MATIS - matomo rezultato garantas!

Pasaulis vis labiau žvalgosi į progresyvias grąžinimo ir jauninimo priemones ir sukasi nuo plastinės chirurgijos. Kosmetikoje deklaruojamas natūralumas bei sveikatinimas. Grožio pasaulyje MATIS - profesionalios odos priežiūros priemonių gamintojas. Pavadinimas "MATIS" kilęs iš graikiško žodžio "matare" - matyti. Žinant šios kompanijos koncepsiją, vertybes bei istoriją, manau jog neturėtų kilti klausimas, ar verta ją išbandyti. Tad šįkart norėčiau išskirti tris naujausius MATIS produktus, kurie mane sužavėjo.

064MATIS istorija prasideda 1936 metais, kai chemikas J.Mavromait įkuria kosmetikos laboratoriją Paryžiuje. Iš pradžių jis gydė žmones, su įvairiais odos nudegimais, vėliau jo vizija tapo formulėmis, kurios rėmėsi mokslo, medicinos, biologijos bei botanikos mokslais. Per visus šiuos ilgus metus MATIS sukūrė prestižinį, profesionalų, originalų prekinį ženklą, kurio pagrindas - išskirtinių klientų poreikių patenkinimas bei inovatyvios, novatoriškos ir ypač efektyvios formulės. MATIS kosmetiką taip pat naudoja ir grožio salonai, atliekamos įvairios procedūros grožio klinikose, būtent tai ir atspindi jų profesionalumą.

Mano vonios kambaryje stovi gal penki drėkinamieji kremai veido odai. Esu lengvai pamišusi dėl jų ir mėgstu išbandyti vis kažką naujo. Nors naudoju tik tris savaites, bet MATIS "Reponse Delicate" kremas beveik jau pustuštis. Turiu beprotiškai sausą ir jautrią odą, tad visus kremus mano oda tiesiog "suvalgo". Kiekvienai moteriai kasdienės neigiamos emocijos, neramus gyvenimo būdas bei išorės faktoriai sukelia didelių išbandymų mūsų odai. MATIS komanda sukūrė itin švelnų drėkinamąjį kremą, kuris atkuria dehidratuotą odą. Kremas sumažina diskomforto jausmą ir suteikia palengvėjimą jautriai odai.

063Šio kremo sukurta formulė stiprina ir subalansuoja odos florą bei kuria odos apsauginį barjerą. Šis kremas turi fantastišką kvapą, gal dėl to ir tepuosi jį ryte bei vakare. Manau, sudėtyje esantys ingridientai (šafrano žiedas, liepžiedžių vanduo ir aplesino žiedai) paverčia šį kremą nuostabiai kvepiančiu, o švelni ir delikati tekstūra suteikia komforto jausmą.

Kai buvau jaunesnė niekaip nesuprasdavau, kam reikalingas tas paakių kremas. Deja, dabar šis klausimas jau nebekyla. Pasidomėjusi, sužinojau, jog paakių oda yra ploniausia kūno odos vieta, be to, ji labai sausa. Oda aplink akis nuolatos juda, juk mes mirkčiojame, tad ir raukšlės atsiranda žymiai greičiau. MATIS "Eye Contour Lift Care" kremas tinka mano akių grožiui. Ši priemonė padeda atgaivinti akių žvilgsnį, ypač rytais, kai veidas užtinęs nuo miego, lygina raukšles bei suteikia pagrindinį kėlimo efektą. Kai pasitepi šiuo kremu, atrodo viršutiniai vokai pakyla, žvigsnis iškarto atrodo jaunatviškesnis ir žvitresnis. Buteliukas turi dozatorių, kas labai apskaičiuoja naudojimo kiekį. Šis kremas tikrai suteikia "liftinguojantį" efektą mano akims.

062

Švelnus makiažo akių valiklis MATIS "Eye Micellar Water" vienu judesiu nuvalo akių makiažą ir visiškai nedirgina odos, net ir tokios jautrios, kaip mano. Kaip ir visa MATIS produkcija, šis micelinis vanduo ramina, atstato odos mikloflorą. Jis tarsi nuiima akių patinimą, atgaivina ir atpalaiduoja. Šiame micelinio vandens formulėje suderinti ingridientai tai - Matcha arbata, kuri mažina stresą, rugiagėlių žiedų vanduo, kuris reguliuoja net kraujotaką bei lazdyno žiedų vanduo, kuris stangrina audinius. Visa tai sudaro šį gaivinantį akių makiažo valiklį.

061

Taigi susipažinome su MATIS kosmetika bei apžvelgėme tris naujausius jų produktus. Vien tai, kad kompanija gyvuoja jau daugiau nei 80 metų ir vis dar yra viena iš lyderiaujančių kompanijų grožio pasaulyje, pasako daug. Man svarbiausia, jog MATIS - tai efektingo ir iškarto matomo rezultato efektas!

drėkinamasis veido kremas matis Matis Eye Contour Lift Care Matis Eye Micellar Water Matis Reponse Delicate micelinis vanduo stangrinamasis paakių kremas