Niekada nesibaigiantis pavasaris su COACH FLORAL

COACH yra žymus amerikiečių prekinis ženklas, kuris garsėja kokybiškais odos gaminiais ir aksesuarais. Susikūrę dar 1941-aisias, dabartinį vardą ženklas gavo tik 1980-aisiais. Taip, kelis kartus pakeitus savininkus, mažas šeimos verslas virto labai sėkmingu ir visame pasaulyje gerai žinomu vardu.

Parfumerijoje COACH save pradėjo realizuoti tik prieš dešimtmetį. Tačiau nuo pat pradžių išsikelta mintis skleisti laisvos dvasios idėją išlaikyta iki dabar.

Jei atkreiptumėte dėmesį į COACH aromatų dizainą, su juo ne vienerius metus buvo nemažai eksperimentuota. Viskas pasikeitė 2016-taisais, kai iš naujo perkurtas pirmasis COACH Coach aromatas įgavo visai kitą formą. Pagrindinės detalės išlaikomos ir visuose naujausiuose aromatuose.

1-DSC_1420

Storas stiklas, aptaki flakono forma, odiniai dekoratyviniai elementai.  Jei esat rankose laikiusi bent vieną iš COACH aromatų, tikrai pastebėjote jų neįprastą purkštuką. Flakonas neturi kamštelio, nes pats purkštukas veikia kaip pasukamas užraktas.Taip paliekama nuoroda į pagrindinę COACH aistrą – rankines.

4-20180714_094947

5-20180714_095009

Labai svarbu atkreipti dėmesį į ant flakono esančią emblemą. Tai žirgo traukiama karieta. Šis ženklas pasirinktas ne be reikalo. Nors gal ir nedaugelis žino, tačiau pats žodis COACH reiškia karietos tipą.

COACH (Carriage) – didelė keturratė karieta, traukiama dviejų ar daugiau žirgų.

COACH FLORAL

2-DSC_1435

COACH FLORAR  - naujausias COACH aromatas.  Jame parfumeriai nutarė pasitraukti iš miesto ir COACH mergina nuvesti į Amerikos prerijų platybes. Beribės pievos, gėlių žiedai ir kylantys saulės spinduliai. Tai tikra pavasarinė puokštė, kuri atgimsta kiekviena karta pasinėrus į COACH FLORAL miglą.

Viršutinės natos: ananasų šerbetas, citrusai.

Vidurinės natos: bijūnas, arabinis jazminaitis.

Pagrindinės natos: skaidrus muskusas, kremiška mediena.

Aromatas lengvas, subtilus, bet turintis skanaus saldumo. Natos taip švelniai persipina ir sukuria vientisą pavasarinį džiugesį. O visą kvapo ir dizaino kompoziciją papildo rausvos odinės detalės.

3-DSC_1417

Jei kada pagalvojote, kuo gali kvepėti ištrūkimas iš didmiesčio ir pabėgimas į gamtos platybes, tai COACH FLORAL yra būtent tai.

coach coach floral gėlių kvepalai moterims kvepalai kvepalai moterims lengvi kvepalai moterims