DOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: CLINIQUE 7 dienų skaistinamoji odos priežiūros sistema

Clinique Fresh Pressed 7 Day System“ 7 dienų veido priežiūros sistema su vit. C

Kam šis produktas skirtas?

Visom ir visiems, kas nori skaistesnės, gaivesnės veido odos. Tai gyvybės ir energijos kokteilis. Kaip ką tik išspaustos apelsinų sultys dienos pradžiai.

Kuo šis produktas išskirtinis?

Tai aukšta vit. C koncentracija - net 10 proc. Kadangi vit. C yra labai jautrus sąlyčiui su deguonimi, pakuotės pagamintos taip, kad kiekvieną dieną mėgautumėtės nauja šviežia vit. C porcija.

Kaip naudoti?

Vit. C miltukus naudokite ryte odos atnaujinimui paskatinti. Suaktyvinimui užpilkite miltelius ant drėgnos rankos, užpilkite vandens, masažuokite kol suputos. Masažuokite veidą vengdami akių srities. Gerai nuskalaukite. Vienas pakutis - vienam kartui. Tuomet tepkite vit. C serumą: nuimkite apsauginę plėvelę nuo buteliuko dugno, įspauskite į vidų produktą 2 kartus, plakite produktą 15 sekundžių, naudokite po du lašus ryte ir vakare. Serumo buteliukas paskaičiuotas savaitei - taupyti neverta, nes po savaitės vit. C praras savo galias. Po serumo naudokite savo įprastą veido priežiūrą. Rekomenduojamas dieninis kremas su SPF 25.

Kam šis produktas patiks?

Patiks visiems, kieno oda linkusi į pigmentines dėmes, stokojanti švytėjimo. Priemonė mažina smulkias raukšles.

Kam jis gali nepatikti?

Gali nepatikti ir netikti tiems, kas alergiškas vit. C

Koks kvapas?

Kvapas švelnus gaivus citrusų.

Kokia tekstūra?

Milteliai sudrėkinti ištirpsta ir virsta lengva emulsija, serumo tekstūra taip pat labai lengva, nes paspaudus buteliuko dugną, vit. C lašeliai susimaišo su jame esančia emulsija. Tokia tekstūra tikrai patiks ir pačios riebiausios odos savininkams.

 

Koks pirmas įspūdis?

Jau nusiprausus su milteliais, oda jaučiasi švari ir gaivi, o užtepus vit. C serumo, iš karto garantuotas energijos ir sveiko švytėjomo pojūtis. Po savaitės džiaugsitės atjaunėjusia, švytinčia ir gaivia oda. Tai ideali priemonė tiek prevencijai, tiek norint spręsti jau esančią problemą. 

20180807_115823aaa

20180807_115831aaa

7 days system Clinique nuo pigmentinių dėmių veido skaistinimas vitaminas C