Straipsniai kategorijoje

Patarimai

PatarimaiSausi ir trupantys plaukai? 4 patarimai tam spręsti

Plaukais, kaip ir veido ar kūno oda, reikia nuoširdžiai rūpintis. Jei vėsiuoju metų laiku su jais susitvarkyti dar gana lengva, tai orui šylant tą padaryti gali būti vis sunkiau. O jei dar plaukai dažomi ar dažnai naudojamos formavimo priemonės, kiekvieną kartą į rankas paėmus šepetį susierzinimas garantuotas.

Kaip tai išspręsti? Štai 4 paprasti kasdieniai patarimai tau.

PatarimaiO kurį pasirinksi Tu?

Tarp 6 Collistar tušų tikrai rasi tą, kuris patenkins visus Tavo poreikius!

PatarimaiGaliu lažintis, iki šiol šį prausiklį naudojai neteisingai!

2 puikios makiažo valymo priemonės iš Clinique.

PatarimaiVeido tonikas: kas tai ir kam jo reikia?

Pastebiu, kad vis dar nemažai kam kyla klausimas – kas gi tas tonikas ir kam jo iš vis reikia? Net jeigu ir žino atsakymus, tačiau jo į savo rutiną vis tiek neįtraukia. Ir daug praranda.

PatarimaiSužinok, ką Tavo plaukų grožiui siūlo Alterna

Atrask plaukų priežiūros priemones be sulfatų, parabenų ir kitų kenksmingų medžiagų.

PatarimaiYPATINGA ODOS PRIEŽIŪRA ŠALTUOJU METŲ LAIKU

Šaltis neabejotinai yra vienas tų faktorių, kuris daro akivaizdžią įtaką mūsų odos ir plaukų būklei. Tam, kad žiemos laikotarpis praeitų kiek įmanoma lengviau, reikia į savo rutiną įvestis kelis pakeitimus.

PatarimaiŠvytinčio veido efektas: kaip jį sukurti?

Sveika ir natūraliai švytinti oda – tikras šių metų mados klyksmas. Podiumų žvaigždės ir žymiausios grožio gurų tokiam efektui dabar skiria itin daug dėmesio. Nepriekaištingai atrodančia oda galite džiaugtis ir kiekviena jūsų. Tik trys maži žingsneliai, kelių pagrindinių klaidų vengimas ir atrodysit lyg iš žurnalo viršelio.

Patarimai15 produktų, kuriuos privalai turėti savo kosmetinėje

Tiek tikros profesionalės, tiek pirmus žingsnius žengiančios kosmetikos gerbėjos po truputį kaupia produktus be kurių neįsivaizduoja savo pasiruošimo dienai.  Šį kartą ir noriu susikoncentruoti į tą must have sąrašą. Tai 15 produktų, su kuriais bet kur ir bet kada lengvai susikursite net patį įmantriausią makiažą arba pagyvinsite savo įvaizdį.

PatarimaiBlakstienų tušas: kaip sukurti WOW žvilgsnį?

Niekas taip gerai nepabrėžia žvilgsnio, kaip tankios, ryškios ir ilgos blakstienos.  Ne visoms gamta padovanojo nepriekaištingai atrodančias vėduokles ant akių, bet nieko tokio. Tinkamai parinktas blakstienų tušas veikia lyg tikra burtų lazdelė.

PatarimaiVisa tiesa apie raudonus lūpų dažus: kaip pasirinkti?

Iki Šv. Valentino dienos liko visai nedaug, tad pats laikas jai pasiruošti. Visai nesvarbu, kaip žadi praleisti šią dieną. Bet pripažinkim, tai puiki dingstis save palepinti dar vienais lūpų dažais. Raudonais. Ryškiais. Kvapą gniaužiančiais. Nežinai, kaip išsirinkti iš visos galybės? Pasistengsiu šį procesą palengvinti.