, ko reikia odai prieš ar po makiažo, o kiti produktai būna verti atidesnio įvertinimo. Išbandžiau, įvertinau ir turiu pripažinti, kad likau nustebinta. Nuoširdžiai.

GrožisRitual of Karma linija - dvelkianti aristokratiška ramybe

Neseniai akis užkliuvo už antraštės: „Kaip kvepia ramybė“? Neskaičiau toliau, bet užsigalvojau... O tikrai, kaip ta ramybė kvepia?  Kaip apskritai mus veikia kvapai ir kodėl juos mėgstame? Mūsų dienomis, kai gyvename dideliu tempu ir, regis, nebelieka laiko ir galimybių atsipalaiduoti, vis dažniau girdime žodį „aromaterapija“. Tai mokslas, kuris remdamasis senolių  išmintimi bei šiuolaikinio mokslo pasiekimais, terapines aromatinių aliejų savybes pasitelkia norint atpalaiduoti ar stimuliuoti kūną ir dvasią, įveikti negalavimus, pagerinti bendrą savijautą. Ir netikėti juo neįmanoma. Paskaičiuokim, kiek kvapnių produktų rikiuojasi mūsų kosmetikos lentynėlėje? 

GrožisKasdienė odos priežiūra su SEBAMED

SEBAMED rinkoje tikrai ne naujokai ir savo gerbėjų ratą užkariavo ne įmantriomis pakuotėmis ar niekur dar nematytomis produktų sudėtimis, o paprastumu ir efektyvumu. Kokis jų sėkmės paslaptis? Gamintojas pasirinko aiškią kryptį – palaikyti natūralią odos pH. Ir tai veikia.

GrožisNORDIK - šiaurietiškų natūralių ir ekologiškų ingredientų prabanga

Dažnai girdžiu frazę: „noriu tik natūralios, ekologiškos kosmetikos“.  Labai gerbiu norą saugoti planetą ir tai daryti per save. Juk kiekvieno mūsų mažas žingsnelis- tai didelis rezultatas ateities kartoms! Ačiū Jums!

GrožisJOICO - džiaugsmo kupinoms sruogoms

Juk visi žinome tą sveikų, švelnių ir žvilgančių plaukų jausmą, kai šukuoji, lieti pirštais, jauti ant skruostų, pečių. Jei gatvėje su pavydu palydite nuostabių plaukų savininkes, jums verta paskaityti šį blog’ą ir galiausiai - išmėginti JOICO produktus

GrožisAtnaujink savo kosmetinę kartu su ISADORA

Naujieji metai jau įgavo pagreitį, o tai tikriausiai reiškia, kad Naujųjų metų pažadai taip pat. Kada, jei ne pavasarį, geriausias metas atnaujinti ne tik savo spintą, bet ir kosmetinę? Šiandien visą dėmesį skirsiu ISADORA kosmetikos priemonėms ir tikiuosi, kad rasite kuo papildyti ar atnaujinti savo dekoratyvines priemones.