2 priemonės Tavo blakstienų grožiui (su video)

Tobulai užriestos, tankios ir ilgos blakstienos.

Tuo pasirūpins CHRISTIAN BRETON rinkinys, į kurį įeina blakstienų serumas bei tušas.

Prancūzijos kompanija CHRISTIAN BRETON yra sukūrusi daugybę paakių priežiūros priemonių. Jos siekis - išsaugoti skaisčią ir jaunatvišką paakių odą kiek įmanoma ilgiau.

Tačiau kompanija nusprendė sukurti kai ką ir mūsų blakstienoms.

Eyelash Builder Set rinkinys:

  • Eyelash Builder blakstienų serumas
  • Endless Lash juodas blakstienų tušas

IMG_20190706_122638

Baltos spalvos blakstienų serumas yra pakankamai tirštas. Dėl to juo patepus blakstienas reikėtų jas iššukuoti. Taip pašalinsi serumo perteklių ir atskirsi blakstienas.

Serumas blakstienas užriečia, suteikia joms apimties ir pailgina.O taip pat veikia kaip akių tušo bazė - tušas nenutrupa, nenubyra ir dienos eigoje nepradeda tepti akių vokių ar paakių odos.

Juo padengusi blakstienas galėsi nesibaiminti, jog dažydama tušu ištepsi taip kruopščiai akių šešėliais išdažytus akių vokus.

Be visų iš karto matomų rezultatų ir privalumų, serumas blakstienas taip pat dar ir maitina bei drėkina. Sudėtyje esantys natūralūs augaliniai ekstraktai padeda sumažinti plaukų slinkimą ir retėjimą. Dėl to jis puikus pasirinkimas ir tuomet, jeigu jauti, kad blakstienų būklė pablogėjo (jos nusilpo, išretėjo). Tokiu atveju serumą tepk ne tik kaip blakstienų tušo pagrindą, bet naudok jį ir kaip intensyvią blaktienų kaukę nakčiai. Tiesiog patepk juo blakstienas prieš eidama miegoti.

Blakstienų tušas, kurį gali naudoti tiek su serumu, tiek vieną, suteiks Tavo blaktienoms sodrios juodos spalvos, jų nesulipins ir neleis Tavo blakstienoms išsausėti.

Jeigu nori natūraliai atrodančių blakstienų, užteks 1 arba 2 sluoksnių. Jeigu mėgsti labiau jas pabrėžti, užtepk dar ir 3 sluoksnį. Blakstienos nesulips, tik suteiksi joms daugiau apimties.

Kaip naudoti rinkinyje esančias priemones ir galutinį rezultatą gali pamatyti šiame video:

https://youtu.be/nKDU1Ukzkh4

blakstienų serumas blakstienų tušas blakstienų tušo bazė Ch.Breton Christian Breton