GAMTOS TEIKIAMA GYVYBĖS JĖGA ODAI SU CRE8SKIN

Visai neseniai pasirodęs naujas produktas greičiausiai užkliuvo ir už jūsų akių. Ypač jei ieškote tikrai kokybiško, daug teigiamų savybių odai turinčio kremo. Labai prabangiai atrodantis, įdomaus dizaino, įkvėptas gamtos ir labai draugiškos sudėties – tai CRE8SKIN Jeju Mayu Cream ir Salmon Oil Cream. Apie pastarąjį šį kartą ir siūlau pakalbėti.

Tikrai daugelis žinome, kad lašišą verta įtraukti į savo maisto racioną, nes savyje turi daug vitaminų, antioksidantų, omega-3 nesočiųjų riebiųjų rūgščių ir visa tai padeda išlaikyti sveikas organizmo funkcijas bei kovoti su kai kuriomis ligomis. Ar jūsų neintriguoja, ką gali padaryti ta pati lašiša mūsų odai? Mane labai.

Natūralūs ingredientai – jėga odai tiesiai iš gamtos

DSC_0529

Greičiausiai niekam nekyla klausimo, koks yra pagrindinis ingedientais . Aliaskos lašišų aliejus, kuris yra tikras maistas mūsų odai. Tačiau čia prie jo jungiasi dar kelios dalys, kurios produktą daro itin universalų ir tinkanti be galo plačiam žmonių ratui. Tad trumpai apie tai:

Aliaskos lašišų aliejus – kovoja su raukšlėmis;

L22 lipidų kompleksas ir jūros dumblių ekstraktas – drėkina ir maitina odą;

Vitaminai A, B, D, E bei ikrų ekstraktas – kuria apsauginį skydą odai.

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad šis produktas yra koncentruotas į jau su raukšlelėmis kovojantį žmonių ratą, kas, mano nuomone, nebūtinai turi būti tiesa. Be šių išvardytų savybių, produktas dar padeda atsigauti papilkėjusiai odai, lygina jos toną ir gali padėti išspręsti nemažai odos problemų. Kiek labiau pasigilinus į sudėties savybes, matome dar vieną daugeliui mūsų svarbią veiklos sritį. Vitaminai A, B bei Omega-3 riebiosios rūgštys suformuoja odos barjerą. Prie jo prijungus  vitamino E antioksidacines savybėmis galime gauti štai ką: apsaugotą odą nuo ultravioletinių spindulių ir skydą, kuris leidžia išvengti įvairių uždegiminių procesų.

Tik atsiminkite - tai yra pačių komponentų teigiama nauda, tad jei tikrai norite stiprios apsaugos nuo saulės ar reikalinga intensyvesnė pagalba nuo spuogų – būtina naudoti tam skirtas priemones.

Rezultatas: skaisti, ne tik sveikai atrodanti, bet iš tikrųjų sveika, lygi oda, kuri pasiruošusi atremti aplinkos poveikį ir padeda kovoti su raukšlelėmis.

Dizainas

DSC_0527

Tiesiog negaliu nepakalbėti apie dizainą, kuris tiesiog alsuote alsuoja prabanga. Net išorinė pakuoti yra nematyta ir originali. Iš pradžių mūsų rankose lyg paprasta skardinė, kurią atidarius randame sunkų, vario spalvos, labai akį traukiantį indelį.

DSC_0540

Išėmus produkto indelį, apatinėje pakuotės dalyje dar randame mentelę produktui imti, kas tikrai yra patogu. Pats indelis gana siauras ir imti pirštu gali būti gana sudėtinga. O kur dar mūsų pačių rankomis perduodamos bakterijos, kurios gali pakeisti kremą.

DSC_0553

Detalės... Kam gali nepatikti maži akcentai, kurie visam dizainui suteikia tikro šarmo. Iškilęs logotipas ant dangtelio, šio forma, spalva ir ant jos smulkiu raštu pateikiami užrašai.

Tekstūra

DSC_0556

Švelniai rožinės spalvos kremas yra tikrai gana tirštos tekstūros. Tirštas, bet tarp pirštų jis tarsi suskystėja ir mažo lašelio užtenka tikrai dideliam plotui padengti. Įsigeria, ką irgi būtina paminėti, stebėtinai greitai.

DSC_0558

Manau, kad labai svarbu pabrėžti ir indelyje esančio kremo kiekį. Net 80g . Tik pamačius kainą, kai kuriems ji gali pasirodyti neprieinama. Bet įvertinus, kokį produkto kiekį gauni ir kad jo užteks tikrai labai ilgam laikui, mano nuomone, tai labai atsiperka. Tuo labiau, kad kremą galimą naudoti tiek ryte, tiek vakare.

24h naudojamas kremas tikrai palengvina odos priežiūrą. Ryte man patinka jo užsitepti labai nedidelį kiekį – tik tiek, kad visas veidas vos vos pasidengtų. Tokio lašelio visiškai pakanka odai atgaivinti, o ant pamaitintos ir sudrėkintos odos net ir makiažas geriau gula. Vakare jau esu dosnesnė ir tikrai tepu storesnį sluoksnį. Ryte oda atrodo tikrai skaistesnė ir pailsėjusi.

Tai ar jau žinote, ką rytoj valgysite pietums ir kuo maitinsis jūsų oda?

cre8skin kremas nuo raukšlių odos drėkinimas odos maitinimas salmon oil salmon oil cream