Straipsniai kategorijoje

Grožis

GrožisLaikas rinkti Kalėdines dovanas

Kalėdos puikus metas susikoncentruoti į tai, kas svarbiausia – brangiausius žmones. Artėjant šventiniam laikotarpiui pradedam galvoti, kaip galėtume juos nustebinti. Kas juos nudžiugintų. Gal dovana turėtų būti praktiška? Gal kas nors su simbolika ir labai asmeniška? O gal kas nors visiškai netikėta? Šie klausimai kartais gali tapti tikru galvosūkiu, tad siūlau kartu pasižvalgyti į DOUGLAS paruoštus pasiūlymus ir be streso užpildyti Kalėdų senelio maišą.

GrožisBIOSILK – šilko proteinų terapija sveikesniems plaukams

BIOSILK ir šilko linija – visiška klasika, kuri papirko didelę dalį savo pirkėjų. Kodėl? Kaip veikia? Kam tinka ir kuo ši linija ypatinga? Apie tai ir paplepėkime.

GrožisAtgal į mokyklą su E.L.F

Kam į mokyklą, kam į universitetą, o kam į darbą. Kad ir kur ruoštumeisi – ryte laiko visada trūksta. Atlikim viską greitai, kokybiškai ir ekonomiškai. Šiandien kuriame natūralų makiažą su E.L.F. Neužtruksi nei 5 minučių!

GrožisKūno aliejus: ne tik sausai odai

Įvairūs aliejai nuo seniausių laikų buvo neatsiejami nuo grožio ritualų. Jais puoselėti plaukai, veido ir kūno oda, jie naudoti dėl savo skleidžiamo ir ilgai išliekančio aromato. Aliejus yra be galo turtingas įvairiomis prasmėmis. Ypač dabartiniais laikais, kai technologijos leidžia prie jų natūraliai turimų savybių pridėti ir papildomos naudos.

GrožisMIZON: sraigių ekstraktas tavo grožiui

MIZON garsėja savo pažangiais sprendimais, kokybe ir gebėjimu sukurti nepriekaištingą odos priežiūros rutiną kiekvienam odos tipui. Viena pagrindiniu sėkmės paslapčių – sraigių ekstraktas. Apie jį ir pakalbėkime.

GrožisPasiruošk fantastiškam įdegiui!

Collistar priemonės padės Tau nuostabiai įdegti ir mėgautis saule atsakingai.

GrožisAr tikrai padarei viską, kad Tavo oda būtų nuostabi?

Leisk Collistar priemonėms pasirūpinti Tavo kūno odos švelnumu ir natūraliai atrodančiu veido odos įdegiu.

GrožisAr bandei vieną populiariausių veido serumų pasaulyje?

Jis yra pagerbtas galybe apdovanojimų. Jis neabejotinai populiariausias iš visų ESTÉE LAUDER sukurtų veido serumų. Jis turi nesuskaičiuojamą kiekį teigiamų atsiliepimų ir rekomendacijų įvairiuose jį parduodančioje internetinėse parduotuvėse. Jis - Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II.

GrožisBiosilk atgaiva Tavo plaukams

Biosilk šampūnas, kondicionierius, serumas bei nuo karščio apsauganti dulksna – viskas ko reikia Tavo sveikiems plaukams.

 

GrožisŠarmingasis Sebastian Gradzik Lietuvoje!

Rugpjūčio 8 dieną Vilniaus prekybos centre Panorama po rekonstrukcijos buvo atidaryta didžiausia bei moderniausia Lietuvoje DOUGLAS parduotuvė. Ta proga pasidalinti patarimais ir papuošti mūsų merginas bei moteris į atnaujintą DOUGLAS parduotuvę atvyko Smashbox prekės ženklo atstovas Sebastian Gradzik. Aš taip pat nuskubėjau į prekybos centrą Panorama ir pasinaudojau šia neeiline galimybe...