Blogas

PatarimaiPajusk magiją

PatarimaiDovanų idėjos: odos priežiūros entuziastams

Kalėdos -  tai laikas, kai tampame magais, gebančiais užburti gerumu, meile, paslaptimi... Laikas, dovanojantis stebuklingą galią prisiliesti prie žmogaus esmės, aktyvuoti sielos virpesius, priversti užmiršti visa, kas slegia ar neramina. Tai ypatinga proga padovanoti akimirkas, kurios neišdildomai įsirašys į mūsų atmintį, sustiprins žmogišką ryšį, leis pajusti savąją vertę. Kalėdos - tai EMOCIJA! Nėra didelių ar mažų emocijų, tai tiesiog nuostabus jausmas, kuriantis šventės pojūtį širdyse. Taigi, nesvarbu kokią dovaną išrinksite, emocijos neturi “dydžių lentelės”

PatarimaiGrožio rutina vyrams

Vos keli žingsniai iki išpuoselėtos ir stilingos išvaizdos: mes parodysime, kaip to pasiekti ir kurie produktai gali pakeisti tavo patrauklumą puoselėjančią rutiną.

Naujienų apžvalgaKINETICS Ascendance kolekcija - rudenį kviečia eksperimentuoti

Gražūs ir prižiūrėti nagai gali padėti pasitikėti savimi ir išreikšti savo asmenybę. 

Jau visiems gerai žinomi ir jau begalo pamilti - KINETICS nagų lakai, kurie pirmiausia išsiskiria savo kokybe. Gelio efektas ir jo išsilaikymas tikrai nepalieka abejingų. Juk būtent dėl to dauguma šį prekės ženklą ir pamilo.

PatarimaiGalvos odos priežiūra

PatarimaiGrožio produktai, kuriuos privalo turėti verslo moterys

Įtemptoje biuro rutinoje dažnai nėra laiko giliai įkvėpti ir šiek tiek pailsėti. Puikus priminimas – akimirksniu veikiančios grožio priemonės, kurias gali laikyti po ranka ant savo stalo. Naudokis jomis pasitaikius laisvai akimirkai ir pasimėgauk trumpa pertrauka!

PatarimaiHibridiniai produktai – kas tai?

Minimalios pastangos ir maksimalus funkcionalumas: atrask daugiafunkcinius produktus, atitinkančius įvairius grožio poreikius ir palengvinančius tavo kasdienybę.

GrožisMagiška aromatų terapija su SMELLS LIKE SPELLS

Mįslė - „Akys jo nemato, bet apie mus jis daug ką pasako“ Kas?

Tiesa, nėra tokios mįslės, berašydama sugalvojau. Bet... šiandien prisilieskime prie jo - KVAPO ir magijos, kurią jis dovanoja, kuri ne vienam mūsų tampa asmeninės išraiškos forma ar net manifestu... Mes apsisiaučiame ja norėdami atrasti naujus pojūčius, sužadinti malonius prisiminimus ar net padėti išsipildyti karščiausioms svajonėms... Saldžiai raganiška kvapo magijos mistika.

PatarimaiAtgal į mokyklą, paskaitas ar ofisą

Vasarą galėjai atsipalaiduoti, o dabar nori naują sezoną pasitikti tinkamai? Negali būti nieko lengviau: turime grožio produktų ir stilingų aksesuarų sėkmingai naujojo sezono pradžiai! Nesvarbu, ar į mokyklą, ar į universitetą, ar į biurą – šie specialiai atrinkti produktai padės pasiruošti darbingai sezono pradžiai.

PatarimaiKaip atrasti sau tinkamą veido prausiklį

Tinkamas veido valymas yra bet kokios sėkmingos odos priežiūros rutinos pagrindas! Svarstai, kuris produktas tau tinka? Supažindinsime tave su įvairių tipų prausikliais ir pateiksime informaciją apie tai, kuriems odos tipams jie labiausiai tinka.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!