5 korėjietiškos grožio paslaptys su MIZON

Korėja vis dažniau pristatoma ne tik kaip viena labiausiai technologiškai išsivysčiusių šalių pasaulyje, bet ir kaip viena pažangiausių šalių grožio industrijoje. Naujausios technologijos, bendradarbiavimas su mokslininkais, išmanios laboratorijos ir nuolat analizuojamas žmonių poreikis leidžia džiaugtis neįtikėtinais rezultatai. Tokiais rezultatais leidžia didžiuotis ir MIZON – Korėjoje pagaminta natūrali kosmetika mūsų grožiui.

Tikrasis grožis – sveikas grožis

Pastaruosius metus itin daug dėmesio kreipiame į produktų sudėtį. Pripažinkime, net ir patys prabangiausios ir gražiausios priemonės nebūtinai yra pačios draugiškiausios mūsų odai. MIZON itin atsakingai dirba šiuo klausimu ir savo produkciją pristato kaip natūralią. Be dažiklių, kvapiklių ar parabenų. Tik natūralios augalinės ir kitos organinės medžiagos. Gamta + pažangumas = nepriekaištinga kokybė.

Raktas nepriekaištingai odai – sraigių ekstraktas

Greičiausiai interneto platybėse teko matyti grožio procedūras su sraigėmis. SPA salone gulinčios moterys mėgaujasi vadinamuoju „sraigių masažu“. Greičiausiai ne visos norėtų išmėginti tokią pramogą, tad gamintojai sraigių ekstraktą pradėjo naudoti ir grožio gaminiuose. O priežasčių tam, ko gero, net neįmanoma suskaičiuoti.

Visi esame matę sraigės paliekamą šlapią ruožą jai prašliaužus. Būtent tas klampus skystis aplink kūnelį ir yra vadinamas „sraigių ekstraktu“. Jų pirminė paskirtis – apsaugoti gležną ir lengvai pažeidžiamą kūną, gydyti esamas žaizdas ir įbrėžimus, neleisti atsirasti ir plisti uždegimams.  Tai pastebėjus, sraigių ekstraktas buvo pradėtas naudoti odos priežiūros priemonių gamyboje.

20180111_013350

Savybės:

nuolat ir giliai drėkina

atlieka apsauginę funkciją

skatina odos atsinaujinimą, todėl tonas lygėja, raukšlelės tampa mažiau pastebimos, o pigmentinės dėmės pradeda nykti

itin tinka į acne linkusiai odai dėl savo priešuždegiminių savybių

MIZON savo asortimente turi tikrai labai platų pasirinkimą priemonių su šia medžiaga. Viena  jų - All In One Snail Healing Cream. Jame sraigių ekstrakto yra net 92 procentai. Tekstūra kremui kiek neįprasta. Ji tokia skysta ir skalsi, kad galima pagalvoti, jog tai serumas. Jei dėžutę apversit, priemonė tikrai išbėgs.

20180111_013355

Kremas lengvas ir greitai įsigeriantis. Poveikis taip pat gana greitai pajuntamas. Oda atrodo patempta, bet ne dėl to, kad būtų sausa. Bendrą odos būklę atstatyti norinčioms moterims jo visiškai užteks ir vieno, bet tikrai sausai odai dar gali prireikti ir ko stipresnio. Tokiu atveju All In One Snail Healing Cream galėtų tapti nepakeičiamu vienu odos priežiūros žingsnių.

Drėkinama oda – sveika oda

Nuo drėgmės itin priklauso bendra odos būklė. Nesvarbu, kokio tipo ji būtų. Net ir riebiausios odos savininkei drėkinimas būtinas. Kai šis balansas sureguliuotas, galima koncentruotis į kitas varginančias problemas.

Vienas iš būdų greitai ir veiksmingai suteikti odai jai trūkstamos drėgmės – hialuronos rūgštis. Apie ją tiek daug kalbėta, kad tik trumpai priminsiu, jog tai natūraliai organizmo audiniuose randama medžiaga. Ji padeda išlaikyti drėgmę, prisideda prie odos atsinaujinimo ir odos elastingumo. Su metais hialurono rūgšties audiniuose mažėja, tad priemonės su šia medžiaga puikiai tinka pavargusiai, sausai ir su amžiaus žymėmis kovojančiai odai.

20180111_013302

Hyaluronic Acid 100 – priemonė, kurios net 50% sudaro hialurono rūgštis. Didelės koncentracijos serumas idealus bendrai odos būklei atstatyti. Pats serumas primena labai tirštą vandenį. Tekstūra tikrai neįprasta, bet be proto maloni. Oda akimirksniu tampa putlesnė ir švelnesnė. Na, o užpildžius sausas vietas hialuronu, galima keliauti prie veido kremo.

20180111_013216

Kaukės, kaukės ir dar kartą kaukės

Tai ne tik malonus laikas sau, bet ir efektyvi greita pagalba odai. Šios veikia įvairias rūpimas sritis ir jų problemas. Lakštinės veido kaukės ypatingos tuo, kad jose esantis serumas yra koncentruotas ir didelis kiekis veikia kur kas stipriau ir greičiau. Porą kartų per savaitę naudojamos valomosios, drėkinamosios ar stangrinamosios kaukės gerus rezultatus dažnai parodo jau po pirmo karto. Na, o nuolatinis naudojimas užtikrina ne tik gerą išvaizdą, bet ir puikią bendrą odos būklę.

20180111_013557

Kolagenas – kelias į jaunystę

Kaip hialuronas, taip ir kolagenas yra natūraliai audiniuose randama medžiaga. Ji atsakinga už odos elastingumą, jos lygumą. Jei esat girdėjusios pasakymą „oda lyg dvidešimtmetės“, tai ji tokia yra būtent dėl kolageno. Deja, bet įpusėjus trečiam gyvenimo dešimtmečiui, šios medžiagos gaminimasis sulėtėja, oda po truputį glemba, o ilgainiui atsiranda raukšlelių.

20180111_013444

Kolageno mažėja ir ne tik dėl amžiaus. Jam neigiamos įtakos turi net gyvenimo būdas, saulės poveikis ir laisvieji radikalai. Būtent dėl to priemonės su kolagenu ir yra laikomas tiesiu keliu į jaunystę ir jos išsaugojimą.

20180111_013433

Dažnai pamirštama, kad tokios pat priežiūros reikia ir... lūpoms. Viena įdomesnių priemonių - Volume Lip Essence. Kai prasidėjo šalčiai, šis balzamas tapo tiesiog nepakeičiamu. Kolagenas aprūpina drėgme, užpildo odą, tad lūpos tampa putlesnės, švelnesnės, o tas poveikis ilgalaikis. Dar vienas pliusas – balzamas turi SPF10. Saulė neigiamai veikia kolageną, tad SPF, nors ir žema, apsaugo pačią medžiagą ir ji išlieka nepažeista.

hialurono rūgštis išsausėjusi oda kolagenas korėjietiškas grožis mizon Sausa oda snail. sraigių ekstraktas