Kalėdos: METAS ne tik lepinti, bet ir PASILEPINTI

Ar jau spėjote parašyti laišką Kalėdų seneliui? Likus vos kelioms savaitėms iki didžiųjų metų švenčių esame įsisukę į galvojimą, planavimą ir norą nustebinti. Bet nepamirškime ir savęs. Juk kaip tik dabar kažkas suka galvą, kuo tave galėtų nudžiuginti!

Sutinku, kad kartais sunku įvardinti, ko tikrai nori. Būtent dėl to siūlau pasižvalgyti po jaukias, švelnias, blizgias ir Kalėdomis kvepiančias dovanėles. Galbūt kuri jų atsiras ir po tavo eglute!

Apgaubk save švelnumu

Nieko negali būti geriau už švelnų prisilietimą ir supančią šilumą. Nepraleisk progos pasimėgauti!

DSC_1260

 • Pirmas žingsnis šilumos link – vonios procedūros. O jei jos dar suderintos su kvapų terapiją… Gera nuotaika tiesiog garantuota. O kuo Kalėdos kvepia tau? Vanilės, aviečių ir muskuso kombinacija tikrai turėtų atsidurti vienoje iš variacijų.
 • Pati patogiausia apranga namie – šiltos kojinės, pižama ir švelnus chalatas. Tai idealiai tiks tik išėjus ir Kalėdomis dvelkiančios vonios.
 • Metas pasidaryti puodelį kakavos, įsitaisyti prieš televizorių ir įsijungti mėgstamą filmą. Trūksta kompanijos? Ją juk idealiai gali palaikyti ir švelnus vaikystę primenantis pliušinis meškiukas.

Geriausi mergaičių draugai – papuošalai

Sako, kad deimantai yra geriausi mergaičių draugai. Bet juk visai nebūtina to suprasti tiesiogine šio žodžio prasme.

DSC_1302

 • Pati geriausia dovana – rankų šiluma. O dar geriau, kai galima ja pasipuošti. Apdovanokite save rankų darbo papuošalu. Unikalumas, proga pasikeisti ir puošnumas – tai ne tik aksesuaras. Tai ilgai lydėsiantis prisiminimas.

DSC_1287

 • Už rankų darbo šilumą gali būti geriau tik... dar daugiau rankų darbo šilumos. Derinkite aksesuarus, kurkite naujus įvaizdžius, ieškokite detalių, kurios net ir seną, atsibodusią aprangą pakels į kitą lygį. Ką gali žinoti, gal ką tik kažkur seniai pamiršta suknelė su nauja apyranke ir kaklo papuošalu prisikels naujam gyvenimui!

Nes blizgučių niekada nebus per daug!

Nežinau, kaip jums, bet man nuo Kalėdų neatsiejama auksinė spalva. Švytinti, prabangi ir alsuojanti šventišką nuotaiką. O kas geriausia, kad ją džiaugtis galima įvairiausiais būdais.

DSC_1325

 • Auksu švytinčios vonios putos nuteiks netrukus prasidėsiančiam vakarėliui.
 • Nepamiršk kūno priežiūros. Auksu spindintis kūno aliejus pamaitins odą, suteiks jai švytėjimo ir prabangos jausmo.
 • Prie taip paruoštos odos tiesiog privalomas ir derantis makiažas. Šilti šešėlių atspalviai bei saldžios lūpos… Kas gali būti geriau? Tik tinkamai pateiktos priemonės tam padaryti. Viskas vienoje vietoje ir laisvai telpa net ir į mažiausią delninę.

Webp.net-gifmaker (13)

 • Trūksta spalvų? Suspindėkite kaip tikra žvaigždė. Juk dabar tai padaryti taip paprasta ir be galo smagu!

Webp.net-gifmaker (12)

Kalėdomis kvepianti kūno priežiūra 

Ko gero viena dažniausių dovanų – kūno priežiūros priemonės. Praktiška, universalu, o kai kuriems, pripažinkime, atrodys banalu. Tačiau jei tokią dovaną suderinsime su atitinkamu kvapu, dovana taps tiesiog nepakeičiama. Tereikia išsiaiškinti, kuo Kalėdos kvepia tau?

DSC_1352

DSC_1341

 • Gal vien pagalvojus burnoje pajunti medaus saldumą?

DSC_1337

Idėja mergaičių vakarėliui

Kalėdos – tai nuotaika. Pasidovanokite sau nepakartojamą pižamų vakarėlį draugių burelyje. Skanūs užkandžiai, šilti gėrimai, šventinė muzika  ir gera emocija. Štai ką atsiminsite dar daug metų po to vakaro. Nepamirškit pasilepinti ir grožio procedūromis, kurios pridės tik dar daugiau šarmo. Na, ir idėjų asmenukėms.

Webp.net-gifmaker (7)

Stilinga odos priežiūra

Bet kuriuo metų laiku yra ypač svarbu pasirūpinti savo oda. Šiuo metu žiemos speigai kandžioja lūpas ir rankas, o temperatūrų pokytis sausina kūno odą. Šiomis problemomis reikia rūpintis nuolat, tačiau Kalėdos primena, kad tai galima daryti stilingai. Kokybiškos priežiūros ir dailaus dizaino derinys apdovanos šventine nuotaika. Net pačios sau pradėsite pavydėti!

DSC_1368

 • Prieš išeinat į lauką būtinai apsaugokite lūpas ir drėgmę palaikykite visos dienos metu.
 • Nepamirškite rankų. Šaltis gali atimti jų švelnumą, tad po kiekvieno rankų nuplovimo ar pajutus sausumą, pasilepinkite gardžiai kvepiančiu losjonu.
 • Kaip įmanoma dažniau džiuginkite kūną švelniu losjonu. Po kiekvieno nusiprausimo duše tepkite dar ant drėgnos odos ir rezultatas bus stulbinantis.

Tai ar jau nusprendei, ko prašysi Kalėdų senelio?

Douglas Douglas Home SPA Douglas Make Up eos gifts kalėdinės dovanos Klaėdos magical winter