Straipsniai kategorijoje

Grožis

GrožisNuostabios draugystės pradžia su DRIU BEAUTY

Rudeninė melancholija... Ji tikra provokatorė, nugramzdinanti į apmąstymus

GrožisAtskleisk natūralų grožį su ISADORA

“Tikrasis grožis nematomas” - A. de Sent Exiuperi.  Manau šis posakis tinka šiandienos blog’ui apibūdinti. Esat fanas/-ė Natūralaus makiažo? Jeigu, jūsų atsakymas yra taip, tada ISADORA brand’as yra sukurtas jums. Gavau progą išbandyti porą naujų produktų ir noriu su jumis pasidalinti savo įspūdžiais. 

 

GrožisGIORGIO ARMANI - užburiančios akys, sukurtos be pastangų

Firminis „Armani“ akių makiažas yra išskirtinai elegantiškas, pasižymintis grafišku, tačiau minimaliu meniškumu. Nūdienos gyvenimo kontekste akys įgauna naują reikšmę saviraiškoje. „Armani“ siūlo paprastą, veiksmingą būdą, kuris ištobulina žvilgsnį, suteikiant jam daugiau žavesio.

GrožisNaujosios kartos moksliškai pagrįsti produktai iš GROWN ALCHEMIST

Įsivaizduokite: rytas... įsipilate puodelį kvapnios kavos, susirangote dar nepaklotoje lovoje, akimis suskaičiuojate besimėtančius daiktus, kuriuos reikės susitvarkyti, įsijungiate rytinę žinių laidą ir bandote susikaupti naujai darbo dienai... Laikas spaudžia.

 

GrožisSenėjimą lėtinantis sprendimas su COLLISTAR Magnifica

“Niekada nesakyk niekada”- pamenat tokį posakį? Gyvenimo ironija- kuo labiau „bręsti“, tuo labiau tuo įsitikini, nes visi „niekada“ kažkaip nepadoriai vis ima priminti apie save :D. Taip man buvo kažkada, kai tėvai vertė tapti mokytoja. Oi, maištavau... Mokytoja? Aš? Niekada!!! Tai vat ir prašom, rezultatas: negaliu nusėdėti ko nors nepasimokius ir nejaučiu pasitenkinimo, jei tuo nepasidalinu :D.

O tą norą dalintis žiniomis šįkart išprovokavo atnaujinta ir mūsų rinkoje galų gale atsiradusi naujoji COLLISTAR veido priežiūros linija MAGNIFICA.

GrožisGražus įdegis be saulės? Įmanoma!

Regis, vasara jau vilioja pasikaitinti saulėje, bet... niekaip nelieka laisvo laiko. Įtariu, kad aš tokia ne viena.

O pasižiūrėjus į „išbalusią“ kūno odą, mintį apie besiplaikstančią suknelę iškart „nulaikinu“. Kaip beneigtum, gyvename grožio kulto laikmetyje ir net stiprią asmenybę tie „standartai“ ima ir nejučiomis „pagraužia“

GrožisŽemės diena. 04.22.

Kiekvienais metais balandžio 22 dieną visame pasaulyje minima Žemės diena, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į svarbias mūsų planetos problemas – klimato kaitą, visuotinį atšilimą, didžiulius taršos kiekius. Žvelgiant į šių dienų aktualijas, visą pasaulį paveikusi pandemija taip pat smarkiai padidino sunaudojamo plastiko kiekį, o plastiko tarša yra kenksminga ne tik aplinkai, bet ir mūsų sveikatai.

GrožisViskas apie odos priežiūrą žiemą + vertingi patarimai odos jaunystei

Douglas odos priežiūros ekspertė Žydrūnė Miliukaitė (XX) išduoda, kaip prižiūrėti odą šaltuoju metų laiku ir kokios priemonės bei įpročiai mums dovanos jauną, stangrią odą taip ilgai, kaip to norime.

GrožisMergina, kuri neliko nepastebėta

Jau aštuonerius metus „Modilinos“ agentūroje modeliu dirbančios kaunietės Simos (22) gyvenimas primena nuotykių kupiną filmą. Nuo garsių žurnalų fotosesijų, podiumų mados sostinėse, kuriais eina tik išrinktieji, iki keisčiausių girdėtų komplimentų ir romantiškos pažinties su dainininku Justinu Bieberiu.

GrožisAugalų supermenė

Kai kaunietė Aistė Virketė (33) artimiesiems pranešė, kad steigia pirmąją kambarinių augalų prieglaudą žemėje, dauguma manė, kad tokia beprotiška idėja išblės kaip įsižiebusi. Bet „Gyvybės langelis“ veikia jau trečius metus. Iš į vieną kambarį sugrūstų kaktusų miškelio jis pavirto erdvia gamtos mokykla, kurioje netyla žmonių klegesys. Ypač retą ekoterapeutės diplomą turinti Aistė veda miško maudynes gamtoje, praktikuoja sodininkystės terapiją, pati sukūrė savadarbes popieriaus perdirbimo stakles, rašo knygą apie miško naudą žmogui ir... vis dar kovoja su jos veiklos skeptikais, tarp kurių – ir prieglaudos reikalų epicentre gyvenantis sutuoktinis.