Posts with tag

Douglas

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: Deep Detox Hair Scrub

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: DOUGLAS HAIR laikini plaukų dažai

Naujienų apžvalgaDOUGLAS NATURALS: prasiplėtusi linija tiesiai iš gamtos

DOUGLAS NATURALS jau buvo surinkęs nemenką gerbėjų ratą, tačiau dabar jis prasiplės dar labiau. Visiškai atsinaujinusi natūralios kosmetikos linija pasiruošusi pavergti širdis tiek savo ingredientais, tiek nepaprastai maloniu poveikiu. Juk tikrasis grožis ateina iš gamtos.

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: DOUGLAS Essential bioceliuliozinė lūpų kaukė

GrožisDOUGLAS CLEAR FOCUS: mitai apie spuogus ir kaip su jais kovoti? (IV)

Yra kelios jautrios temos, kai kalba pasisuka apie odą ir jos būklę. Tai raukšlės ir aišku – spuogai. Vyrauja tikrai labai daug mitų ir daugeliui atrodo, kad šie akiai nemalonūs dariniais yra tik paauglystės problema. Ar taip iš tikrųjų ir yra? Dabar ir išsiaiškinkime.

Video blog'asDOUGLAS: laisvės pojūtis su PRETTY VULGAR

Naujienų apžvalgaDOUGLAS HAIR: atsinaujinusi ir pasipildžiusi linija plaukams

Skubu pasidalinti nuostabiomis naujienomis! Taip mėgstama DOUGLAS HAIR linija ne tik visiškai atsinaujino, bet ir pasipildė keliomis naujomis linijomis. Dabar kiekviena surasite būtent sau tinkantį produktą. Lengvai, greitai ir kokybiškai.

Naujienų apžvalgaNaujienos skubantiems iš DOUGLAS HOME SPA ir DOUGLAS ESSENTIAL

Laikas yra labai svarbus rodiklis mūsų gyvenime. Kartais dėl jo trūkumo tenka atsisakyti ne tik pramogų, poilsio, bet ir kokybiškos kūno priežiūros. Gana taupyti savo sąskaita. Dabar DOUGLAS HOME SPA ir DOUGLAS ESSENTIAL naujienos siūlo tai, kas padės pasirūpinti savimi per rekordiškai trumą laiką.

Patarimai15 produktų, kuriuos privalai turėti savo kosmetinėje

Tiek tikros profesionalės, tiek pirmus žingsnius žengiančios kosmetikos gerbėjos po truputį kaupia produktus be kurių neįsivaizduoja savo pasiruošimo dienai.  Šį kartą ir noriu susikoncentruoti į tą must have sąrašą. Tai 15 produktų, su kuriais bet kur ir bet kada lengvai susikursite net patį įmantriausią makiažą arba pagyvinsite savo įvaizdį.

PatarimaiBlakstienų tušas: kaip sukurti WOW žvilgsnį?

Niekas taip gerai nepabrėžia žvilgsnio, kaip tankios, ryškios ir ilgos blakstienos.  Ne visoms gamta padovanojo nepriekaištingai atrodančias vėduokles ant akių, bet nieko tokio. Tinkamai parinktas blakstienų tušas veikia lyg tikra burtų lazdelė.