Blogas

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: MakeUpForEver Reboot Fundation skystas makiažo pagrindas

Naujienų apžvalgaKas yra odos mikrobioma?

Kai jau atrodo, kad žinai pakankamai, jog būtų sunku save nustebinti, imi ir atrandi neįtikėtiną faktą.

Ar žinojote, kad mūsų mikrobiota (įvairių mikroorganizmų, natūraliai gyvenančių ant mūsų odos, bendruomenė) gali suaktyvinti laimės hormono oksitocino, gyvenančio ir mūsų odoje, sintezę? Tyrimai šioje srityje įgauna pagreitį, taigi, galbūt ateis laikas, kai depresyvias nuotaikas galės pakoreguoti ne vien tabletės, bet ir tinkamai subalansuotos sudėties kosmetika. „Niekada nesakyk niekada...“

Naujienų apžvalgaGIVENCHY L'INTERDIT ROUGE - žadina jausmus ir sukelia maniją

Pirmieji „L'Interdit“ kvepalai išleisti 1957m. Huberto De Givenchy. Šie legendiniai ir ikoniniai kvepalai buvo dedikuoti aktorei Audrey Hepburn, dizainerio didžiausiai mūzai ir įkvepėjai. Žodis "L'Interdit"  prancūziškai reiškia "uždraustas". 2018 m. kvepalai atkurti ir modernizuoti. Drąsus aromatas kviečia mus laužyti nusistovėjusias taisykles. 2019-ieji. Uždraustųjų pojūčių jaudulį keičia L'Interdit Eau de Toilette pakilumas, atskleidžiantis tamsią kiekvienos moters pusę. 2020-ieji. L'Interdit Eau de Parfum Intense dar labiau kursto uždraustus pojūčius. Gilesnis ir tamsesnis aromatas laužo taisykles ir tampa malonia priklausomybe.

Šiandien verčiamas dar vienas naujas skyrius...

 

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: COLLISTAR stangrinamasis kūno šveitiklis su jūros druska

Naujienų apžvalgaBVLGARI Man Terrae Essence - duoklė žemei

Bvlgari Man Terrae Essence - Stulbinanti  kompozicija, papildžiusi vyrišką Bvlgari kompanijos kvapų kolekciją. Žmogus labai priklauso nuo natūralios gamtos ir pasaulio kuris jį supa. Tai begalinė galia, nesibaigianti natūralių gamtos elementų jėga...

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: MATIS prabangus eliksyras su ikrais

GrožisAtskleisk natūralų grožį su ISADORA

“Tikrasis grožis nematomas” - A. de Sent Exiuperi.  Manau šis posakis tinka šiandienos blog’ui apibūdinti. Esat fanas/-ė Natūralaus makiažo? Jeigu, jūsų atsakymas yra taip, tada ISADORA brand’as yra sukurtas jums. Gavau progą išbandyti porą naujų produktų ir noriu su jumis pasidalinti savo įspūdžiais. 

 

Unikalūs produktaiKaklo ir dekolte priežiūra su Dr. IRENA ERIS

Ne paslaptis, kad moters amžių labiausiai išduoda kaklas. Juk taip norėtųsi, kad jis būtų grakštus kaip gulbės

PatarimaiMakiažo ekspertės TOP 7 priemonės iš COLLISTAR

Nežinau kaip Jums, bet atėjus rudeniui man vėl norisi naudoti daugiau makiažo. Kiekvieną dieną atsiranda įkvėpimas išbandyti naujas pravedimų technikas, pamilti naujus produktus ir kurti grožį. Šį kartą visas dėmesys COLLISTAR produktams. Tai kosmetikos linija, kuri prasidėjo Milano širdyje ir jau daugiau kaip trisdešimt metų keliauja po visą pasaulį ir stebina ypatingu požiūriu į kokybę, kūrybiškumą bei grožį. Noriu su Jumis pasidalinti savo TOP 7 makiažo produktais, be kurių neįsivaizduoju savo kasdieninio rudeniško makiažo, su kuriuo galiu vykti tiek į paskaitas, tiek į darbą, tiek su drauge į kavinukę karštos, gardžios kavos :) 

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: MARIO BADESCU Silver Powder