15 produktų, kuriuos privalai turėti savo kosmetinėje

Tiek tikros profesionalės, tiek pirmus žingsnius žengiančios kosmetikos gerbėjos po truputį kaupia produktus be kurių neįsivaizduoja savo pasiruošimo dienai.  Šį kartą ir noriu susikoncentruoti į tą must have sąrašą. Tai 15 produktų, su kuriais bet kur ir bet kada lengvai susikursite net patį įmantriausią makiažą arba pagyvinsite savo įvaizdį.

Žemiau paruoštas sąrašas yra itin universalus. Jis tiks kiekvieną dieną makiažą naudojančioms merginoms, kurios su savimi visada nešiojasi kosmetinę ir toms, kurios tik pradeda kaupti savo pirmąjį kosmetikos priemonių arsenalą ir nežino, nuo ko pradėti.

 1. Kreminis arba putojantis prausiklis

BEAUTYLIFESTYLE_BEAUTYVISUAL_Smile_PowderAndWaterInFace_SkincareInnovations_30112020_RGB

Tiek prieš miegą, tiek ryte labai svarbu švariai nuvalyti odą. Priklausomai nuo odos tipo ir jos būklės renkiesi ir patį prausiklį. Kreminis – sausesnei, putojantis – mišriai ir riebiai odai.

Šie prausikliai nepriekaištingai valo bet kokio tipo nešvarumus, o tekstūra palieka švariai švelnios odos pojūtį. Ir svarbiausia, kad paruošia odą sekančiam žingsniui.

 1. Drėkinamasis veido serumas

15 must have6

Bet kokiam makiažui labai svarbu tinkamai paruošta oda. Pirmas žingsnis to link – drėkinimas. Drėkinamasis serumas yra lyg vandens stiklinė ištroškusiam organizmui. Akimirksniu grąžinamas gyvybingumas, švytėjimas ir sveika išvaizda. Tai tikrai nepakeičiama priemonė

 1. Maitinamasis veido kremas

15 must have5-003

Tinkamai parinktas maitinamasis kremas yra tarsi kašmyro šydas ant kurio daug lengviau ir lygiau dengsis toliau naudojamos makiažo priemonės. O dar svarbiau tai, kad ji ne tik maitins odą, bet ir „užrakins” odoje esančią drėgmę.

 1. Makiažo bazė

Perfect_complexion_color_correction_Motiv4

Jau daugelis atrado šią priemonę, tačiau toms, kurios vis dar praleidžia šį makiažo žingsnį, sakau – daug prarandate. Dabar makiažo bazių yra daug ir įvairių. Su vienomis galima užmaskuoti poras ir sureguliuoti T zonos riebaliukus. Su kitom – suteikti švytėjimo. O kur dar sklandesnis makiažo priemonių dengimas ir jų ilgas išsilaikymas.

 1. Makiažo pagrindas kempinėlėje

Makiažo pagrindas kempinėlėje gana naujas produktas kosmetikos pasaulyje.  Jis puikus savo universalumu. Toms, kurios makiažą naudoją kiekvieną dieną, toks pagrindas nepakeičiamas keliaujant ar norit atnaujinti makiažą dienos bėgyje. Tai ypač paprasta dėl produkto formos. Na o toms, kurios makiažo nenaudoja arba daro tai ypač retai, makiažas kempinėlėje labai pranašus dėl savo paprasto naudojimo ir plono padengimo. Lygesnė, tobulesnė bet vis dar labai natūraliai atrodanti oda.

 1. Bronzinanti pudra

Tai lyg saulės bučiniai atsigulę ant odos. Tinkamai parinktas atspalvis atrodo labai natūraliai ir pagyvina visą įvaizdį. Didelis pliusas, kad šį produktą galimą naudoti ir kaip akių šešėlius.

 1. Skystas highlighter‘is

CAMPAIGN_BeautyVisual_HoloDouble_HolographicHighlighter_31122020_RGB

Skaistinančių priemonių dabar yra daug ir įvairių.  Jos dabar išgyvena savo aukso amžių, o spindinti oda yra visų top’ų viršūnėse. Skystą highlighter’į rekomenduoju dėl savo paprasto naudojimo. Lengva tepti tiek su pirštais, kempinėle ar šepetėliu. Paprastai suteikiamas švytėjimas yra gana subtilus, todėl lengva sukurti labai natūralų įvaizdį, o norint galima jį ir suintensyvinti.

 1. Kreminiai akių šešėliai

Kreminiai akių šešėliai išsiskiria savo paprastu naudojimu. Net važiuojant taksi ar pramiegojus ir turint išeiti už penkių minučių, tiesiog pirštu galima lengvai akims suteikti intensyvumo ar subtilaus spindesio.

 1. Juodas akių pieštukas

CAMPAIGN_BeautyVisual_CloseUpCouple_TheRightMascaraForYourLash_31122020_RGB

Kiekvienoje kosmetinėje tiesiog privalo būti juodas akių pieštukas. Juo galima lengvai paryškinti blakstienų liniją arba sukurti tikrai intensyvų dūminių akių efektą. Vos keli brūkštelėjimai ir paprastai darbo dienai skirtą makiažą galima transformuoti į pasiruošusį vakarėliui.

 1. Daugiafunkcinis juodas blakstienų tušas

Yra blakstienų tušų, kurie koncentruojasi į vieną sritį, tačiau dabar yra daug ir tokių, kurie ir tankina, ir riečia, ir ilgina. Būtent toks turi atsirasti ir tavo kosmetinėje. Jis nereikalauja daug pastangų, o greitai suteikia maksimalų efektą.

 1. Lūpų aliejus

15 must have4

Švelnios, pamaitintos ir spindinčios lūpos. Lūpų aliejus yra tas produktas, kuris turi atsirasti kiekvienoje rankinėje. Jis suteikia palengvėjimą net ir sausiausioms, suskilusioms lūpoms bei suteikia joms švytėjimą. Lūpų aliejus dabar užsitarnauja vis didesnę pagarbą ir parduotuvėse galima rasti įvairių šios priemonės atspalvių.

 1. Raudoni lūpų dažai

CAMPAIGN_ColorDay_BeautyVisual_Lips_20200131_CMYK

Raudoni lūpų dažai gal ir nebus kiekvieną dieną naudojamas produktas, tačiau jais pasipuošti tam tikros progos metu būtina. Viena spalva, o gali suteikti drąsos, ryžto, jaukumo ar rafinuotumo. Tereikia pasirinkti, kokia šį vakarą nori būti.

 1. 2-in-1 nagų lakas

Gali nemėgti ryškių nagų, tačiau 2-in-1 nagų lakas tikrai turėtų atsidurti tarp tavo naudojamų produktų. Gali naudoti jį ant kitos spalvos ir taip užtikrinti ilgesnį jos išsilaikymą. Gali naudoti vieną, kad nagai atrodytų sveiki ir žvilgantys. Bet svarbiausia, kad šie nagų lakai savo sudėtyje turi daug naudingų medžiagų, kurios stiprina nagus ir neleidžia jiems sluoksniuotis ar lūžinėti.

 1. Sausas plaukų šampūnas

15 must have3

Sausas plaukų šampūnas yra ne tik greita pagalba antros dienos plaukams, bet ir viena iš paprasčiausių modeliavimo priemonių. Greitai suteikiamas gaivumas, apimtis ir tekstūriškumas.

 1. Kvapni kūno dulksna

15 must have1

Kvapas, gaiva ir drėkinimas. Purkšk ant odos po dušo ar atsigaivink dienos bėgyje. Po truputį artėja šiltasis sezonas, kada tokia dulksna bus tiesiog nepakeičiama.

Douglas DOUGLAS ESSENTIAL douglas focus drėkinantis serumas maitinantis veido kremas must have reikalingiausios kosmetikos priemonės veido prausiklis