Gražios kojos: kaip sustangrinti odą ir atsikratyti celiulito?

Jei pavasarį pranašaujantys saulės spinduliai jums priminė, kad jau seniai buvo laikas pradėti ruošti kūną vasarai, nesijaudinkite. Dar galite spėti į užsimiegojusių traukinį. Svarbiausia susidėlioti veiksmų planą ir užsispyrusiai jo laikytis. Bikini sezone, mes ateinam!

 

GRAŽIŲ KOJŲ PASLAPTYS

Odos drėkinimas ir maitinimas

BEAUTYLIFESTYLE_Beautyvisual_SportyLegs_SlimmingFirming_31122020_RGB

Gražios, lygios, stangrios kojos – štai koks mūsų tikslas. Ar atkreipėte dėmesį, kad kojos dažniausiai yra kur kas sausesnės nei visa likusi kūno oda? Būtent dėl to pirmiausia reikia pasirūpinti drėkinimu ir maitinimu. Šiam darbui puikiai tinka produktai su:

  • Hialurono rūgštimi.
  • Sviesmedžio aliejumi.
  • Arganų aliejumi.
  • Alyvuogių aliejumi.
  • Kokoso aliejumi.

Tai ne tik pamaitins ir suminkštins odą, bet ir pasirūpins, kad jų atpalvis būtų tolygesnis.

Patarimas: kūno kremus ir kitas priežiūros priemones geriausia naudoti tik išėjus iš dušo, kol oda dar šiek tiek drėgna. Poveikis tikrai bus gerokai stipresnis.

Kova su celiulitu

Beauty Lifestyle_Tune_up_your_body_Motiv1

Didelė dalis moterų anksčiau ar vėliau susiduria su celiulitu. Apelsino žievelę primenanti oda tikrai nėra tai, ko norime savo dailioms kojoms. Bet kas tas celiulitas ir kaip jis atsiranda?

Celiulitas pirmiausia pradeda formuotis dėl sulėtėjusios medžiagų apykaitos. Labai supaprastintai sakant, poodiniame sluoksnyje pradeda kauptis  riebalai, kurie deformuoja odą. Ši pasidaro nelygi ir grublėta. Būtent dėl pakitusios odos struktūros dažnai tai vadinama apelsino žievelės efektu. Perskaičius be galo daug įvairių straipsių apie šią bėdą, nustebino skaičiai. Nors visuose juose duomenys šiek tiek skiriasi, bet kiekviename buvo pabrėžta, kad su celiulitu susiduria bent 90% moterų. Skamba žlugdančiai? Visai ne, jei laiku pradedi reaguoti į pirmuosius ženklus.

Labai svarbu suprasti, kad celiulitas ne vien apkūnių moterų problema. Tai labai susiję su tiek su genetika, tiek su emocine būkle ar net su tam tikromis ligomis, kurios sulėtina mikrocirkuliaciją ir leidžia riebalams kauptis.

Kyla klausimas, kaip atsikratyti celiulito ir neleisti jam atsirasti? Atsakymą sufleruoja pati problemos priežastis. Jei sulietėjo medžiagų apykaita ir kraujo cirkuliacija, vadinasi ją reikia paspartinti!

20180331_114111

Kosmetikos pasaulis, pamatęs, kokio masto yra ši problema, iš ties stipriai padirbėjo ir visą procesą gerokai palengvino. Pavyzdžiui daugelyje anticeliulitinių produktų sudėtyje galite rasti kofeino, gvaraninės paulinijos sėklų ekstrakto. Šios medžiagos spartina cirkuliaciją ir padeda ne tik sulėtinti celiulito atsiradimą, bet ilganiui jo ir visai atsikratyti.

Labai svarbu ne tik pats produktas, bet ir kaip jį tepi. Būtent fiziniai veiksmai kartu su kokybišku produktu sukuria bendrą gerą rezultatą. Kiekvieną kartą reikia įsivaizduoti, kad darai sau masažą.

Šveitimas

20180331_114228

Kūno šveitimas yra puikus būdas atsikratyti negyvųjų odos ląstelių ir tuo pat metu suaktyvinti kraujo cirkuliaciją. Jei dar pasirinktas šveitiklis yra skirtas spręsti kūno formų problemas – tobulas rezultatas garantuotas.

DOUGLAS BODY FOCUS naujiena - No-Rinse Firming Scrub yra kaip tik vienas jų. Stangrinamojo kūno šveitiklio unikalumas tas, kad priemonės nereikia nuplauti. Labai įdomi patirtis, kurią rekomenduoju kiekvienai išbandyti. Produkte matomos labai smulkios granulytės, kurios šveitimo metu ištirpsta. Lieka tik labai švelnus losjonas. Tikrai reikia pasistengti, kad kiekviena granulė dingtų. Tai puikus būdas savęs nepagailėti, nepatingėti ir sąžiningai atlikti visą proceriūra nuo prodžios iki galo. Šveitimas, masažas ir produktas vienoje visumoje leidžia džiaugti tikrai maloniu rezultatu. Oda tampa švelnesnė ir stangresnė.

Masažas

20180331_114340

Po šveitimo labai svarbu krupščiai įmasažuoti pasirinktą produktą. Rankų judesiai pratęs šveitimo sujudintą kraujo cirkuliavimą, tad ir priemonių veikimas bus daug efektyvesnis. Nesvarbu kokio tipo produktą bepasirinktumėte, atkreipkite dėmesį į judesius, kuriuos atliekate.

  • Pradėkite nuo aukštys-žemyn judesių, kad sušildytumėte odą.
  • Pratęskite su sukamaisiais judesiais. Kiek ilgiau stabtelėkite probleminėse vietose.
  • Pabaikite su veikmu aukštyn. Lyg temptumėt odą viršun. Beje, tas pats galioja ir veido odai. Niekada netempkite odos žemyn!

Masažui atlikti labai tinka produktai, kurių pakuotės iš karto yra su masažine galvute. Su ja viskas vyksta greičiau ir patogiau. Net ir paprastas maitinamasis kremas tepamas su ja įsigers daug geriau ir efektyviau.

20180331_114427

Visai neseniai tokio tipo priemonę pristatė ir DOUGLAS BODY FOCUS (šį pavasarį jie tikrai pasistengė kūno stangrinimo klausimu). Slimming Cream – stangrinamasis kūnos kremas su masažine galvute. Jo sudėtyje yra ir jau mano minėto kofeino, kuris padeda kovoti su celiulitu.

20180331_115226

Odos šveitimas ir tinkamų priemonių įmasažavimas – neatskiriamas duetas. Vienas paruošia odą, ją suminkština ir stangrina, kitas – įsigeria į gilesnius sluoksnius ir padeda atgauti savo norimas formas.

Mankšta ir maistas

Vienoms užteks kurso stangrinamųjų ir anticeliulitinių priemonių, kitoms gali tekti padirbėti ir rimčiau. Pirmiausia nereikia iš karto griebtis kažko drastiško (alinanti dieta ir stipri treniruotė, nors anksčiau sproto nepropogavai). Visose srityse, ne tik sprendžiant celiulito problemą, svarbu balansas. Aktyvumas ir sveikas maistas yra viso to dalis. O svarbiausia, kad tai gali tapti ne varginančia prievole, o smagia kasdiene veikla.

Beauty_sports_routine_Motiv1

Pavyzdžiui. Kol valaisi dantis, priglausk nugarą prie sienos ir atsisėsk ant įsivaizduojamos kedės. Papildomo laiko tam visai nereikės, o kojų raumenys dirbs, tvirtės ir bus ištvermingesnės. Užsidėjai veido kaukę? Išnaudok tą laiką lentos pratimui (plank). Taip stiprinsi rankų, pilvo, nugaros, kojų raumenis.

Paleo_Motiv5

Kaip bebūtų sunku, tačiau reikia susirūpinti ir maistu. Saldžiuosius gėrimus keisk į vandenį, juodą arbatą į žalią. Taip pat reikia kontroliuoti suvartojamo cukraus kiekį, tad geriau suvalgyk porą vaisių nei šokoladinį batonėlį.

Iš tikrųjų visi tokie ir panašūs patarimai jau daug kartų girdėti. Vienintelė bėda, kad mes jų nesilaikome arba palūžtame net nesulaukę rezultatų (arba sulaukę pirmųjų). Svarbiausia pradėti ir silpnumo akimirką nepasiduoti. Įveikus tai, visa kita eisis labai lengvai ir natūraliai.

anticeliulitinės preimonės celiulitas kremas nuo celiulito stangrinamosios priemonės