Posts with tag

edt

Naujienų apžvalgaParfumerija ieškantiems įkvėpimo

Kai renkatės aromatą, ar gilinatės, kas glūdi už jo? Natas, parfumerį, atsiradimo istoriją, įkvėpimo šaltinį ar perteikiamą mintį? Parfumerija yra labai subtilus menas, tad šiandien kviečiu nors akies kampučiu pažvelgti į šio pasaulio paslaptis kartu su nauja DOUGLAS COLLECTION PRIVÉE.

Naujienų apžvalgaNaujas požiūris į džentelmeną su TONI GARD A BETTER MAN

Koks vaizdas iškyla prieš jūsų akis, kai išgirstate žodį džentelmenas? Apranga? Manieros? Kalba? TONI GARD į šią temą pažvelgė šiuolaikinėmis akimis ir pristato A BETTER MAN – gyvenimo būdo aromatą.

Naujienų apžvalgaVIDURŽEMIO JŪROS MEILĖS ISTORIJA

Vasaros neįsivaizduojame be gaivaus vėjo,  žydros jūros šniokštimo ir audringų meilės istorijų. DOLCE&GABBANA naujam gyvenimui prikėlė LIGHT BLUE Viduržemio jūros meilės istoriją ir siūlo į ją pasinerti dar stipriau su LIGHT BLUE Eau Intense.

Naujienų apžvalgaKUO KVEPIA ATOSTOGOS?

Apie aromatus sakome, kad  „šis kvapas idealus rudeniui“, „šitas labai tiks pavasariui“, „tai idealus pasirinkimas vakarui“. Bet noriu paklausti. O koks yra atostogų aromatas? Jei tai jūros gaiva ir švelnios gėlės – turime šį tą bendro.

Naujienų apžvalgaGAIVI ARMANI CODE COLONIA TRAUKA

Subtilus atsipalaidavimas yra ne šiaip būsena. Tai stilius, tai požiūris, tai gyvenimo būdas – tai  ARMANI kodas. Vyrai, ar atpažįstate tai savyje? Moterys, ar pastebite tai savo vyruose?  Tokios traukos neįmanoma ignoruoti. Dabar pats laikas atskleisti vidinę gundymo galią, atsiduoti laisvam, kiek nerūpestingam žavesiui, o naujasis ARMANI CODE COLONIA žino, kaip tai padaryti.