Kvapnios naujienos kūnui iš COLLISTAR

Toms, kurios dievina nuostabiai kvepėti nuo galvos iki pirštų galiuku, turiu puikių naujienų. COLLISTAR savo asortimentą papildė parfumerių kurtais rankų kremais ir kūno fluidais.

Jau niekam ne naujiena, kad aromatą odai gali suteikti ne tik mėgiami kvepalai, bet ir kūno priežiūros priemonės. Daugelis parfumerijos prekių kuriamos linijomis. Taip tų pačių natų produktus naudojame tiek prausimuisi, tiek drėkinimui, tiek tiesiog įprastam kvėpinimuisi. Didžiausias jų pliusas – intensyvesnis ir ilgiau išliekantis kvapas. Jei norite tokio efekto, dabar drąsiai galite jo ieškoti ne tik parfumerijos skyriuje, bet ir COLLISTAR lentynoje.

Ne veltui prie šių produktų kūrimo prisilietė parfumeriai. Jų tikslas - perteikti subtilų gėlių žaismą. Drąsiai galiu sakyti, kad dideliai daliai įprastų tam tikro kvapo kūno kremų/losjonų/fluidų kvapo intensyvumo ir išsilaikymo varžybose iki COLLISTAR pristatytų naujienų gana toli.

 

 

 

 

Mano susižavėjimas ir absoliuti žiemiška meilė keliauja migdolų žiedams -Italian Flower Almond Moisturizing Body Fluid. Toks šildantis, šiek tiek saldumo turintis ir tarsi jaukia antklode apgaubiantis kvapas NUOS-TA-BUS. O geriausia, kad jis tikrai labai ilgai išlieka. Pradžioje turėjęs intensyvumo, bet vėliau su natūraliu odos aromatu susiliejęs migdolas prislopsta, bet nedingsta visą dieną. Ir tai sakau visai nehiperbolizuodama.

 

 

 

 

Kiti du kvapai taip pat tikrai niekuo nenusileidžia. Rožė -Italian Flower Rose Moisturizing Body Fluid. Klasikų klasika. Kvapas švelnus ir labai moteriškas. Tikrai puikiai tiks ant viršaus sluoksniuojant kitus gėlinius ar intensyvesnius rytietiškus aromatus.

 

 

 

 

 

Tuo tarpu vilkdagis -Italian Flower Orris Moisturizing Body Fluid, kiek gaivesnis, lengvesnis ir primenantis vasarą. Tiesa, labiau išlavintos uoslės pagaus ir šiltas muskuso bei santalmedžio natas. 

O dabar apie poveikį.

Nors COLLISTAR kūno fluidus apibūdina kaip riebius, yra ne visai taip. Nesuklyskite juos įsivaizduodami lyg tirštą kremą.  Produktas iš tiesų gana skalsus ir lengvas. Tik poveikis primena, kad oda ką tik buvo palepinta kažkuo labai turtingu. Būtent šiuo balansu ir liksite sužavėtos.

Fluidai be galo gerai maitina, įsigeria itin greitai, nepalieka absoliučiai jokio lipnumo ir jausmo, kad ant odos kažkas tepta. Vien tik “pilnos”, putlios ir prabangios odos komfortas.

VIKTĖ

Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »