Straipsniai kategorijoje

Patarimai

PatarimaiDOUGLAS ekspertė dalinasi makiažo šepetėlių magijos paslaptimis

Norint sukurti tobulai atrodantį įvaizdį, kokybiški makiažo šepetėliai yra tokie pat svarbūs kaip ir pačios makiažo priemonės. Makiažo šepetėliai - tarsi burtų lazdelė padedanti sukurti tobulą makiažą. Tarptautinio kosmetikos ir parfumerijos tinklo DOUGLAS makiažo ekspertė Julija Biveinienė teigia, jog tinkamai parinkti šepetėliai ne tik padės išvengti „neskaniai“  atrodančio makiažo, bet ir leis makiažo priemonėms tinkamai atsiskleisti bei pabrėš jūsų grožį!

PatarimaiNišiniai kvapai – ką vertėtų žinoti

Nuo senų laikų kvapai yra viena iš žmogaus įvaizdžio ir asmenybės atskleidimo detalių, kuri subtiliai padeda perteikti save. Nišiniai kvapai yra kuriami ieškantiems unikalaus, išraiškingo aromato, perteiksiančio kūrėjo mintis ir istoriją. Kūrimo procesas, kvepalų pateikimas ir jų koncepcija – tai 3 esminiai skirtumai tarp nišinių ir komercinių kvepalų.

PatarimaiKaip šaltuoju metų sezonu tinkamai pasirūpinti veido oda bei lūpomis?

Šaltasis metų sezonas kasmet tampa dideliu iššūkiu mūsų odai. Bene kiekvieną dieną veido oda susiduria su sudėtingomis sąlygomis – stipriu vėju, šalčiu bei sniegu. Kadangi veidas yra lengviausiai pažeidžiama mūsų kūno vieta, jo priežiūra rudenį bei žiemą yra ypatingai svarbi. Natūralu, jog šaltąjį sezoną veido zonos priežiūra pareikalaus kiek daugiau pastangų. Tinkamai nepasirūpinus oda, susiduriama su veido šerpetojimu, paraudimu, kas gali privesti prie skausmingo išsausėjimo ar netgi odos ligų. Pasirūpinus veido oda, derėtų nepamiršti ir lūpų priežiūros. Kad išlaikytumėte jas minkštas ir nesuskeldėjusias, jų priežiūrai kasdien prireiks skirti vos keletą minučių. „Douglas“ odos priežiūros ekspertė Laima Kairienė dalinasi patikrintais patarimais, kaip šaltuoju metų sezonu tinkamai pasirūpinti veido oda bei lūpomis.

PatarimaiPlaukų priežiūros ekspertė pataria: tobulos garbanos namuose – misija įmanoma!

Kiek netvarkingos, lengvai krentančios garbanos jau ne pirmą sezoną karaliauja stilingiausių šukuosenų topuose. Tarptautinio kosmetikos ir parfumerijos tinklo DOUGLAS plaukų priežiūros ekspertė Laima Kairienė pataria, kaip paprastai išgauti lyg vėjo iškedentas garbanas ir visa tai padaryti namų sąlygomis.

PatarimaiMakiažo ekspertė pataria: kaip lengvai ir greitai pasidaryti kasdienį makiažą namuose

Sveika, spindinti ir natūraliai graži oda dar niekada nebuvo tokia madinga. Natūralus makiažas (angl. no make-up make-up) jau septynis sezonus neišnykta iš pagrindinių grožio tendencijų, šis įvaizdis dar niekada nebuvo toks populiarus kaip dabar. Būtent neutralus įvaizdis pabudina tikrąjį žmogaus grožį ir suteikia pasitikėjimo savimi. Tarptautinio kosmetikos ir parfumerijos tinklo DOUGLAS makiažo ekspertė Julija Biveinienė pataria, kaip paprastai pačioms susikurti tokį makiažą, kad atrodytumėt lyg nepasidažiusi, natūraliai tobulų bruožų.

PatarimaiKaip tinkamai prižiūrėti odą ir užmaskuoti veido raudonį žiemą?

Atėjus žiemai, kartu su dideliais orų pokyčiais ateina laikas keisti ir odos priežiūros bei jos trūkumų maskavimo įpročius. Žvarbiuoju sezonu kone kasdien susiduriame su odą varginančiu šaltu oru, žemu drėgmės lygiu ir dideliu vėju lauke. Šie veiksniai, kaip ir padidinta kambario temperatūra ar karštas dušas, pašalina odai taip reikalingą drėgmę, susilpnina jos natūralų apsauginį barjerą. Staigi temperatūrų kaita skatina kapiliarus susitraukti ir išsiplėsti, todėl veido oda ima rausti.

PatarimaiSausi ir trupantys plaukai? 4 patarimai tam spręsti

Plaukais, kaip ir veido ar kūno oda, reikia nuoširdžiai rūpintis. Jei vėsiuoju metų laiku su jais susitvarkyti dar gana lengva, tai orui šylant tą padaryti gali būti vis sunkiau. O jei dar plaukai dažomi ar dažnai naudojamos formavimo priemonės, kiekvieną kartą į rankas paėmus šepetį susierzinimas garantuotas.

Kaip tai išspręsti? Štai 4 paprasti kasdieniai patarimai tau.

PatarimaiO kurį pasirinksi Tu?

Tarp 6 Collistar tušų tikrai rasi tą, kuris patenkins visus Tavo poreikius!

PatarimaiGaliu lažintis, iki šiol šį prausiklį naudojai neteisingai!

2 puikios makiažo valymo priemonės iš Clinique.

PatarimaiVeido tonikas: kas tai ir kam jo reikia?

Pastebiu, kad vis dar nemažai kam kyla klausimas – kas gi tas tonikas ir kam jo iš vis reikia? Net jeigu ir žino atsakymus, tačiau jo į savo rutiną vis tiek neįtraukia. Ir daug praranda.