Straipsniai kategorijoje

Grožis

GrožisMagiška aromatų terapija su SMELLS LIKE SPELLS

Mįslė - „Akys jo nemato, bet apie mus jis daug ką pasako“ Kas?

Tiesa, nėra tokios mįslės, berašydama sugalvojau. Bet... šiandien prisilieskime prie jo - KVAPO ir magijos, kurią jis dovanoja, kuri ne vienam mūsų tampa asmeninės išraiškos forma ar net manifestu... Mes apsisiaučiame ja norėdami atrasti naujus pojūčius, sužadinti malonius prisiminimus ar net padėti išsipildyti karščiausioms svajonėms... Saldžiai raganiška kvapo magijos mistika.

GrožisMOKOSH produktai - natūraliau nei natūralu

„Natūraliau nei natūralu“ arba „Duoklė gamtai“. Štai su tokiu manifestu šįkart skubu pas jus ir noriu supažindinti su natūralios kosmetikos prekės ženklu, kuris vilioja ne vien daugybe natūralių veikliųjų medžiagų, bet ir nuostabiais produktų kvapais. Tai lenkų prekės ženklas MOKOSH“. Pavadinimas kilęs nuo senosios slavų deivės Mokosz, kuri buvo žemės, derliaus, vandens ir moterų reikalų globėja.

GrožisVienas, du, trys ir tavo oda spindi!

Dabartiniais, didelės pasiūlos, laikais, odos priežiūros priemones išsirinkti gali būti ne tokia jau ir lengva užduotis. Kartais visai gerai, kai pats gamintojas aiškiai surikiuoja naudotinų priemonių eiliškumą. ONE.TWO.FREE!

GrožisGražus įdegis be saulės? Įmanoma!

Regis, vasara jau vilioja pasikaitinti saulėje, bet... niekaip nelieka laisvo laiko. Įtariu, kad aš tokia ne viena.

O pasižiūrėjus į „išbalusią“ kūno odą, mintį apie besiplaikstančią suknelę iškart „nulaikinu“. Kaip beneigtum, gyvename grožio kulto laikmetyje ir net stiprią asmenybę tie „standartai“ ima ir nejučiomis „pagraužia“

GrožisEKSPERTO PASIRINKIMAS: HERMZ prausiklis visiems

Jei tavo vonios kraštas per siauras galybei buteliukų, kurie ten apsigyvena, turiu puikių naujienų. Dabar galėsi visiems šeimos nariams skirti vieną prausiklį. Kaip?

Grožis3 idėjos tavo pavasario manikiūrui

Dabar namuose gali susikurti tokį patį nagų dizainą kaip ir salone - sek 3 mūsų pamokas žingsnis po žingsnio ir greitai susikurk įvaizdžius, kuriais žavėsi ir žavėsiesi! Gėlėti nagai, pilnas  ar mikro prancūziškas8 manikiūras? Parodysime viską, ko reikia madingam įvaizdžiui čia – pradėkime!

GrožisGeras dienos startas su STENDERS Ginger&Lemon kūno linija

Sėdžiu išsišiepusi prie kompiuterio ir žaviuosi, jog gimiau moterimi... Ne ne, prieš vyrus nesu nusiteikusi, čia apie kitką...

GrožisKIEHL'S - kosmetika, kuri gamina laimės hormonus

Ar kada nors esate svarstę, kaip susijusi kosmetika ir laimės hormonų kiekis? Ar tikite, kad tai įmanoma misija?

GrožisERBOLINEA - jaukių ir rafinuotų namų aromatai

Kai kiemą už lango užkloja sniego patalai – namuose leisti vakarus traukia dar labiau. Čia žybsi eglės lemputės, garuoja ką tik užplikyta arbata, o kambarį užpildo mylimas namų kvapas. Pastarąjį renkuosi, atsižvelgdama į metų laiką, o kartais į nuotaiką. Šią žiemą namų jaukumą išpildau ERBOLINEA Prestige Rosato Di Vino aromatu.

GrožisHair Rituel by SISLEY - inovatyvios formulės, aromatai ir ilgalaikis poveikis

Mano rankose atsidūrus „Hair rituel by SISLEY“ priemonėms, pirmas dalykas, kurį puolu daryti – uosti jas. SISLEY visuomet žavi natūraliu žoleliu aromatu ir plaukų priežiūros priemonės – ne išimtis. Antra – apima palengvėjimas, kai suprantu, kad priemonės skirtos plaukų apimčiai didinti. Rudenį ėmiau gerti vitaminus, tačiau organizmas poveikį pajus tik po 2-3 mėnesių, o slenkančius plaukus norisi pagauti jau dabar.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!