GLAMGLOW nauji superherojai!

Pirmą kartą į mano akiratį GLAMGLOW kaukės pateko dar prieš kelerius metus. Tada Lietuvoje nei apie GLAMGLOW prekės ženklą, nei apie jo produktus nebuvo nė girdėti, tačiau užsienio tinklaraščiai ir "Youtube" tiesiog sprogo nuo grožio tinklaraštininkų atsiliepimų ir pagyrų. Per tuos porą metų ši kompanija išleido į pasaulį labai daug naujų produktų, nors jų ir neteko išbandyti, puikiai pamenu jų pakuočių išskirtinumą bei dizainą. Mano nuomone, GLAMGLOW marketingas yra vienas stipriausių kosmetikos pasaulyje. GLAMGLOW buvo sukurta Holivudo žvaigždėms, kurioms labai svarbu greitas rezultatas prieš filmavimus, kai reikalinga tobula išvaizda. Kompanijos koziris ir yra labai staigus, akivaizdus poveikis. Greitas porų susitraukimas, greitas spindėjimas, greitas spuogų panaikinimas. Naujausias GLAMGLOW priemones naudoju tik septynias dienas ir jau matau rezultatą, apie kurį norėčiau jums papasakoti.

108

Pirmasis produktas - tai itin koncentruotas šveičiamasis veido tonikas su rūgštimis. Jo sudėtyje yra unikalus GLAMGLOW kompleksas "Super Six Acid Blend" ir aktyvintoji anglis, kuri akimirksniu išvalo poras ir atgaivina odą. Kai pasidomėjau, kas gi ta anglis ir kokį poveikį daro odai, nustebau, jog ji pasižymi savybe sugerti nešvarumus ir toksinus. Šešios rūgštys - tai glikolio, salicilio, pieno, migdolų, piruvato ir vyno, kurios pastebimai sumažina perteklinį odos riebalų kiekį ir nešvarumus. Šis šešių medžiagų kompleksas išsyk skaistina odą, pašalindamas negyvas odos paviršiaus ląsteles, kurios užkemša poras, sukeldamos odos problemas. Naudojau šį toniką du kartus per dieną, ryte ir vakare, tik ant švarios veido odos ir pastebėjau jau po antro karto, jog išvalytos poros susitraukė ir veido oda tapo šviesesnė, nors mano oda yra visada raustelėjusi. Šis supertonikas gal ir daro stebuklus su poromis, bet turi ir savų minusų. Jo kvapas yra ganėtinai stiprus, o stiprus dėl to, jog jame yra alkoholio ir šešių rūgščių mišinys. Kvapas, šiek tiek primena acetono, bet įvertinkime jo sudėtį, tada nesistebėsime. Jis skirtas būtent riebiai, mišriai odai, sausos odos savininkėms jis tikrai netiks.

110

Tai tikrai galingas užtaisas norint sunaikinti išsiplėtusias poras, ar panaikinti spuogus, bet malonumo jį naudojant nėra daug. Šis tonikas traukia veido odą, sausina, dėl to jį siūlyčiau tepti ant probleminių veido vietų, jei turite jautrią veido odą ir po naudojimo būtina naudoti drėkinantį kremą. Prieš naudojimą jį būtina suplakti, tada pasimato sidabrinės dalelės, nuo kurių veidas tarsi švyti. Nuoširdžiai galiu pasakyti, rezultatai šio supertoniko tikrai stulbinantys, bet jis turi ir neigiamų aspektų. Ypač sausos odos savininkėms.

Kai panaudoji toniką, ir dar rūgštinį, būtinas serumas. O GLAMGLOW ir sukūrė superserumą, kuris taip pat turi šešias rūgštis ir yra šveičiamojo poveikio.

109Superserumo sudėtyje yra itin efektyvaus komplekso, į kurį įeina šešios rūgštys, įskaitant AHA, BHA ir PHA. Veikdamos išvien jos išvalo ir sutraukia poras, padeda ląstelėms atsinaujinti ir stabdo odos senėjimą. Jame taip pat yra aktyvintoji anglis, kuri valo poras, o hialurono rūgštis drėkina veido odą, užpildo raukšles. Po jo naudojimo mano veido oda tarsi paputlėjo, spindėjo ir tarsi atrado iš naujo gyvybingumą. Kvapas, kaip ir toniko - stiprus, jausmas tarsi teptumeisi rūgštį ant veido. Serumas labai skystas, bet greitai įsigeria į odą. Tai tikrai galima pavadinti superserumu, nes jis mažina poras, valo nešvarumus, drėkina ir dar naikina raukšles. Viskas, ko mums reikia!

Galiausiai, jei neišgąsdino produkto kaina ir norite palengvinti odos priežiūrą bei sumažinti kasdien ją atakuojančių nešvarumų bei toksinų kiekį, kurie, beje, prisideda prie odos senėjimo procesų, šie superproduktai tikrai verti išbandyti ir turėti juos savo vonios kambaryje.

AHA BHA glamglow glamglow super serum glamglow super toner PHA Veido serumas veido tonikas