KINETICS - 2019 metų vasaros kolekcijos "Boss up" spalvų paletė!

Kiekviena KINETICS kolekcija yra tarsi maža istorija. 2019m. vasaros kolekcijos 8 atspaviai yra įkvėpti paties gyvenimo ir troškimo gyventi. Kiekviena iš mūsų esame savo gyvenimo kalvėmis, mes pačios pasirenkame, kuria kryptimi keliausime. Boss up" kolekcijos spalvos tarsi šaukia - suauk ir tapk savo gyvenimo šeimininku! Kiekvienoje iš mūsų slypi troškimas, įrodyti sau to, kas neįmanoma, padaryti tai, ko nesame darę, išsikelti tikslus, kurių sieksime. Norint gyvenime kažko pasiekti, reikia būti drąsiai, ryškiai, išgirsti ir būti girdimai. Tai šiuolaikiška ir moderni kolekcija, atspindinti drąsią, jaunatvišką, ieškančią savęs moterį.

Tikriausiai apie KINETICS nagų lakus jau teko visoms girdėti. Jie išdžiūsta per 10 minučių, reikalingi tik du sluoksniai, spalva ant nago atitinka buteliuke esamą spalvą, labai pigmentuoti. KINETICS sukurti profesionalams, naudojant laką ir Top Cout viršutinį sluoksnį  galima sukurti gelinio lako efektą, ypatingą nagų žvilgesį, kuris išsilaiko net iki 10 dienų. Be to, čia nereikia UV ar LED lempų. Nagų lakas sukurtas šiuolaikinei moteriai, kuri turi vos kelias minutes manikiūrui namuose.

Dizainas bei mada - neatsiejami nuo KINETICS. Įkvėpimo jie semiasi tiesiai nuo podiumo, jų kolekcijos yra inspiruotos naujausiomis garsiausių mados namų kolekcijomis. Būtent dėl to ir laikau šią kompaniją labai novatorišką bei inovatyvią, žengiančia koja kojon su mada, menu, kūryba.

047

Viena madingiausų spalvų šį sezoną yra geltona. Geltona spalva - skirta toms, kurios myli gyvenimą ir keliones. Fly High" spalva suteikia laimės ir pozityvumo. Reikia būti drąsiai norint nešioti tokią spalvą, su ja gali užkariauti pasaulį. KINETICS kurdami šią spalvą įkvėpimo sėmėsi iš Etro, Taoray Wang ir geltonai baltos Dries Van Noten drabužių kolekcijų. Ši geltona nėra tipinė geltona, ji tarsi tonu prigesinta, tarsi citrina sumaišyta su baltais dažais.

Antrą vietą užima Huricane Mode" spalva. Mėgstu originalias, netipines spalvas, būtent ši tokia ir yra. Tai tylos prieš audrą spalva. Su ja tu pasiruošusi žaisti pagal savo gyvenimo taisykles. Tu esi audra ir tu pati sau parodai kryptį. Šis atspalvis akivaizdžiai įkvėptas marmuro akmens, dangaus prieš audrą spalvos.

050

Toliau kolekcijoje prasideda taip madingos šią vasarą neoninės spalvos. Ryški salotinė, ugninga oranžinė ar akį rėžianti rožinė įsikaraliavo mados bei nagų dizaino kolekcijose. Jei neturi nieko iš neoninių spalvų drabužinėje, ar nedrįsti turėti, tai bent jau nagus nusilakuok ryškiai ir būk madinga! Flame Flame"  spalva - ryški karšta oranžinė, Kaip teigia KINETICS, jei trūksta motyvacijos, nusilakuok šiuo ugniniu atspalviu, ir iškart ją įgausi. Nepriklausoma ir stipri spalva įkvepia siekti pavojingų tikslų, nerti į pavojų kupiną pasaulį.

048

Adrenelanine Blush" irgi yra tarp mano favoričių. Tik gavus šią spalvą iškarto nusilakavau kojų nagus, nes noriu, kad atostogaujant mane ir mano nagus pastebėtų. Ši spalva anot KINETICS - tai jautrumo ir moteriškumo atspindys.  Jautrumą išreiškianti spalva, atskleidžia vidinę kovą, kai išsikeli sau iššūkį. Pajusk adrenaliną ir džiaukis gyvenimu!

Neononė rožinė - drąsi spalva. Su šia aistros spalva tu gali būti žaisminga, miela, o kartais net pavojinga. Gali atrodyti tyra, tarsi maža mergaitė, o iš tikrųjų esi lengvai pakvaišusi. Šis atspalvis dėl to ir yra populiarus gražuolių konkursuose, nes vaikiškumas susipynęs su valiūkiškumu nepalieka abejingų.

047

Boss up" - baklažano violetinė. Spalva, kurią turėti kiekviena savo nagų lakų stalčiuje. Mano nuomone, tai klasikinė spalva, be kurios neapseisi nei vasarą, nei žiemą, nei pavasarį, nei rudenį. Šiek tiek paslapties, jausmingumo ir drąsos, būtent taip jautiesi su šia spalva. Pasipuošk šiuo atspalviu, suauk ir įkvėpk kitus! Nori būti boso mergaite? Nešiok ją - parodyk, kas vadovauja paradui. Įkvėpimo šiam atspalviui KINETICS sėmėsi iš Escados catwalk'o".

Kiekvienoje kolekcijoje privalo būti klasikinė raudona. Raudonos spalvos mėgėja - tai veikli, energinga, optimistiška mergina. Ji nevengia rizikos, žino kokius teisingus sprendimus gyvenime priimti. Ši spalva įkvepia veikti nedelsiant ir išlikti pastebėtai.

049

Na ir paskutinė, tai vasaros spalva - šviesi turkio spalva. Vasara - tai jūra, baseinas, šiltas žydras vanduo. Tai pasitikėjimo savimi ir lojalumo spalva. Rami kaip dangus ir gyli kaip vandenynai. Dalinkis savo individualiu požiūriu į pasaulį, prisiimk atsakomybę už savo veiksmus taip, kaip nešiotum šią spalvą.

Ši KINETICS Boss Up" kolekcija - tai jaunos, kovojančios, ryžtingos, bandančios savęs surasti merginos atspindys. Visos spalvos - madingos, šiuolaikiškos. Kiekvienas lakas tarsi turi trumpą savo istoriją. Smagu, kai iš kolekcijos gali išsirinkti labiausiai tą dieną tavo nuotaiką atspindintį nagų laką. KINETICS moteris nebijo spalvų, ji drąsi ir ryžtinga, ta, kuri pati priima sprendimus, būk tokia ir tu!

Boss Up gelinis nagų lakas Kinetics nagų lakas