Straipsniai kategorijoje

Patarimai

Patarimai5 odos priežiūros ir makiažo patarimai natūraliai švytinčios odos įvaizdžiui

Natūraliai, sveikai švytinti oda jau ne vienerius metus yra itin populiari. Toks gaivus įvaizdis suteikia lengvumo ir jaunatviškumo.

PatarimaiTobulo įdegio link arba kaip saugoti odą nuo saulės

Įdegis – vienas gražiausių ir geidžiamiausių vasaros atributų. Kiekviena stengiamės gaudyti saulės spindulius ar renkamės greitesnę soliariumų alternatyvą. Saulės spinduliai susideda iš dviejų rūšių: UVA ir UVB. Pirmieji skverbiasi į gilius odos sluoksnius ir veikia mūsų organizmą net apniukusią dieną, o antrieji yra linkę veikti odos paviršių.

PatarimaiKaip atgaivinti ir paruošti veido odą vasarai?

Artėjant vasarai visi nekantraujame ir džiaugiamės, kad pagaliau galėsime maudytis saulės voniose ir įgauti taip trokštamą bronzinį įdegį. Tačiau žiemos šalčių ir vėjų, sauso patalpų oro išvargintai odai saulės spinduliai gali būti ypač žalingi. Temperatūros kaita paveikia ne tik odos paviršių, bet ir gilesnius jos sluoksnius. Todėl, jei norime išvengti odos išsausėjimo, jautrumo aplinkos faktoriams ir senėjimo žymių, turime tinkamai paruošti odą vasaros sezonui. DOUGLAS odos priežiūros ekspertė Žydrūnė Miliukaitė dalinasi naudingais patarimais kaip tinkamai pasirūpinti savo veido oda prieš vasarą.

PatarimaiMotinos diena: ką padovanoti šiemet?

Kada paskutinį kartą išreiškėte mamai padėką už jos rūpestį ir meilę?

Patarimai5 patarimai, kaip atgaivinti plaukus pavasarį

Plaukai – vienas iš moters aksesuarų, galintis pakeisti bet kokį įvaizdį. Nors ir žinome, kad plaukų puoselėjimui reikia skirti tiek pat laiko ir dėmesio, kiek veido odos priežiūrai, kažkodėl plaukai dažnai būna pamiršti. To pasekoje tenka rūpintis nusilpusiais, lūžinėjančiais ir išsišakojusiais galiukais. Pereinamuoju sezonu yra be galo svarbu pasirūpinti, kad po šaltos žiemos nusilpę ir temperatūrų kaitos nualinti plaukai spėtų atsigauti ir atėjus šiltiems orams, jie būtų sveiki bei spindintys! Jūsų patogumui DOUGLAS plaukų priežiūros ekspertė Laima Kairienė išskiria 5 pagrindinius patarimus, kurie padės Jūsų plaukams sugrąžinti gyvybingumą ir žvilgesį!

PatarimaiPo ilgos žiemos odai trūksta švytėjimo? Patariame, kaip jį susigrąžinti!

Atraskite švytėjimo suteikiančią odos priežiūros rutiną ir paruoškite savo odą pavasariui. Po atšiaurios žiemos jūsų odą reikia atgaivinti. Toliau pateikiame keletą patarimų.

 

PatarimaiUV spinduliai ir odos pigmentacija – ką turime žinoti?

Kartu su pavasariu pasirodo ir pirmieji, taip laukti saulės spinduliai, kuriais kiekvienas iš mūsų skubame pasidžiaugti. Tačiau derėtų nepamiršti, kad atėjus pavasariui, daugiau dėmesio reikia skirti veido odos priežiūrai ir jos apsaugai. Veido oda labiausiai veikiama aplinkos veiksnių, todėl nepakankamai ar neatsakingai ja rūpinantis galima sulaukti labai nemalonių pasekmių. Veido odos priežiūros ekspertai teigia, kad vienas svarbiausių uždavinių aktyviuoju saulės periodu – tinkamos apsaugos nuo saulės užtikrinimas.

PatarimaiPlaukų priežiūros ekspertė pataria: kaip sukurti netvarkingą žemą uodegą

Paprastumas - šio pavasario karščiausia šukuosenų tendencija. Užtenka surišti plaukus į žemą uodegą ir atrodysite elegantiškai bei nepriekaištingai. Tarptautinio kosmetikos ir parfumerijos tinklo DOUGLAS plaukų priežiūros ekspertė Laima Kairienė pataria kaip atnaujinti klasikinį „arklio uodegos“ įvaizdį ir suteikti šiai šukuosenai žavesio.

PatarimaiSkystas makiažo pagrindas: ką verta žinoti?

Mes visi turime skirtingų tipų ir poreikių odą, kuri priklauso nuo natūralios jos būklės bei amžiaus. Taigi, gali būti sunku išsirinkti sau tinkamą makiažo pagrindą.Tarptautinio kosmetikos ir parfumerijos tinklo DOUGLAS makiažo ekspertė Julija Biveinienė pataria, kaip atrasti atspalvį, kuris bus tinkamas jūsų veido odai ir makiažo pagrindą, kuris puikiai tiks jūsų veido tipui.

PatarimaiAkių makiažas: keletas gudrybių norint pasiekti tobulą įvaizdį

Kiekvienai moteriai yra svarbu žinoti kaip tinkamai pabrėžti savo natūralų grožį. Makiažas neturėtų transformuoti ar visiškai pakeisti išvaizdos – jis turi savo taisykles, kurių reikėtų laikytis. Todėl DOUGLAS makiažo ekspertas Povilas Staniulionis dalinasi su jumis akių makiažo gudrybėmis bei priemonių patarimais, kurie padės susikurti nepriekaištingą įvaizdį kasdien.