PRAŽYSKIME HIPNOTIZUOJANČIAIS PAVASARIO ŽIEDAIS

Ar jau pajutote aplink šylančią aplinką? Ar jau pastebėjote po truputį atgimstančią gamtą? Ar jau užsikrėtėte gaivia nuotaika ir nekantraujate sužydėti hipnotizuojančiais pavasario žiedais?

ARTDECO yra vieni tų, kurie kiekvieną sezoną neabejotinai stebina savo naujomis kolekcijomis. Kiekviena savita, kiekviena patraukli, kiekviena intriguojanti. Tai ne šiaip kolekcijos – tai atidaus darbo, ilgų ieškojimų ir galvojimo apie tuo metu vyraujančias madingiausias tendencijas rezultatas. Ir visa tai tik dėl mūsų, nepasotinamų kosmetikos mylėtojų. O šį pavasarį ARTDECO pasitinka su dar viena nuostabia kolekcija. Nekantrauju pristatyti HYPNOTIC BLOSSOM 2017. Manot, kad jau matėt viską? Pasiruoškite būti nustebintos!

Jei reikėtų ARDECO HYPNOTIC BLOSSOM apibūdinti vienu žodžiu, tai neabejotinai būtų gaiva. Šių metų makiažo tendencijos yra tiesiog nuo to neatsiejamos. Mažiau dirbtinumo, daugiau gaivaus ir švytinčio natūralumo. Gamtoje randami natūralūs atspalviai ir jų kerintis švelnumas įkvėpė visą kolekciją. Beribė jūra, pasteliniai gėlių ir dangaus atspalviai bei lengva elegancija – be to, nei viena tuoj neįsivaizduosime savo įvaizdžio.

GAIVA AKYSE

DSC_1190

ARTDECO visada galėjo pasigirti plačiu produktų asortimentu akims. Dabar jis pasipildė dar daugiau šešėlių ir blakstienų tušu. Kartu jie yra nepamainomi pavasariškai gaiviam žvilgsniui kurti.

Šešėlių atspalviai pasteliniai, o pateikta gama yra pakankamai plati ir universali. Labai patiko produkto pigmentacija. Nors spalvos ir nėra ryškios, pigmentas gan intensyvus, o pačios priemonės tekstūra labai švelni. Tiks tiek neįgudusiai rankai, tiek makiažo mylėtojoms. Dar vienas neabejotinas privalumas – pakuotė. Gali susikurti savo paletę!

DSC_1202

Ar jau matėte naująjį HYPNOTIC BLOSSOM COLOR & CARE blakstienų tušą? Šis tikrai tapo vienu šios kolekcijos numylėtinių. Šepetėlis, nors ir kiek neįprastas, tačiau labai gerai atlieka savo darbą. Šukučių tipo aplikatorius labai gerai iššukuoja blakstienas ir jas nuo šaknų iki pat galiukų padengia produktu. Galite neabejoti, kad nei vienas plaukelis neliks nepastebėtas. O kur dar tušo sudėtis! Būkite tikros, kad prabangiųjų alavijo, simondsijų, argano bei kokosų ekstraktai pasirūpins kiekviena blakstiena.

GAIVA VEIDE

DSC_1194

Kas dar geriau veidui gali suteikti gyvybės ir sveiko švytėjimo, jei ne skaistalai. Anksčiau moterys net žnaibydavo skruostus, kad šie paraustų. Dabar to daryti tikrai nereikia. ARTDECO savo pavasario kolekcijoje turi labai natūralius, švelnius ir lengvai sklaidomus skaistalus. Malonios tekstūros priemonė gražiai paryškina skruostus ir visam įvaizdžiui suteikia dar daugiau šviežumo.

Kaip ir šešėliai, taip ir skaistalai yra labai kompaktiškose ir patogiose pakuotėse.

GAIVA ŠYPSENOJE

DSC_1183

Nagi, lūpų dažų mylėtojos, turiu jums kai ką naujo! Pastaruoju metu kosmetikos pasaulyje vis sušmėžuoja naujas, dar nedaug kur matytas produktas lūpoms. Tai ARTDECO HYPNOTIC BLOSSOM MAT LIP POWDER. Pats konceptas primena šešėlius: ant kotelio pritvirtinta kempinėlė, ji mirkoma į kamštelyje esantį produktą, kuris primena pigmentuotą pudrą. Tai lūpoms suteikia labai natūralų matinį užbaigimą.

Pirmiausia galvojau, kad pudros tipo produktas lūpoms jas sausins, bet taip tikrai nėra. Švelni tekstūra maloniai gulasi ant odos, net ryškiausia spalva suteikia labai natūralų įvaizdį -  lyg ką tik būtumėte suvalgiusios saują uogų. Ir nereikia jokio lūpų pieštuko. Beje, dažas gana ilgai išlieka ir ryte pasidažius galima pamiršti lūpas iki pat vakaro.

Beje, pastebėjau, kad skirtingais dengimo būdais galima išgauti skirtingą ryškumą. Jei brauksite, rezultatas bus labai natūralus. Jei kempinėlę įspausite, produkto liks daugiau, tad ir šypsena atrodys ryškesnė.

Mini eksperimentas

artdeco pavasaris

Noriu pasidalinti atradimu. Buvo labai smalsu, ar ši priemonė kreminiams lūpų dažams gali suteikti matiškumo. Juk dažnai yra naudojama paprastą užbaigimo pudrą ant lūpų, kad dažas ilgiau išliktų ir būtų matiškas. Taigi, kas gausis ARTDECO HYPNOTIC BLOSSOM PERFECT COLOR LIPSTICK sujungus su ARTDECO HYPNOTIC BLOSSOM MAT LIP POWDER? Ryškesnės, matiškesnės ir dar ilgiau išliekančios padažytos lūpos. Taigi nebijokite eksperimentuoti ir daryti įvairius derinius. Juk tai ne tik smagu, bet ir efektyvu!

GAIVA PRISILIETIME

DSC_1206

Kuriamą įvaizdį visada papildo ir užbaigia tvarkingi nagai. Ir be abejo, naujojoje ARTDECO kolekcijoje yra kai kas specialiai jiems. Spalvos atitinka visą kolekcijos spalvų gamą ir kiekvienas atspalvis puikiai dera prie šešėlių. Gaivūs atspalviai idealiai tinka pavasariui, o dar geriau, jie ne tik idealiai dengiasi, bet ir ilgai išlieka.

DSC_1211

Kai buvo daryta ši nuotrauka, nagai jau buvo lakuoti tris dienas. Retas produktas bent dvi išlieka :).

Nežinau kaip jūs, bet aš jau užsikrėčiau ta pavasario nuotaika. Visos mintys sukasi apie naujoves ir gaivius vėjus kosmetinėje, spintoje ir galvoje. O ši kolekcija puikiai atspindi tai, kas dabar karaliauja top’ų viršūnėse ir garantuoja, kad kiekviena pabandžiusi pražystų hipnotizuojančiais pavasariniais žiedais.

Artdeco artdeco hypnotic blossom artdeco pavasaris lip powder matiniai lūpų dažai Pavasaris