Blogas

PatarimaiNetradicinės Valentino dienos dovanos

Šventės nuspalvina mūsų kasdienybę kitokiomis spalvomis, lengvai ir nepastebimai atitraukia nuo rūpesčių, negatyvių minčių, priverčia prisiminti artimiausius žmones, svarbiausius gyvenimo įvykius, netgi... daugiau pagalvoti apie save.

Unikalūs produktaiEKSPERTO PASIRINKIMAS: veido serumas kapsulėse iš ELIZABETH ARDEN

PatarimaiOdos priežiūros mitai

Apie odos priežiūrą ir kosmetikos produktus sklando gausybė mitų. Tai nėra blogai ir rodo, jog grožis- aktuali tema. Tik kartais, jie apriboja mūsų galimybes atrasti ką nors netikėto ir naudingo, o būna, kad aklai pasitikėdami ne specialistų nuomone, sulaukiame nemalonių pasekmių. Patirtį semiame pamažu, svarbu domėtis. „ Bausti negalima pasigailėti“- kur dėti kablelį?  Mielai padėsiu jums apsispręsti 

Patarimai7 būdai kovoti su odos senėjimo požymiais

Grožis yra amžinas, o senėjimas - visiškai natūralus dalykas: sulaukus maždaug 25 metų ląstelių atsinaujinimas odoje sulėtėja, ląstelės prasčiau sugeria drėgmę. Tačiau naudojant tikslingas senėjimo požymių atsiradimą stabdančias priemones, galima efektyviai kovoti su raukšlių ir kitų požymių atsiradimu. Kokios priežiūros priemonės gali palaikyti tavo odos spindesį? Mes pasakome.

PatarimaiSužinok, kaip pasiruošti slidinėjimo kelionei

Žiemos sporto sezonas čia! Leidžiant laiką sniege ir trasose, tavęs laukia žemos temperatūros, ledinis vėjas ir spiginanti saulė. Ir visa tai tavo odai nepatinka - ji greitai praranda drėgmę, odos barjeras susilpnėja ir oda gali sudirgti. Sužinok, kaip gali pasiruošti iš anksto ir slidinėjimo kelionėje džiaugtis sveika oda.

PatarimaiStiprink savo odą

Nepažeistas odos barjeras yra raktas į spindinčią ir gražią veido odą. Jį sudaro raginių ląstelių ir „cementinės medžiagos“, pagamintos iš keramidų, lipidų ir cholesterolio. Odos barjeras apsaugo odą nuo per didelio drėgmės praradimo ir žalingo aplinkos poveikio. 

GrožisERBOLINEA - jaukių ir rafinuotų namų aromatai

Kai kiemą už lango užkloja sniego patalai – namuose leisti vakarus traukia dar labiau. Čia žybsi eglės lemputės, garuoja ką tik užplikyta arbata, o kambarį užpildo mylimas namų kvapas. Pastarąjį renkuosi, atsižvelgdama į metų laiką, o kartais į nuotaiką. Šią žiemą namų jaukumą išpildau ERBOLINEA Prestige Rosato Di Vino aromatu.

PatarimaiJaukiausios dovanos iš RITUALS

Artėja stebuklingas metas, o aš jam ruošiuosi iš anksto ir labai atsakingai. Ranka ant popieriaus lapo išrašau svarbiausių žmonių vardus ir galvodama apie kiekvieną planuoju kokią dovaną šiemet jiems įteiksiu. Ne pirmus metus esu maloniai apsėsta Rituals magijos... Šios kompanijos produktus ne tik naudoju pati, bet ir su dideliu džiaugsmu dovanoju. Rituals vyrauja visur - nuo automobilio kvapo, jaukių žvakių namie iki puošniai išsirikiavusių kūno priežiūros priemonių vonios lentynėlėje. Sutikite, Rituals priemonės ne tik nuostabiai kvepia, bet ir puošia mūsų aplinką.

Unikalūs produktaiEKSPERTO PASIRINKIMAS: JOICO apimties suteikianti plaukų pudra

Unikalūs produktaiEKSPERTO PASIRINKIMAS: ISADORA tušai jautrioms akims