KUO KVEPIA ATOSTOGOS?

Apie aromatus sakome, kad  „šis kvapas idealus rudeniui“, „šitas labai tiks pavasariui“, „tai idealus pasirinkimas vakarui“. Bet noriu paklausti. O koks yra atostogų aromatas? Jei tai jūros gaiva ir švelnios gėlės – turime šį tą bendro.

Savąjį atostogų kvapą radau DOUGLAS HOME SPA SEATHALASSO linijoje. Jūros gaiva, jazminaičiai, alyvos, apelsino žiedai, baltasis muskukas ir kedrai – štai kas slepiasi kiekviename linijos produkte ir kuria tikrą gaivos pliūpsnį tobuloms atostogoms.

DSC_0940

Šis kvapo tęstinumas tikrai žavi. Linijoje, kurioje gali rasti nuo viską nuo putojančio vonios kubelio ir rankų kremo iki tualetinio vandens, lydi tos pačios sudedamosios dalys ir tas pats gaivus kvapas. O juk visi žino, kad jei naudoji to paties aromato produktus visai kūno priežiūrai – šis laikysis gerokai ilgiau.

Pirmas žingsnis – gaivos pliūpsnis vonioje

DSC_0964

HOME SPA siūlo tikrai įdomų prausimosi produktą – dušo putas. Jei dar nebandėte, tai tikrai privalote tai padaryti. Šiaip anksčiau tokio tipo kūno prausiklius buvau mačiusi tik mažose parduotuvėlėse, kuriose viskas yra koncentruota į kūno priežiūrą ir aromaterapiją, taigi HOME SPA maloniai nudžiugino savo požiūriu ir pasiūla šiuo klausimu.

Švelnių putų tekstūra iš pradžių primena vyriškas skutimosi putas, tačiau paskirsčius tas tirštumas sumažėja ir kūną apgobia tikrai labai švelnus, gaivaus aromato ir maloniai valantis šydas. Ir kas geriausia – kvapas jaučiamas net ir ant sauso kūno, ko dažnai pasigendu panaudojus naują prausiklį.

Antras žingsnis – gaivinamasis kūno purškiklis

DSC_0952

Šį purškiklį naudoju net kelis kartus per dieną. Po dušo, kaip paskutinį žingsnį prieš apsirengiant, ir dienos metu, kai norisi pavargusiai odai suteikti gaivos, o dienos rūpesčių apkrautai galvai – aromato siunčiamos energijos.

Malonus pastebėjimas: gal tai ir nėra daug kam aktualu, bet aš visada didelį dėmesį skiriu tokių produktų purkštukų kokybei, o šis tikrai labai geras. Kad ir koks puikus produktus, bet purkštukas netolygiai spjaudosi – tikrai tokią prekę numesiu į šoną. SEATHALASSO kūno gaivinamasis purškiklis produktą išskleidžia kaip dulksną, kuri tikrai neturi nieko bendro su šlapumo jausmu ant odos.

Trečias žingsnis – gaivus tualetinis vanduo

DSC_0977

Tai lyg viską užtvirtinantis žingsnis, po kurio visą dieną galėsi jaustis lyg ką tik išlipus iš jūros. Lyginant su kūno purškikliu, tai  šiame aromate galiu jausti kiek daugiau saldumo, o abu produktai kartu sukuria labai malonų balansą.

Kvapas labai lengvas, tad jo tikrai nepadauginsite. Didelis kiekis (net  100ml. ) leidžia laisva ranka apsigobti vasaros bangų ir gėlių žiedų kombinacijos natomis.

Šitie trys žingsniai šiuo metu vyrauja mano rutinoje, bet drąsiai kurkite savąją. Fantazijai ir eksperimentams galimybės beribės!

SEATHALASSO – ne tik aromato, bet ir naudos odai žavesys

DSC_0985

Jau daug prikalbėjau apie kvapą, kurio šiuo metu esu tiesiog apsėsta, bet noriu pabrėžti dar kelis labai svarbius dalykus apie DOUGLAS HOME SPA SeaThalasso. Tiksliau 3. Tai jūros dumbliai, jūros mineralai ir pajūriniai kritmai.

Jūros dumbliai – jų panaudojimas kosmetikose tikrai niekam ne naujiena. Kremai, kaukės, prausikliai ir t.t. Tai tikra atgaiva kūnui, kurios dėka atstatoma natūrali odos pusiausvyra, gyvybingumas ir sveika išvaizda.

Jūros mineralai – turi stiprų atkuriamąjį poveikį, palaiko drėgmę, elastingumą ir padeda įsisavinti kitas naudingas medžiagas.

Pajūriniai kritmai – stiprina natūralią odos apsaugą, įsiskverbia itin giliai į epidermį, todėl oda išlaiko drėgmę ir jaunatviškumą.

Nors aš dar tik laukiu atostogų, bet SEATHALASSO mano mintis jau nukėlė į pajūrį. Atrodo net galiu jausti nuo jūros atskrendantį vėją, o po pėdomis – smulkų smėlį. Kvapas yra stiprus ginklas paveikti mintis, o jei dar jis derinasi su nepriekaištinga odos priežiūra – tobuliau ir būti negali.

O kuo atostogos kvepia jums?

atostogų kvapas Douglas Douglas Home SPA dušo putos edt gaivinamasis purškiklis gaivus aromatas kūno priežiūra seathalasso thalasso