Molinard Les Éléments kvepalų kolekcija

Molinard supurto kvepalų pasaulį demonstruodamas laisvę, nuostabą ir drąsą. Avangardo dvasioje sukurta Les Éléments kvepalų kolekcija su kiekviena nata įtraukia mus į priklausomybę ir palieka nepakartojamą aromato pėdsaką... Uoslės užfiksuotas aromato raštas asocijuojasi su prisiminimais ir dvasiškumu, moteriškumu bei įvairove ir visa tai pasiekta tęsiant geriausias Graso kvepalų tradicijas.

Les Éléments kvepalų kolekcija unikali – ją sudaro vadinamieji „mono“ aromatai, sudaryti išskirtinai iš vieno pasirinkto elemento. Tai leidžia ne tik geriau pajusti kiekvieno aromato žavesį ir galią - kartu tai ir savotiškas kvietimas prisijungti prie kvepalų kūrimo ir ieškojimo meno, nes šios kolekcijos kvapus galima maišyti ir derinti su kitais kvepalais! Išeitis, kai ant komodos kuris laikas tūno nebenaudojami kvepalai – jiems suteiki antrą šansą, o dėka prabangių Molinard sudedamųjų dalių, jie sužysta naujais tonais.

Laura:

„Ambros ir muskuso dvelksmas sukelia ekstazės kančias, priverčia mūsų sielas dainuoti", - taip apie kvepalus rašė Bodleras. Nenuostabu. Juk muskusas nuo senovės garsėjo kaip stipriausias afrodiziakas, paskatindavęs atsiskleisti ir pražysti ištisas kuklių moterų armijas. Šiuo požiūriu neatsilieka ir Molinard Musc kvepalai, kuriems išties tinka „įžūlaus gundymo kvepalų“ etiketė. Tai be galo sodrus, šiltas ir geidulingas aromatas, subtiliai varijuojantis rytietiškais akordais. Jis neįkyrus, ant odos atsiskleidžia tik po kurio laiko, o pražydęs maloniai dirgina uoslę savo animalistine užuomina, kuri ne tik padeda atsiskleisti stipriosioms charakterio savybėms, bet ir gundo priešingos lyties atstovus. Na, o sumaišę šiuos kvepalus su bet kuriais gėliniais kvepalais ne tik prikelsite juos naujam gyvenimui, bet ir gausite galingą afrodiziaką, kuris tikrai neleis likti nepastebėtiems.

Drėgną žemę, purvą ir apdegusias medžių šakas primenantis pačiulio kvapas toli gražu ne visiems atrodo jausmingas. Vakarų Europoje ir Amerikoje pačiulio pagrindu sukurti kvepalai visada asocijuojasi su aštuntuoju dešimtmečiu – hipių judėjimo, jaunimo kulto ir laisvos meilės laikotarpiu. Ir tai visai nestebina, kadangi grynas pačiulio aliejus tuomet buvo itin populiarus tarp Vudstoko festivalio kartos atstovų. Visgi, šiais laikais parfumeriai linkę išryškinti gilesnius ir saldesnius pačiulio aspektus, ką būtent ir pastebime Molinard Patchouli kvepaluose. Saldus, klampus, tarytum su drėgna žeme sumišusios žolės aromatas,  šiek tiek primenantis pipiro ar net kartaus šokolado kvapą - Patchouli neabejotinai patrauks gurmanų dėmesį tiek vyrų, tiek moterų tarpe. Sumaišytas su kitais kvepalais jis aiškiai dominuoja įnešdamas nepakartojamo rytietiško žavesio.

Nors tai išties panašu į nesusipratimą, vis dėlto saldus, su kulinarija ir vaikiškais sausainiais besiasocijuojantis vanilės kvapas seniai užėmė svarbią vietą tarp seksualiausių aromatų. Ko gero, pagrindinė priežastis – dažnas vanilės naudojimas kuriant gilias ir sudėtingas rytietiškas kompozicijas, Kaip atsiskleidžia vanilė? Ji tikra chameleonė, vieną po kitos skleidžianti ilgą natų šleifą... Beje, vanilės natos patinka ir vyrams. Įrodyta, kad tai vienas labiausiai gundančių ir seksualiausių moteriškų kvepalų aromatų. Užuodus Molinard Vanille Fruitee kvapą abejonių dėl to nekyla. Saldus, kreminis, vaisių natomis pagardintas kvapas žaviai koketuoja su jį dėvinčia moterimi, atskleisdamas jos potencialą ir švelniąsias savybes. Šis kvapas tarsi kviečia pasinerti į jaukią kavinės atmosferą, pasidžiaugti lėtu pokalbiu, paskanauti gardų desertą. Elegantiškas ir subtilus,  Vanille Fruitee tarsi magnetas traukia praeivių žvilgsnius ir verčia ilgai žvelgti Jums pavymui...

3

Justina:

Pačiulės kvapas (Patchouli) malonus, tačiau stipraus charakterio. Jis tinka tiek vyrams, tiek moterims, tad išskirtinių moteriškų elementų čia sunku rasti. Jis universalus – jeigu maišau su kitais Molinard The Elements kvapais ar bet kokiais kitais, jis prisitaiko prie jų ir negroja pirmu smuiku. Lyg ir neblogai – jeigu norisi rytietiško akcento, šis pačiulės kvapas dosniai praturtina bet kurį gėlių aromatą. Sakoma, kad šiam kvapui gali atsirasti priklausomybė. Tikiu, jeigu medžio nata yra vienas pagrindinių kriterijų renkantis kvepalus.

Muskusas (Musc) – man didžiausias iššūkis. Jis sodrus ir intensyvus, stipriai primena rytietiškus smilkalus. Jo savininkę matau stipriaus charakterio, nepriklausomą ir save mylinčią moterį. Čia muskusas atsiskleidžia visomis spalvomis, tad tai tikra palaima muskuso gerbėjoms. Dienos eigoje šie kvepalai prigęsta, tačiau retsykiais vis apie save primena – kilsteltas kvėpintas riešas sukelia švelnų muskuso užuomeną. Jis šiltas, tad man labiau jis primena šaltąjį sezoną, o vasarai jis man per tvankus. Tačiau tai ne minusas – muskusas išskirtinis ir jis netinka bet kada, bet kur ir bet kaip.

Labiausiai man patiko vaisinės vanilės kvapas (Vanille Fruitee). Mėgstu švelniai salstelėjusį kvapą, jis man primena vaikystės pasakas – kai laikas sustoja, nerimą pakeičia smalsumas, o taisyklės subyra. Esu nepalaužiama svajotoja ir truputį romantikė, o šis Molinard kvapas man suteikia įkvėpimo. Įdomu tai, kad kaskart įkvėpus šio kvapo jis man atsiskleidžia vis naujai, tarsi žaistų – dabar truputis tropinių vaisių, po to man neatpažįstamų gėlių, vėliau užuomina į maloniai svaiginančius smilkalus… Viskas, ko panorėsiu, o smagu tai, kad Molinard šitaip “bendrauja” ilgai – išlieka ant kūno po valandos ir dar po dviejų. Kaip žinia, kvepalai yra dalis aprangos, o Molinard vaisinė vanilė man prilygsta perlų vėriniui.

Kvepalų naujienos Les Éléments molinard Musc Patchouli Vanille Fruitee