Posts with tag

natūrali kosmetika

GrožisMÁDARA – organinės kosmetikos paslaptys iš Latvijos (II)

Pavasariui vis labiau stiebiant bundančias šakeles, pats laikas prisiminti gamtos įkvėptą organinės kosmetikos kompaniją MÁDARA.

Naujienų apžvalgaMÁDARA – organinės kosmetikos paslaptys iš Latvijos

Jauna, bet jau spėjusi sužibėti. Būtent taip norisi pradėti šią temą apie nepaprastai įdomią organinės kosmetikos kompaniją iš kaimyninės Latvijos. Pradedant susikūrimo istorija, kuriamos kosmetikos puoselėjamu konceptu ir baigiant itin sužavėjusiais produktais.

Naujienų apžvalgaDOUGLAS NATURALS: prasiplėtusi linija tiesiai iš gamtos

DOUGLAS NATURALS jau buvo surinkęs nemenką gerbėjų ratą, tačiau dabar jis prasiplės dar labiau. Visiškai atsinaujinusi natūralios kosmetikos linija pasiruošusi pavergti širdis tiek savo ingredientais, tiek nepaprastai maloniu poveikiu. Juk tikrasis grožis ateina iš gamtos.

Naujienų apžvalgaLUMENE: harmonijos paieškos odos priežiūroje

Šiais laikais visur skubame, lekiame ir blaškomės. Diena veja dieną ir kartais atrodo, kad gyvenimas yra viena didelė sumaištis. Vėliau ar anksčiau nuo viso to tiesiog pavargstam ir trokštam pokyčių. Vieni kardinaliai pakeičia gyvenimo būdą, kiti namus perstato pagal Feng Shui, treti viską meta ir savęs ieško gamtoje ar net Tibeto vienuolynuose. Harmonija? Balansas? Pusiausvyra? Jie reikalingi ne tik sielai, bet ir odai.

GrožisNATŪRALI PAGALBA PLAUKAMS

Kosmetikos gamintojai kuo toliau, tuo dažniau atsigręžia į gamtą. Mūsų grožiui puoselėti  pasitelkia geriausius jos turtus ir tuo pat metu saugo aplinką. Tuo vadovaujasi ir DOUGLAS NATURALS. O šį kartą jie atskleidžia paslaptį, kaip galima natūraliai pasirūpinti plaukais.