ISADORA tušų karalystė: nuo natūralumo iki dramatiško žvilgsnio

Šį kartą noriu kreiptis į visas tas, kurioms išsirinkti naują blakstienų tušą nėra pati lengviausia užduotis. Nepaisant to, kad iš kiekvieno stendo akį traukia tobulai išraiškingą žvilgsnį žadantys produktai, bet net ir išsirinkus konkretų prekinį ženklą – kiekviename jų yra toks pasirinkimas, kad ir galva gali apsisukti. Taigi šiandien tiesiu jums pagalbos ranką ir kviečiu kartu pasidairyti po ISADORA blakstienų tušų asortimentą.

Teko išbandyti nei daug, nei mažai – 12 skirtingų ISADORA blakstienų tušų. Kol visa tai padariau, jau atsidaro ir dar kelios intriguojančios naujienos. Trumpai aptariant tai, ką jau savom rankom pačiupinėjau ir ant savo blakstienų išbandžiau, dauguma produktų yra orientuoti į apimtį ir ilgį. Šepetėlių pasirinkimas toks, platus, kad net ir trumpiausių blakstienų savininkės ras tai, su kuo bus galima pasiekti kiekvieną plaukelį.

Tad apie viską nuo pradžių…

Apimtis

BIG BOLD MASCARA

2017-09-11

Du storinantys tušai: “BIG BOLD Mascara Super Volumizing” ir “BIG BOLD Extreme Ultimate Volume Mascara”. Paskirtis vienoda, šepetėliai labai panašūs, bet rezultatas gana skirtingas.

“BIG BOLD Extreme Ultimate Volume Mascara” sukuria tikrai juodesnį ir intensyvesnį efektą. Pačios masės ant blakstienų lieka taip pat daugiau. Taigi jei su “BIG BOLD Mascara Super Volumizing” dar galite išgauti kai ką netoli natūralaus įvaizdžio, tai su “BIG BOLD Extreme Ultimate Volume Mascara” tikrai taip nebus.

VOLUME LASH STYLER

2017-09-12

Ši linija susideda iš trijų tušų. Jie iš visų kitų ISADORA blakstienų tušų pirmiausia išsiskiria savo dizainu. Visų šepetėliai kaučiukiniai ir tiek šerelių ilgis, tiek jų teikiamas rezultatas auga ties kiekvienu tušu.

“Volume Lash Styler” – tolygūs šereliai, gražus iššukavimas, didesnė apimtis ir ilgis. Kiekio kaip tik tiek, kad paryškintų natūralias blakstienas.

“Grand Volume Lash Styler” – masės daugiau, blakstienos juodesnės ir dar tankesnės.

“Insane Volume Lash Styler” – didelis masės kiekis, storas padengimas ir specialiai tam sukurtas šepetėlis.

Mascara Volume 2.0

2017-09-122

Jei iki šiol kalbėjome apie tikrai didelius ir masyvius šepetėlius, su šiuo judame link tų, kurios nori apimties, bet blakstienos yra per trumpos dideliam tušo šepetėliui.

Labai natūralus, kiekvienai dienai tinkantis produktas. Tiesa, po “Volume Lash Styler” pigmento gali atrodyti kiek pritrūkti, bet juk ne visos kiekvienai dienai ir nori tokio smalos juodumo efekto. Jį atstoja didesnis masės kiekis, kuris gana tolygiai pasidengia ant plaukelių.

Build-Up Extra Volume Mascara

Šepetėlis vos storesnis ir retesnis nei “Mascara Volume 2.0”, bet ir pati formule kiek šlapesnė. Puiki alternatyva toms, kurios dieną naudoja “Mascara Volume 2.0”, o vakare nori šiek tiek ryškesnio, juodesnio ir išraiškingesnio žvilgsnio. Tai lyg intensyvesnė versija. Dar vienas pliusas – tušą galima sluoksniuoti. T.y., galima dėti tiek sluoksnių, kiek norisi, nes plaukelis išlieka minkštas.

Apimtis ir ilgis

Precision Mascara

2017-09-112

Ko gero mažiausią šepetėlį turintis blakstienų tušas, kokį siūlo ISADORA. Pažįstu ne vieną, kuriai toks dydis nėra patogus, bet man jis labai labai patiko. Smulkūs, trumpi smailūs šereliai, pats korpusas lankstus ir lengva pasiekti kiekvieną blakstieną. Tiesa, rezultatas labai natūralus ir, sakyčiau, labiau ilginantis nei storinantis. Bet taip yra dėl to paties šepetėlio, kuris blakstienas iššukuoja tiesiog nepriekaištingai

Apimtis ir rietimas

Volume&Curl

2017-09-121

Palyginus su tuo, koks yra šio tušo šepetėlis, rezultatas yra tikrai gana įspūdingas. Šepetėlis vos pastebimai riestas, o apimtis tikrai ne pati didžiausia, bet blakstienos tampa tikrai labai tankios, ryškios ir itin riestos. O ir pačios masės kiekis ant blakstienų lieka tikrai nedidelis. Trokštamas rezultatas pasiekiamas itin lengvai.

Kitos paskirtys

“All Day Long Lash” ir “Hypo Allergenic” blakstienų tušus sieja tai, jog daugiau nei viena iš savybių nėra taip išryškinta. „All Day Long Lash” turi kuo ilgiau išlikti, o “Hypo Allergenic Mascara” – tikti net ir jautriausioms akims.

All Day Long Lash – labai natūraliam efektui pasiekti. Pigmentas nėra pats juodžiausias, bet kaučiukinis šepetėlis tinkamai paskirsto produkto kiekį. Tobulas variantas toms, kurios norį kiekvienai dienai to, kas netrupėtų, neteptų, išliktų visa dieną ir nesukurti labai ryškaus įvaizdžio.

2017-09-111

Hypo Allergenic Mascara – visoms jautrių akių savininkėms. Daugiu jokio ašarojimo ir graužimo. Tiesa pasakius, šis tušas mane nustebino labiausiai. Šepetėlis niekuo labai neišsiskiria iš kitų, bet efektas tikri paliko įspūdį. Ilgos, tankesnės, labai juodos, bet nesulipusios blakstienos.

DSC_0904

NAUJIENA

Stretch Lash Mascara

2017-09-14

Na ir pabaigai pasilikau tikrą vyšnaitę ant torto. Ši naujiena parduotuvės lentynose atsirado visai neseniai.

[embed]http://media.giphy.com/media/12SWzNQsznm8TK/source.mp4[/embed]

Kuo įdomus šis produktas? Pirmiausia savo šepetėliu, kurį galima transformuoti! Suk į dešinę, sukurk ilga ir siaurą šepetėlį tobulai iššukuotoms ir ilgoms blakstienoms. Suk į kairę, sukurt trumpą ir storą šepetėlį blakstienų apimčiai padidinti. Naudok juos abu ir gauk ryškias, ilgas, storas ir be proto išraiškingas blakstienas. Dar daugiau, šis tušas neabejotinai ir pariečia blakstienas. Žvilgsnis atrodo daug atviresnis.

Aš jau radau savo nugalėtoją, o jūs?

blakstienų tušas ilginantis blakstienų tušas Isadora mascara tankinantis blakstienų tušas