ISADORA Gel Nail Lacquer: lyg profesionalės atliktas lakavimas

Nagų lako pasirinkimas kartais gali būti itin sudėtingas. Ypač kai norisi ilgo išsilaikymo ir nepriekaištingai atrodančio padengimo. Būtent dėl to ne viena esame pasirinkusi ilgalaikį nagų lakavimą pas savo srities specialistus. Ar tai tikrai būtina? Ne, jei į rankas pakliūna kokybiškas produktas.

Jau kelias savaites džiaugiuosi ISADORA nagų lakais. Nors platus dekoratyvinės kosmetikos pasirinkimas gerai pažįstamas, šita jų asortimento dalis į akis krito visai neseniai. Ir be reikalo. Kokybė tikrai stebinanti. O geriausia tai, kad ji dar pakeliama į aukštesnį lygį, jei kartu naudoji ir viršutinį nagų lako sluoksnį.

1-20181010_215625

Patys nagų lakai tikrai neblogai pasidengia jau po pirmo sluoksnio. Vis gi tobulam rezultatui pasiekti rekomenduočiau nepatingėti užtepti ir antrą. Dažas tikrai labai greitai džiūsta (kas yra tobula tokiam nekantriam žmogui kaip aš) ir galiausiai įgauna matinį efektą.

2-20181010_221146

Tikrą stebuklą padaro ISADORA viršutinis nagų lako sluoksnis. Jis turi ne tik labai patogų platų teptuką, bet ir pati tekstūra gerokai skiriasi nuo kitų panašaus tipo produktų. Viršutinis nagų lakas yra tirštas ir pasidengia ganėtinai storai. Vienu judesiu užliejamas visas nagas. Greitai džiūsta, nesudarko dar drėgno pirmo spalvoto sluoksnio, o jau sausas atrodo kaip padengtas geliu bei gražiai žvilga. Net ir nerangi, neįgudusi ranka sukurs profesionalės vertą efektą.

5-20181010_221847

Dėl išsilaikymo. Tai tikrai labai priklauso ir nuo pačių nagų struktūros, jų stiprumo. Mano atveju nagų lakai gana neblogai išlieka, o ISADORA išbuvo net ilgiau už reklamuojamą savaitę. Nusivaliau tik tada, kai jau pradėjo lįsti ataugusi linija. Man tai labai geras aukštos kokybės garantas. Ypač kad panašiu metu tektų eiti pas profesionalę, kad sutvarkytų jos atliktą ilgalaikį lakavimą.

4-20181010_221703

Tiesa, bent kol kas atspalvių pasirinkimas tikrai nėra įspūdingai platus. Gal labai ryškaus ir iššaukiančio rezultato nesukursi, tačiau klasikinės spalvos tikrai nenuvils. Nude, raudona ar bordo visada randa namus kiekvienos mūsų nagų lakų kolekcijose.

ilgai išliekantys nagų lakas Isadora nagų lakas viršutinis nagų lako sluoksnis