Gruodis 9, 2016

JAREDAS LETO MEILĖS ŽAIDIME TRISE KVEPALŲ „GUCCI GUILTY“ REKLAMOJE. Atskleidžiame siužetą: nuogas vonioje su dviem moterimis

90680289_GG_Y1_U_MED_KV_DUAL_DPS_V2_jpg_dl

Galbūt Jus sužavėjo Jaredo Leto vaidmuo seriale „Mano vadinamasis gyvenimas“ (mielasis Jordanas Catalano). O gal jis Jums labiau patiko filme „Rekviem svajonei“. Apie jo talentą byloja ir vaidmuo, kurį jis sukūrė šią vasarą pasirodžiusiame filme „Savižudžių būrys“. Nesvarbu, kaip tapote Jaredo Leto talento gerbėjais, jo pasirodymas naujausioje kvepalų „Gucci Guilty“ reklamoje nenuvils Jūsų. Ankstesniuose erotiniuose šių kvepalų reklamos klipuose pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Chrisas Evansas ir Evan Rachel Wood.

Iš tiesų Jaredas Leto nėra naujokas reklamoje. Jau anksčiau yra nusifilmavęs Hugo Boss kvepalų „Hugo red“ reklamoje.

Naujas Gucci Guilty reklamos klipas puikiausiai atspindi naujojo Gucci mados namų korifėjaus Alessandro Michele kūrybinę dvasią. Ir ne tik todėl, kad Leto yra Michele draugas. Klipas buvo filmuojamas Venecijoje, baroko stiliaus rūmuose. Jį režisavo garsusis Glenas Luchfordas, o pagrindinius vaidmenis atliko Jaredas Leto ir manekenės Julia Hafstrom bei Vera Van Erp. Glaustai perteikiant klipo siužetą įvardinti turbūt reiktų taip: „Trijulė tyrinėja vienas kitą ir aplinką nevaržydami savo seksualumo“. Toks būtų trumpas nuostabiausio Jūsų kada nors regėto meilės žaidimo trise apibūdinimas.

Trumpai apie vyriškus ir moteriškus kvepalus „Gucci Guilty“.  Abeji kvepalai – tai ilgai lauktas nukrypimas nuo pabodusios konservatyvios tradicinės vyriškų ir moteriškų kvepalų aromato kompozicijos.
1

Moteriškų kvepalų „Gucci Guilty“ aromato kompozicijoje vyraujantis saldus alyvų kvapas susilieja su vyriškų kvepalų aromatui būdingu snapučių kvapu, o vyriškų kvepalų aromato kompozicijos pagrindą sudaro citrinų, levandų, pačiulių ir paprastai moteriškiems kvepalams naudojamas apelsinų žiedų kvapas.
2
Bet vėlgi, kam rinktis, kai galima turėti ir tą, ir tą? #GuiltyNotGuilty. Ieškokite kalėdinių Gucci pasiūlymų www.douglas.lt


Visi pranešimai

Susije straipsniai su Grožis