STENDERS: kvapnūs vonios ritualai kūno ir minčių poilsiui

 

Vonia yra ta namų vieta, kurioje iš tiesų galima atsipalaiduoti. Šiluma, karštas vanduo, persipinantys kvapai padeda pamiršti stresą, pailsinti kūną ir atitrūkti nuo už durų pasilikusio pasaulio. Galbūt tai tik 15 minučių, bet tikslingai išnaudotos jos kartais gali atstoti net ir 8 valandų miegą.

STENDERS yra šios srities profesionalai, kurie kiekvieną minutę vonioje paverčia tikru SPA.

Pastaruoju metu DOUGLAS savo pasiūlą papildė kelių rūšių STENDERS rinkiniais. Pasižvalgykim!

Imbiero ir citrinos aromatų šokis

Jei nori savo prausimosi ritualą papildyti energizuojančiais ir gaiviais kvapais, labai rekomenduoju stabtelėti prie Ginger & Lemon linijos. Ją sudaro kūno šveitiklis, kūno prausiklis ir kūno balzamas. Jie visi pasižymi imbiero ir citrinos kvapų duetu, kurie apgaubia vos saldžia gaiva.

Kūno šveitiklis yra cukraus pagrindo, efektingai šveičia ir masažuoja odą, bet neleidžia persistengti, kadangi vandenyje cukraus kristalai palaipsniui tirpstą.

Kūno balzamas atrodo labai tirštas ir tik prilietus primena sviestą. Sušilęs tarp pirštų švelniai tirpsta , įsigeria ir maloniai maitina odą. Pažiūrėk atidžiau, nes patepta oda subtiliai blizga! Tai itin gražiai atrodo dekolte srityje, ant apnuogintų pečių ar kojų. Kas sakė, kad šiltajam sezonui negalima ruoštis žiemą?

Planetai draugiškas pasirinkimas

Dabar labai svarbu, kaip kosmetikos industrija veikia mūsų aplinką ir planetos taršą. Dėl to vis daugiau prekės ženklų gamina kietuosius šampūnus ir kūno prausiklius, kuriems nereikalinga plastikinė pakuotė. STENDERS ne išimtis.

Čia randame kietąjį plaukų šampūną „Stimulating Black“ ir prausimosi kubelius „Thyme to shine“ bei „Stressless“. Tokio tipo priemonės ne tik draugiškos gamtai, bet jas tikrai labai patogu naudoti. Neužima daug vietos nei ant lentynėlės, nei kosmetinėje keliaujant.

Kietasis šampūnas „Stimulating Black“ ypatingas tuo, kad skatina plaukų augimą. Jo sudėtyje esantys trumai ir juodieji pipirai stimuliuoja bei skatina folikulų atsinaujinimą. Na, o alyvuogių aliejus rūpinasi plaukų minkštumu ir jų maitinimu.

Taip pat labai rekomenduoju išbandyti prausimosi kubelius. Susilietęs su vandeniu kubelis virsta putomis, kurios ne tik prausia, bet efektyviai šveičia, detoksikuoja, ramina odą. Dar svarbiau, kad taip aktyvuojasi jo viduje esantis jonizuotas atomizuotas jūros vanduo, kuris svarbus savo mineralais ir jų teigiama nauda odai.

Laikas linksmybėms

Vienas įdomesnių ir smagesnių produktų, kuriuos teko matyti STENDERS asortimente – muilinis molis. Išoriškai atrodo kaip plastilinas, palietus primena molį, o galiausiai atlieka kvapnaus muilo funkciją. Su šiuo produktu labai smagu žaisti tiek suaugusiam, tiek mažam vaikui. Atgnybi gabaliuką, sudrėkini ir duodi kelia fantazijai.

 

Pasinerk ir kvapnią kelionę vonioje.

Sėkmės!

Viktė

kūno odos priežiūra odos priežiūros ritualai spa namuose Stenders vonios ritualai