Išdrįsk pasinerti į spalvingą kaukių pasaulį!

Atrask nenuobodžią veido odos priežiūrą su OMG!

https://youtu.be/z7mPeprXHuc

Platinum Purple Facial Mask Kit – veido kaukių rinkinys, kurį sudaro:

1.Detox Bubbling Mask detoksikuojanti veido kaukė

2.Peel Off Mask valanti nulupama veido kaukė

3.Serum Pad serumu papildytas padelis, skirtas nuvalyti nulupamos kaukės likučius

1 žingsiniu pašalinsi toksinus ir išvalysi veido odą.

Išėmus kaukę iš pakuotės ji atrodo kaip įprasta lakštinė veido kaukė. Tačiau po sąlyčio su oru, serumas, kurio kaukė yra prisotinta, ima skleisti burbuliukus, kurie labai maloniai kutena odą.

Po 1-3 minučių kaukę nuimk, o veidą nuplauk vandeniu ir švelniai nusausink.

Labiausiai nustebino tai, jog kaukę galima naudoti ir nenuvalius makiažo. Tiesa, aš norėjau stipresnio valomojo poveikio, dėl to makiažą prieš tai nuvaliau.

2 žingsniu pašalinsi odoje esančius nešvarumus ir suteiksi odai skaistumo.

Kad oda būtų sudrėkinta čia pasirūpins erškėtis, o pelargonijos sureguliuos aliejų balansą.

Pakuotę praplėšk ir specialiu OMG! šepetėliu plonu sluoksniu užtepk ant veido. Palauk 20-30 minučių ir, kai kaukė palietus ją pirštais prie jų nebelips, nulupk.

3 žingsniu pašalinsi spalvingosios kaukės likučius ir sudrėkinsi odą.

Padelis yra itin gausiai prisotintas serumo, dėl to pakuotę plėšk atsargiai. Serumas užtikrins odos elastingumą, apsaugos odą nuo senėjimo.

Rekomenduoju pasirūpinti geru drėkikliu, kuriuo galėtum patepti odą, kai ją nuvalysi. Nors serumas savo sudėtyje turi drėkinamųjų elementų, man labai norėjosi papildomo drėkinimo.

Paskutine

4 žingsnių veido priežiūros rinkinys 4in1 Kit Zone System Mask padės Tau pasirūpinti visomis veido odos sritimis.

Po šių procedurų veido oda taps skaistesnė ir bus kruopščiai išvalyta.

  • Pirmiausiai uždėk paakių pagalvėles. Aukso savo sudėtyje turinčios pagalvėlės atgaivins jautrią paakių odą ir suteiks jai stangrumo.
  • Tada praplėšk 2 numeriu pažymėtą pakuotę. Kaukę tepk ant T zonos – kaktos bei nosies. Kad kaukę būtų lengviau paskirstyti, naudok specialų OMG! šepetėlį. Kaukės sudėtyje yra anglies, dėl to ji ypač stipriai valo, detoksikuoja ir šalina negyvas odos ląsteles.
  • 3 numeriu pažymėta kaukė sudėtyje turi baltojo molio, dėl to puikiai atgaivina odą ir aprūpina ją deguonimi, suteikia elastingumo. Užtepk ją ant skruostų bei smakro ir palauk 10-15 minučių.
  • Nuimk paakių pagalvėles ir kuopščiai nuplauk abi kaukes vandeniu.
  • Paskutinis žingsnis – drėkinamasis veido kremas, kuris išvalytą ir atgaivintą odą sudrėkins ir suteiks natūralaus švytėjimo.

PATARIMAS: Jeigu Tavo oda tokia pat jautri kaip ir mano, tiek Kit Zone System, tiek Platinum Purple Facial kaukėmis lepinkis vakare. Oda gali parausti, išryškėti spuogeliai ir šašeliai, kaip tai nutiko man. Tačiau ryte atvaizdas veidrodyje Tave tikrai nudžiugins!

omg omg kaukės veido kaukė