Straipsniai kategorijoje

Patarimai

PatarimaiGalvos odos priežiūra

PatarimaiGrožio produktai, kuriuos privalo turėti verslo moterys

Įtemptoje biuro rutinoje dažnai nėra laiko giliai įkvėpti ir šiek tiek pailsėti. Puikus priminimas – akimirksniu veikiančios grožio priemonės, kurias gali laikyti po ranka ant savo stalo. Naudokis jomis pasitaikius laisvai akimirkai ir pasimėgauk trumpa pertrauka!

PatarimaiHibridiniai produktai – kas tai?

Minimalios pastangos ir maksimalus funkcionalumas: atrask daugiafunkcinius produktus, atitinkančius įvairius grožio poreikius ir palengvinančius tavo kasdienybę.

PatarimaiAtgal į mokyklą, paskaitas ar ofisą

Vasarą galėjai atsipalaiduoti, o dabar nori naują sezoną pasitikti tinkamai? Negali būti nieko lengviau: turime grožio produktų ir stilingų aksesuarų sėkmingai naujojo sezono pradžiai! Nesvarbu, ar į mokyklą, ar į universitetą, ar į biurą – šie specialiai atrinkti produktai padės pasiruošti darbingai sezono pradžiai.

PatarimaiKaip atrasti sau tinkamą veido prausiklį

Tinkamas veido valymas yra bet kokios sėkmingos odos priežiūros rutinos pagrindas! Svarstai, kuris produktas tau tinka? Supažindinsime tave su įvairių tipų prausikliais ir pateiksime informaciją apie tai, kuriems odos tipams jie labiausiai tinka.

PatarimaiŽavintis makiažas kiekvienam amžiui

Nesvarbu, ar esi jaunas, ar senas, puikus makiažas pabrėš tavo asmenybę ir išryškins tai, kas  tau patinka. Atrask akcentus, kurie priverčia tave spindėti!

PatarimaiŠviesių plaukų priežiūros gidas

Platininiai šviesūs plaukai atrodo puikiai, tačiau jiems reikia papildomos priežiūros, nes dėl šviesinimo šiurkštėja plaukai, jie greičiau išsausėja ir praranda blizgesį. Taip pat neretai pasitaiko ir nepageidaujamų gelsvų ar varinių atspalvių. Siekdami užtikrinti, kad šviesiais plaukais galėtum džiaugtis kuo ilgiau, parodome plaukų priežiūros priemones, specialiai sukurtas šviesių ir šviesintų plaukų poreikiams.

Patarimai6 patarimai, kaip atgaivinti plaukus pavasarį

Plaukai – vienas iš moters aksesuarų, galintis pakeisti bet kokį įvaizdį. Nors ir žinome, kad plaukų puoselėjimui reikia skirti tiek pat laiko ir dėmesio, kiek veido odos priežiūrai, kažkodėl plaukai dažnai būna pamiršti. To pasekoje tenka rūpintis nusilpusiais, lūžinėjančiais ir išsišakojusiais galiukais. Pereinamuoju sezonu yra be galo svarbu pasirūpinti, kad po šaltos žiemos nusilpę ir temperatūrų kaitos nualinti plaukai spėtų atsigauti ir atėjus šiltiems orams, jie būtų sveiki bei spindintys!

PatarimaiPaauglių oda - kaip ją prižiūrėti?

Paauglytės metas, tai laikas kai būtina pradėti atidžiau prižiūrėti savo odą.

Lytinio brendimo metu „siautėjantys“ hormonai, keičia ir odos būklę. Kadangi, jie iš esmės atsakingi už riebalinių liaukų aktyvumą, tai ir tampa priežastimi atsirasti taip nemėgstamiems inkštirams ir spuogeliams.

PatarimaiAlkoholis kosmetikoje - siaubas ar draugas?

“Baimės akys didelės”, todėl kartais, dėl informacijos stokos, emocijoms suteikiame per didelę galią. Žmogiška pasiduoti kraštutinumams, tačiau šį polinkį tobulai kontroliuoja logika

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!