Straipsniai kategorijoje

Grožis

GrožisŽemės diena. 04.22.

Kiekvienais metais balandžio 22 dieną visame pasaulyje minima Žemės diena, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į svarbias mūsų planetos problemas – klimato kaitą, visuotinį atšilimą, didžiulius taršos kiekius. Žvelgiant į šių dienų aktualijas, visą pasaulį paveikusi pandemija taip pat smarkiai padidino sunaudojamo plastiko kiekį, o plastiko tarša yra kenksminga ne tik aplinkai, bet ir mūsų sveikatai.

GrožisViskas apie odos priežiūrą žiemą + vertingi patarimai odos jaunystei

Douglas odos priežiūros ekspertė Žydrūnė Miliukaitė (XX) išduoda, kaip prižiūrėti odą šaltuoju metų laiku ir kokios priemonės bei įpročiai mums dovanos jauną, stangrią odą taip ilgai, kaip to norime.

GrožisMergina, kuri neliko nepastebėta

Jau aštuonerius metus „Modilinos“ agentūroje modeliu dirbančios kaunietės Simos (22) gyvenimas primena nuotykių kupiną filmą. Nuo garsių žurnalų fotosesijų, podiumų mados sostinėse, kuriais eina tik išrinktieji, iki keisčiausių girdėtų komplimentų ir romantiškos pažinties su dainininku Justinu Bieberiu.

GrožisAugalų supermenė

Kai kaunietė Aistė Virketė (33) artimiesiems pranešė, kad steigia pirmąją kambarinių augalų prieglaudą žemėje, dauguma manė, kad tokia beprotiška idėja išblės kaip įsižiebusi. Bet „Gyvybės langelis“ veikia jau trečius metus. Iš į vieną kambarį sugrūstų kaktusų miškelio jis pavirto erdvia gamtos mokykla, kurioje netyla žmonių klegesys. Ypač retą ekoterapeutės diplomą turinti Aistė veda miško maudynes gamtoje, praktikuoja sodininkystės terapiją, pati sukūrė savadarbes popieriaus perdirbimo stakles, rašo knygą apie miško naudą žmogui ir... vis dar kovoja su jos veiklos skeptikais, tarp kurių – ir prieglaudos reikalų epicentre gyvenantis sutuoktinis.

GrožisAistra pusryčiams, pietums ir vakarienei

Jei negalite atsispirti sidabriniams šaukštams, kaupiate kvepalų buteliukus ar aukštakulnius, žinokite – tai tik pradžia. Vis daugiau entuziastų drįsta rinkti originalius ir netikėtus daiktus, o palaikomi aplinkinių savo gyvenimo desertą paverčia pačiu gyvenimu. Ką jie dėl to paaukoja, ką gauna ir kur ši maloni manija gali nuvesti? Vieni įdomiausių Lietuvos kolekcininkų dalijasi savo neeilinėmis patirtimis, kurios nuvedė net iki muziejų.

GrožisSupakuota meilė

Kalėdos neįsivaizduojamos be gražiai supakuotų dovanų, tačiau keliautojui iš praeities tai gali pasirodyti netgi labai keista! Ar žinote, kaip klostėsi dovanų pakavimo tradicijos? Kada atsirado spalvotas popierius, lipnioji juostelė, kas įkvėpė dovanas dėti į kojines? Ir kokie patarimai XXI amžiuje padės meilę aplinkiniams pademonstruoti su dviguba jėga.

GrožisJam ploja moterys

Sunku patikėti, bet žinomas grimo meistras, DOUGLAS makiažo ekspertas Povilas Staniulionis (28) kažkada vos netapo į baltą chalatą įsispraudusiu laboratorijos darbuotoju. Kaip Povilas virto grimo virtuozu, kurio darbus išvydusios moterys kaipmat išduoda savo meistrus ir skuba pas jį? Kokiomis mados tendencijomis verta sekti? Ar vyrams reikalingas makiažas ir kokia kosmetikos priemonė be išimties turėtų būti kasdienės rutinos dalis, jei nenorime per anksti pasenti.

GrožisDrugelis, kuris išsirito vėliau

„Ginger Tail“ prekinio ženklo įkūrėja, populiari juvelyrė Laura Šiugždinė (41) po keturiasdešimtmečio pasiekė pilnatvę: turi ją palaikančią šeimą, pačios įkurtą studiją ir dirbtuves Užupyje ir sako taip mėgstanti darbą, kad nė nepastebi, kaip prabėga šešios kasdien juvelyrikai skiriamos valandos. Tačiau kai prieš dvejus metus nusprendė palikti geras pareigas mados versle ir nerti į juvelyrikos avantiūrą, viskas neatrodė taip paprasta. Teko įveikti ir vidinę krizę, ir visuomenės spaudimą, kad jau per vėlu kažką keisti, ypač jei tu – dar ir dviejų vaikų mama.

GrožisLaikas rinkti Kalėdines dovanas

Kalėdos puikus metas susikoncentruoti į tai, kas svarbiausia – brangiausius žmones. Artėjant šventiniam laikotarpiui pradedam galvoti, kaip galėtume juos nustebinti. Kas juos nudžiugintų. Gal dovana turėtų būti praktiška? Gal kas nors su simbolika ir labai asmeniška? O gal kas nors visiškai netikėta? Šie klausimai kartais gali tapti tikru galvosūkiu, tad siūlau kartu pasižvalgyti į DOUGLAS paruoštus pasiūlymus ir be streso užpildyti Kalėdų senelio maišą.

GrožisBIOSILK – šilko proteinų terapija sveikesniems plaukams

BIOSILK ir šilko linija – visiška klasika, kuri papirko didelę dalį savo pirkėjų. Kodėl? Kaip veikia? Kam tinka ir kuo ši linija ypatinga? Apie tai ir paplepėkime.