Straipsniai kategorijoje

Grožis

GrožisBIOSILK – šilko proteinų terapija sveikesniems plaukams

BIOSILK ir šilko linija – visiška klasika, kuri papirko didelę dalį savo pirkėjų. Kodėl? Kaip veikia? Kam tinka ir kuo ši linija ypatinga? Apie tai ir paplepėkime.

GrožisAtgal į mokyklą su E.L.F

Kam į mokyklą, kam į universitetą, o kam į darbą. Kad ir kur ruoštumeisi – ryte laiko visada trūksta. Atlikim viską greitai, kokybiškai ir ekonomiškai. Šiandien kuriame natūralų makiažą su E.L.F. Neužtruksi nei 5 minučių!

GrožisKūno aliejus: ne tik sausai odai

Įvairūs aliejai nuo seniausių laikų buvo neatsiejami nuo grožio ritualų. Jais puoselėti plaukai, veido ir kūno oda, jie naudoti dėl savo skleidžiamo ir ilgai išliekančio aromato. Aliejus yra be galo turtingas įvairiomis prasmėmis. Ypač dabartiniais laikais, kai technologijos leidžia prie jų natūraliai turimų savybių pridėti ir papildomos naudos.

GrožisMIZON: sraigių ekstraktas tavo grožiui

MIZON garsėja savo pažangiais sprendimais, kokybe ir gebėjimu sukurti nepriekaištingą odos priežiūros rutiną kiekvienam odos tipui. Viena pagrindiniu sėkmės paslapčių – sraigių ekstraktas. Apie jį ir pakalbėkime.

GrožisPasiruošk fantastiškam įdegiui!

Collistar priemonės padės Tau nuostabiai įdegti ir mėgautis saule atsakingai.

GrožisAr tikrai padarei viską, kad Tavo oda būtų nuostabi?

Leisk Collistar priemonėms pasirūpinti Tavo kūno odos švelnumu ir natūraliai atrodančiu veido odos įdegiu.

GrožisAr bandei vieną populiariausių veido serumų pasaulyje?

Jis yra pagerbtas galybe apdovanojimų. Jis neabejotinai populiariausias iš visų ESTÉE LAUDER sukurtų veido serumų. Jis turi nesuskaičiuojamą kiekį teigiamų atsiliepimų ir rekomendacijų įvairiuose jį parduodančioje internetinėse parduotuvėse. Jis - Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II.

GrožisBiosilk atgaiva Tavo plaukams

Biosilk šampūnas, kondicionierius, serumas bei nuo karščio apsauganti dulksna – viskas ko reikia Tavo sveikiems plaukams.

 

GrožisŠarmingasis Sebastian Gradzik Lietuvoje!

Rugpjūčio 8 dieną Vilniaus prekybos centre Panorama po rekonstrukcijos buvo atidaryta didžiausia bei moderniausia Lietuvoje DOUGLAS parduotuvė. Ta proga pasidalinti patarimais ir papuošti mūsų merginas bei moteris į atnaujintą DOUGLAS parduotuvę atvyko Smashbox prekės ženklo atstovas Sebastian Gradzik. Aš taip pat nuskubėjau į prekybos centrą Panorama ir pasinaudojau šia neeiline galimybe...

GrožisAMBER VALLETTA: "noriu, kad moterys jaustųsi natūraliai gražios"

Sveiki! Kviečiu dirstelėti į mano pasaulį. Noriu, kad jaustumėtės patogiai, jaukiai, visiškai laisvai, tokie, kokie esate.   Kokie momentai jūsų, kaip modelio ir aktorės, karjeroje įsimintiniausi? Mano, kaip modelio, karjeroje įsimintiniausia savaitę trukusi fotosesija su Richardu Avedonu „Versace“ mados namams. O kaip aktorė labiausiai prisimenu darbą su Willu Smithu filmuojant „Hičą – meilės specialistą“. Ir taip pat tą momentą, kai pačią pirmą filmo „Praeities šešėliai“ („What Lies Beneath“) filmavimo dieną turėjau apsižergti Harrisoną Fordą, kurio niekada asmeniškai anksčiau nebuvau sutikusi; jaučiausi nejaukiai.