Straipsniai kategorijoje

Grožis

GrožisAtnaujink savo kosmetinę kartu su ISADORA

Naujieji metai jau įgavo pagreitį, o tai tikriausiai reiškia, kad Naujųjų metų pažadai taip pat. Kada, jei ne pavasarį, geriausias metas atnaujinti ne tik savo spintą, bet ir kosmetinę? Šiandien visą dėmesį skirsiu ISADORA kosmetikos priemonėms ir tikiuosi, kad rasite kuo papildyti ar atnaujinti savo dekoratyvines priemones.

GrožisCOLLISTAR dekoratyvinė kosmetika veido odos grožiui puoselėti

Turtingą, beveik 40 metų patirtį turinti italų kompanija COLLISTAR, džiugina savo filosofija ir kviečia draugauti - Milane užgimęs prekės ženklas itin vertina tyrimų svarbą, o produktų efektyvumas derinamas su pagarba ne tik odai, bet ir planetai. Kalbant konkrečiai, pasidalinsiu patirtimi išbandant kremines veido pudras, kompaktinę pudrą ir skaistalus.

GrožisNepriekaištingos blakstienos su ISADORA

Per visą savo gyvenimą esu išbandžiusi tikrai nemažai blakstienų tušų. Nors ir negaliu pasigirti ypatingai ilgomis, riestomis bei tankiomis blakstienomis, bet gero rietiklio ir tušo pagalba – kiekvienas iš mūsų tokias blakstienas gali turėti! Man svarbiausia, kad tušas nesukabintų blakstienų, suteiktų apimties bei ryškumo ir išsilaikytų visą dieną. Šiandien noriu apžvelgti būtent IsaDora blakstienų tušus ir pasidalinti su Jumis nuoširdžia savo nuomone :) 

GrožisDR. IRENA ERIS - atsakomybė ir gebėjimas jausti laiko pulsą

Kuo daugiau bendrauju, tuo labiau neramina sklandantis įsitikinimas, kad norint turėti gražią ir sveiką odą, reikia daug laiko ir pinigų. Reklamuojama brangi kosmetika, propaguojama masažo ar veido mankštų nauda palaužia ryžtą ir ne vieną priverčia nuleisti rankas...  Bet ar tikrai tai vienintelės veiksmingos priemonės? Pabudinot manąjį vidinį maištininką, todėl SKELBIU KARĄ MITAMS!

GrožisARMANI BEAUTY – nereikalaujančiai pastangų kasdienei tobulybei

Per pastaruosius du dešimtmečius ikoniškas „LUMINOUS SILK“ MAKIAŽO PAGRINDAS buvo ne kartą pagerbtas spaudoje ir įvertintas makiažo meistrų. Įkvėptas įmantrios šarmezo šilko tekstūros, „LUMINOUS SILK“ asortimentas įkūnija Giorgio Armani natūralaus grožio išryškinimo filosofiją. Nuo pirmojo pasirodymo šis makiažo pagrindas, prieinamas 40 atspalvių, buvo geriausiai saugoma paslaptis tarp makiažo meistrų.

GrožisQ+A: tobula veido rutina - misija „Įmanoma“

Manau, daugelis sutiks - išsirinkti tobulas priemones veido priežiūrai gali būti misija „Neįmanoma“. O kodėl turėtų būti - veido oda yra išties subtilesnė nei kūno oda, jos tipai yra skirtingi, jos ypatumai priklauso nuo lyties, veido oda, kaip ir visas kūnas, keičiasi su amžiumi, yra paveikiama aplinkos, kurioje gyvename ar atsiduriame tik laikinai ir čia tik dalis veiksnių, kuriuos sulyg trisdešimtmečiu galiu skaičiuoti vis dažniau.

GrožisELIZABETH ARDEN - mūsų dienų „jaunystės panacėja“

Kas buvo XX amžiaus pradžios “fėja - krikštamotė“, sukūrusi pilną paslaugų paketą tam, kad visos Pelenės karališkoje puotoje atrodytų kaip princesės? Kieno gyvenimas buvo toks spalvingas, pilnas beribės aistros darbui ir netgi aštrios kovos, kad buvo ne tik aprašytas knygoje, bet virto Brodvėjaus miuziklu „War Paint“?

GrožisSISLEY Izia La Nuit - odė nakčiai, pažadinanti pojūčius!

Naujasis aromatas įkvėptas originaliųjų Izia kvepalų kurie yra ryškaus, erdvaus gėlių kvapo. Tačiau naktinė sesuo La Nuit siūlo atnaujintą intensyvumą...

GrožisSISLEY kosmetika - lyg antra oda

Kad ir kokias veido odos problemas ar netobulumus norėtume užmaskuoti kosmetika, vienas svarbiausių kokybiško makiažo rodiklių - natūraliai švytinčios ir gaivios odos efektas. Individualiai parinktas makiažo pagrindas, tinkami skaistalai ir akcentą suteikiantis lūpdažis yra šio tikslo pagrindas.

GrožisNuostabios draugystės pradžia su DRIU BEAUTY

Rudeninė melancholija... Ji tikra provokatorė, nugramzdinanti į apmąstymus