LIEPSNOJANTI VASAROS NAUJIENA - URBAN DECAY NAKED HEAT

Pakalbėkime apie kai ką karšto. Tokio karšto, kad vos tik pasirodžius, jos buvo šluote iššluotos. Taip, tai URBAN DECAY NAKED HEAT šešėlių paletės!

Dar šį vakarą visų trokštama paletė pateko ir į mano rankas, todėl, nieko nelaukdama, skubu pasidalinti pirmais įspūdžiais. Nekantraujančioms sakau – tai produktas, kuris tikrai vertas viso šiuo metu vykstančio šurmulio. Spalvos pribloškiančios, pigmentacija stulbinanti, sklaidymasis nenusileidžia kitoms Naked paletėms, o bendras dizainas tiesiog kaitina delnus.

DSC_0173

Pirmiausia dalinuosi pirmais atspalvių bandymais.

DSC_0201

Paletę sudaro vien šilti atspalviai. Šaltųjų mėgėjos čia gal ir neras savęs, bet visos kitos – negalėsite nustoti eksperimentuoti.  Matinės spalvos puikiai dera su metalo. Pastarosios ypač nustebino savo kokybe. Jei matinės spalvas  galima laipsniškai ryškinti, tai metalo atspalviai iš karto pribloškia savo pigmentacija. Tai nėra šešėliai su blizgučiais, tai tikras metališkumas. Ir to dažnai nesutiksi.

Dar noriu pabrėžti šešėlių tekstūrą. Matiniai atspalviai kiek sausesni, bet labai gražiai sklaidosi ir liejasi su kitomis spalvomis. Tuo tarpu metalo atspalviai tepasi taip vientisai, kaip kremas. Tolygiai, švelniai ir ryškiai. Ypač sužavėjo Dirty talk ir Scorched. Pasijutau lyg vaikas Kalėdų rytą :).

Jei sekate užsienio tinklaraštininkes ar žiūrite atsiliepimus YouTube, tikra girdėjote įvairių nuomonių. Bet galiu pasakyti vieną – kokybės atžvilgiu negali būti nė trupučio abejonės.

DSC_0171

Ir pabaigai. Tai paletė, kuri leis sukurti be galo daug skirtingų įvaizdžių. Su švelniai matiniai atspalviais išgausite kasdienai skirtą akių makiažą, o jungiant tamsesnius ir metalo atspalvius – ryškius, įsimintinus, karšto dūmo makiažus.

Žinau, kad dar liko daug nespėjusių įsigyti šio grožio, bet būkite kantrios. Paukštelis pačiulbėjo, kad netrukus šios paletės atkeliaus ir į parduotuves. Neišsemiamos fantazijos jau turinčioms ir ištvermingumo laukiančioms!

Akių šešėliai Akių šešėlių paletė heat Naked palette naujiena Urban Decay
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »