Straipsniai kategorijoje

Patarimai

PatarimaiOdos priežiūros mitai

Apie odos priežiūrą ir kosmetikos produktus sklando gausybė mitų. Tai nėra blogai ir rodo, jog grožis- aktuali tema. Tik kartais, jie apriboja mūsų galimybes atrasti ką nors netikėto ir naudingo, o būna, kad aklai pasitikėdami ne specialistų nuomone, sulaukiame nemalonių pasekmių. Patirtį semiame pamažu, svarbu domėtis. „ Bausti negalima pasigailėti“- kur dėti kablelį?  Mielai padėsiu jums apsispręsti 

Patarimai7 būdai kovoti su odos senėjimo požymiais

Grožis yra amžinas, o senėjimas - visiškai natūralus dalykas: sulaukus maždaug 25 metų ląstelių atsinaujinimas odoje sulėtėja, ląstelės prasčiau sugeria drėgmę. Tačiau naudojant tikslingas senėjimo požymių atsiradimą stabdančias priemones, galima efektyviai kovoti su raukšlių ir kitų požymių atsiradimu. Kokios priežiūros priemonės gali palaikyti tavo odos spindesį? Mes pasakome.

PatarimaiSužinok, kaip pasiruošti slidinėjimo kelionei

Žiemos sporto sezonas čia! Leidžiant laiką sniege ir trasose, tavęs laukia žemos temperatūros, ledinis vėjas ir spiginanti saulė. Ir visa tai tavo odai nepatinka - ji greitai praranda drėgmę, odos barjeras susilpnėja ir oda gali sudirgti. Sužinok, kaip gali pasiruošti iš anksto ir slidinėjimo kelionėje džiaugtis sveika oda.

PatarimaiStiprink savo odą

Nepažeistas odos barjeras yra raktas į spindinčią ir gražią veido odą. Jį sudaro raginių ląstelių ir „cementinės medžiagos“, pagamintos iš keramidų, lipidų ir cholesterolio. Odos barjeras apsaugo odą nuo per didelio drėgmės praradimo ir žalingo aplinkos poveikio. 

PatarimaiJaukiausios dovanos iš RITUALS

Artėja stebuklingas metas, o aš jam ruošiuosi iš anksto ir labai atsakingai. Ranka ant popieriaus lapo išrašau svarbiausių žmonių vardus ir galvodama apie kiekvieną planuoju kokią dovaną šiemet jiems įteiksiu. Ne pirmus metus esu maloniai apsėsta Rituals magijos... Šios kompanijos produktus ne tik naudoju pati, bet ir su dideliu džiaugsmu dovanoju. Rituals vyrauja visur - nuo automobilio kvapo, jaukių žvakių namie iki puošniai išsirikiavusių kūno priežiūros priemonių vonios lentynėlėje. Sutikite, Rituals priemonės ne tik nuostabiai kvepia, bet ir puošia mūsų aplinką.

PatarimaiDovanų idėjos: odos priežiūros entuziastams

Kalėdos -  tai laikas, kai tampame magais, gebančiais užburti gerumu, meile, paslaptimi... Laikas, dovanojantis stebuklingą galią prisiliesti prie žmogaus esmės, aktyvuoti sielos virpesius, priversti užmiršti visa, kas slegia ar neramina. Tai ypatinga proga padovanoti akimirkas, kurios neišdildomai įsirašys į mūsų atmintį, sustiprins žmogišką ryšį, leis pajusti savąją vertę. Kalėdos - tai EMOCIJA! Nėra didelių ar mažų emocijų, tai tiesiog nuostabus jausmas, kuriantis šventės pojūtį širdyse. Taigi, nesvarbu kokią dovaną išrinksite, emocijos neturi “dydžių lentelės”

PatarimaiKosmetika su CBD. Ką reikėtų žinoti?

Kosmetikos rinkos olimpe nuolat sužimba vis nauja žvaigždė. Paskutiniuosius keletą metų populiarumo aukštumas bando įveikti kanapių aliejus. Ar jis vertas “laurų vainiko”? Pasiaiškinkime.

PatarimaiSausa oda žiemą. Ką daryti?

PatarimaiPigmentinės dėmės ir kaip su jomis kovoti?

Šiltasis metų laikotarpis padovanoja mums begalę malonių potyrių. Saulė, šiluma, atostogos, puiki nuotaika, kokybiškas poilsis, gyvenimo džiaugsmas, grožis - tai tik dalis asociacijų ir emocijų, kurios tampa galingu energijos impulsu išgyventi atėjusį šaltąjį periodą. Visgi, ne vienam iš mūsų nerūpestingoji vasara palieka odoje nelaukiamų ženklų. Tai - pigmentinės dėmės. Neskubėkite savęs teisti! Juk gražiausias yra laimingas žmogus, o stipriausias ginklas kovoje su nemaloniais padariniais- žinios ir… kosmetikos mokslo pasiekimai. Kviečiu jus į edukacinę kelionę

PatarimaiSuper maistas iš egzotiškų kraštų

Reikia pripažinti, kad vasaros metu vaisiai dažnam iš mūsų tampa pagrindiniu skanėstu ir būdu pasilepinti. Jie ne tik puikiai atgaivina karštą vasaros dieną, suteikia mums energijos bei pakelia ūpą, bet ir yra be galo naudingi mūsų organizmui. Deja, dažnu atveju valgydami vaisius net nesusimąstome, kokią naudą iš jų gauname. Paprašėme savo draugų iš „Mangų mangas“, kurie yra bene skaniausių ir kokybiškiausių vaisių, pasiekiančių mūsų stalą, ekspertai Lietuvoje, pasidalinti su mumis savo žiniomis apie vaisių vertingąsias savybes bei jų super galias mūsų grožiui